اهمیت اطلاع رسانی و انتشار اخبار امروزه بر کسی پوشیده نیست به طوری که می توان گفت هر فرد خود یک رسانه است و در انتقال اخبار تاثیر گذار است، در این میان رسانه ها نیز نقش بی بدیلی در شکل گیری، جهت‌دهی و ...


خبر فوری ، مهم‌ترین اخبار ایران و جهان

خبر فوری

اهمیت اطلاع رسانی و انتشار اخبار امروزه بر کسی پوشیده نیست به طوری که می توان گفت هر فرد خود یک رسانه است و در انتقال اخبار تاثیر گذار است، در این میان رسانه ها نیز نقش بی بدیلی در شکل گیری، جهت‌دهی و مهندسی افکار عمومی دارند و در بحبوبه ای که دشمنان انقلاب اسلامی از تمام ابزارها برای به راه انداختن جنگ نرم علیه کشورمان بهره می برند، بی شک نقش رسانه هایی که در جهت آگاهی بخشی به مردم تلاش می کنند و به دنبال اطلاع رسانی واقعی هستند پراهمیت است.

در همین راستا پایگاه اطلاع رسانی خبرفوری با این رویکرد، به انتشار اخبار معتبر و موثق از رسانه های رسمی و مجوزدار کشور، با ذکر منبع می پردازد و تلاش دارد به ارتقای آگاهی های علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری و ... مردم بپردازد.

برای ملاحظه صفحه اصلی سایت «خبر فوری» می‌توانید به آدرس های http://www.khabarfoori.com و http://www.khabarfori.ir همچنین با دامنه‌های ir مراجعه کنید.

صاحب امتیاز این رسانه ابراهیم کفشدار طوسی و مدیر مسئول آن مصطفی انتظاری هروی است.

خبر فوری به پوشش مهم‌ترین اخبار ایران و جهان در بخش‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، حوادث، سبک زندگی، دانش، ورزشی، سرگرمی و چندرسانه‌ای می‌پردازد.

تلگرام ما: https://t.me/akhbarefori

مطالب پیشنهادی