خرید لامپ کم مصرف

یکی از مهمترین عوامل انتخاب در هنگام خرید لامپ کم مصرف ، کیفیت + قیمت مناسب می باشد.

باتوجه به گستردگی تنوع در برند و اشکال ظاهری لامپ های کم مصرف ال ای دی و اس ام دی جدید ، با قیمت های متنوع ، انتخاب یک لامپ کم مصرف خوب برای محیط مورد نظرمان کاری دشوار خواهد بود.

امروزه بسیاری از لامپ های کم مصرف ایرانی ، با درج تاریخ ضمانت روی لامپ و تعویض آن ها در هنگام سوختن با یک لامپ نو، تضمین کیفیت لامپ مناسب را برایمان فراهم کردند.

اما اکثر فروشگاه ها و یا حتی یک مغازه الکتریکی در منطقه نیز ، قیمت ها را باتوجه به قیمت خرید از بازار و اضافه کردن سود مجاز ارائه می کنند که باتوجه به اینکه مجموعه ی کالاها در خود بازار چندین دست چرخیده تا به دست یک مغازه الکتریکی برسد ، قیمت نهایی مصرف کننده بالا خواهد بود و کسی هم در این خصوص گناهکار نیست.

تفاوت میهن الکتریک با سایرین فقط در نحوه ی تهیه ی اجناس و بخصوص لامپ های کم مصرف و محافظ برق فقط در همین بخش است.

این مجموعه تمام محصولات خود را مستقیم از تولید کننده دریافت می کند و تمامی واسطه ها را حذف کرده است ، لذا قیمت ها شکسته می شود و شما برای خرید کالای باکیفیت قدرتمند تر خواهید بود.

خرید لامپ FPL

لامپ های مهتابی های جدید که به لامپ FPL معروف است یکی از پر استفاده ترین لامپ ها در ایران و بخصوص در تهران است که شرکت های مختلفی این نوع لامپ FPL را تولید می کنند.

این لامپ ها که برند خوب و دارای ضمانت خوب و با قیمت بسیار مناسب ( بی واسطه ) توسط میهن الکتریک عرضه شده را می توانید به صورت تکی یا حتی کارتنی از این مجموعه خریداری کنید، برای مقایسه و ملاحظه ی قیمت لامپ FPL می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید.

لامپ fpl
لامپ FPL : نسل جدید مهتابی با گازهای سازگار با محیط زیست ناگهان وارد بازار شد و به دلیل زیبایی و عمر طولانی و بطور کلی روشنایی بیشتر رضایت مشتریان را جلب کرد ، عمر لامپ اف پی ال بطور معمول 8 هزار ساعت است . لامپ های FPL به شکل یو انگلیسی و در درنگهای آفتابی و مهتابی به بازار عرضه شدند و همچنان مشتریان زیادی دارند. لامپ های FML نیز با همان خواص FPL اما با ظاهری متفاوت عرضه شدند که بازار خاص خود را دارا می باشند.

نسل جدید لامپ های مهتابی که با گازهای مناسب محیط زیستی و البته با طول عمر بالا و نور و روشنایی بالاتر از لامپ های مهتابی قدیمی در دو رنگ آفتابی و مهتابی که به شکل U انگلیسی تولید و عرضه شده اند و معمولا بیش از 8 هزار ساعت کار می کنند و بازار خاص خود را دارند و هنوز مورد استفاده ی خیلی از منازل و مغازه ها و شرکت ها می باشد.

لامپ کم مصرف بزرگ

معمولا لامپ های کم مصرف سایز بزرگ که با وات بیشتری ارائه می شوند از قیمت های بسیار بالایی برخوردار هستند اما شما می توانید برای خرید لامپ کم مصرف بزرگ نیز از میهن الکتریک استعلام بگیرید.

این مجموعه در خصوص تهیه و عرضه ی لامپ های کم مصرف بزرگ نیز همچون دیگر محصولات ، مستقیم از تولید کننده محصولات را تهیه و عرضه می کند و به دلیل حذف واسطه ها ، قیمت لامپ کم مصرف بزرگ که این مجموعه ارائه می دهد از دیگر فروشگاه ها پایین تر است.

لامپ های کم مصرف بزرگ با مدل های استوانه یا اطلس ، اتحاد که حاوی گازهای گلخانه ای سازگار با محیط زیست است از جمله بهترین و کارآمد ترین لامپ های کم مصرف بزرگ هستند و برای داخل مغازه ها و یا جلوی درب مغازه بهترین و بیشترین استفاده را دارند.

مطالب پیشنهادی