شب یلدا

فال حافظ شب یلدا

پیام تبریک شب یلدا

دانلود آهنگ شب یلدا

عکس پروفایل شب یلدا

شب یلدا امسال هم با پیچک

شب یلدا
شب یلدا

شب یلدا ، در بین تمامی ایرانیان یک شب ویژه است ، مهمانی گرفتن در این شب نسبتا مرسوم است و همینطور حافظ خوانی در شب یلدا حتما انجام می شود.

انار و هندوانه از مهمترین میوه هایی است که در این مهمانی حضور دارند.

گرفتن فال حافظ و تعبیر آن برای تک تک اعضای خانواده که در مهمانی حضور دارند انجام می شود.

تخمه و آجیل و چای قند پهلو و یک جشن تمام عیار به مناسبت طولانی ترین شب سال که در هر 365 روز فقط یک شب است و آن هم دقیقا 30 آذر هر سال می باشد.

قدیم تر ها شب یلدا معمولا برف می بارید و همه زیر کرسی می نشستند و خوراکی ها رو کنار خود یا روی میز کرسی قرار می دادند.

اما الان چند سالی است که کمتر پیش آمده در شب یلدا برف بباره

فال حافظ شب یلدا را حتما از پیچک دنبال کنید و برای عزیزان خویش بخوانید.

عکس پروفایل خود را در این شب های یلدا تغییر بدید ، حتما آهنگ های یلدا رو دانلود کنید و در این شب برای عزیزانتان پخش کنید ، پیام تبریک شب یلدا هم که در پیچک درج شده ، حتما استفاده کنید.

چهار فصل بودن ایران و علاقه مند بودن ایرانیان در گذشته به برگزار جشن ها باعث شد تا جشن های فصلی زیادی در کشورمان بوجود بیاید ، ادر فصل بهار که اولین فصل سال است ، جشن نوروز در پیش است ، در شروع تابستان ، جشن تیرگان را داریم ، در شروع فصل پاییز ، جشن مهرگان و در شروع فصل زمستان ، جشن شب یلدا را داریم.

هر چند که برخی از جشن ها به دلایل مختلفی از جمله عدم مطالعه تاریخ و کمتر شدن دور همی ها فراموش شدند اما شب یلدا همچنان جزو جشن هایی است که همواره سر جای خودش قرار دارد.

جشن شب یلدا به مناسبت بلند ترین شب سال می باشد و لازم است برای اینکه این جشن هم به فراموشی سپرده نشود و از این سنت دیرینه حفاظت شود ، همانطور که اجداد ما در گذشته این شب را جشن می گرفتند ، ما هم به همان سنت جشن بگیریم.

فال حافظ شب یلدا

پیام تبریک شب یلدا

دانلود آهنگ شب یلدا

عکس پروفایل شب یلدا

مطالب پیشنهادی