شرکت آرین سیستم به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های فعال در حوزه تولید نرم افزارهای مالی ، بازرگانی و منابع انسانی با افتخار دو مورد از محصولات مورد تولید خود را به حضور شما معرفی می کنید. نرم افزار خزانه داری و نرم افزار حسابداری دو محصول ویژه برای شرکت ها و سازمان ها می باشند. در ادامه توجه شما را به معرفی و تشریح محصولات ذکر شده جلب می کنیم.

نرم افزار حسابداری

یکی از پرکاربردترین عوامل مدیریت موارد مالی نرم افزار حسابداری است. مدیریت و کنترل بخشی عظیمی از مسائل مربوط به هزینه ها ، درآمد ، حقوق و ... توسط نرم افزار حسابداری قابل انجام است. همچنین مدیریت و نظارت همیشگی با امکان گزارش گیری از مهمترین امکانات برنامه حسابداری است. یکپارچه سازی و مدیریت کسب و کار ، شرکت ، سازمان و بسیاری از موارد دیگر تنها با ابزاری مانند نرم افزار حسابداری صورت می پذیرد.

نرم افزار خزانه داری

با اطمینان می توان گفت نرم افزار خزانه داری بهترین و جامع ترین راهکار برای رسیدگی ، کنترل و محاسبه اطلاعات دریافت و پرداخت مخصوصا در سازمان ها می باشد. مدیریت منابع مالی مانند اعتبارات مالی و وجوه نقدی باعث مدیریت مالی موثر و رسیدن به اهداف سازمان می شود. طی این پروسه الزام بر گردآوری اطلاعات دقیق و صحیح در حوزه مالی مانند وجوه نقدی ، حواله های بانکی ، چک ، اطلاعیه های واریز و برداشت و پرداخت های الکترونیکی موجب ابداع روش های نوین حسابداری و دگرگونی روش های سنتی در چند سال اخیر شده است.

ارتباط نرم افزار حسابداری و خزانه داری

همانطور که می دانید بخش پردازش ، وارد کردن اطلاعات و مدیریت منابع مالی در نرم افزار حسابداری انجام می شود. توسط نرم افزار خزانه داری قادر خواهید بود کنترل نقدینگی سازمان را بصورت کامل در اختیار بگیرید. اطلاعات هر دو نرم افزار برای یکدیگر قابل استفاده بود و هر نرم افزار مکمل نرم افزار دیگر خواهد بود.

مزایای نرم افزار خزانه داری آرین سیستم

  • بررسی و مدیریت چک و سایر اوراق بهادار
  • ثبت خودکار اسناد مالی با دستورالعمل های سازمانی
  • امکان ایجاد ارتباط بین خزانه داری و سیستم فروش
  • مدیریت و ساماندهی تعهدات مالی سازمان
  • تهیه ، تنظیم و اصلاح چک های مورد درخواست
  • تعیین وضعیت و ساماندهی چک های سازمان
  • ارائه گزارش از میزان موجودی صندوق در نرم افزار
  • صدور چک بر اساس حساب های بانکی و سوابق چک های دریافتی
  • قابلیت استفاده از چاپ در نرم افزار چاپ چک
  • عملیات بانکی مانند واریز ، برداشت ، سود بانکی و ...

مزایای نرم افزار حسابداری آرین سیستم

·         تعریف حساب گروهی ، کلی ، معین ، تفصیلی و ...

·         وارد کردن اعداد و ارقام بدون محدویت

·         تعریف توضیحات اختصاصی برای هر یک از حساب ها

·         قابلیت چندگانه جهت ترکیب اسناد حسابداری

·         امکان اسکن و آرشیو از اسناد حسابداری

·         ترتیب بندی ، جابجایی و کنترل گروهی اسناد حسابداری

·         امکان انتقال و ترکیب اسناد از یک دیتابیس به دیتابیس دیگر

·         هماهنگی کامل با مجموعه نرم افزارهای آفیس

نتیجه گیری : برای اینکه بتوان مدیریت و توسعه کسب و کار ، شرکت و سازمان را طبق برنامه های مشخص به پیش برد وجود ابزارها و نرم افزارهایی مانند نرم افزار خزانه و نرم افزار حسابداری اجتناب ناپذیر است. ایجاد ، مدیریت ، توسعه و کنترل اطلاعات  مالی اهمیت بسیار بالایی در کسب و کارهای کوچک ، شرکت ها و سازمان ها دارد. پیشنهاد می شود مجموعه نرم افزارهای آرین سیستم را مورد بررسی قرار داده و در صورت نیاز قبل از خرید نرم افزار حسابداری و خرید نرم افزار خزانه داری به کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

مطالب پیشنهادی