موسیقی آمیخته با ذهن و احساس و تمام روان است و از نظر بسیاری از روانشناسان جهان ، می توان آن را به عنوان غذای روح اعلام نمود.امروزه در بین سایت های بسیار زیادی که در زمینه موزیک در اینترنت فعالیت می کنند ، پیدا کردن یک سایت موزیک ...


معرفی سایت مناسب برای دانلود موزیک

دانلود آهنگ جدید

موسیقی آمیخته با ذهن و احساس و تمام روان است و از نظر بسیاری از روانشناسان جهان ، می توان آن را به عنوان غذای روح اعلام نمود.

امروزه در بین سایت های بسیار زیادی که در زمینه موزیک در اینترنت فعالیت می کنند ، پیدا کردن یک سایت موزیک که آهنگ های جدید و به روزی داشته باشد و در زمان سریعتری امکان دانلود آهنگ جدید را به مخاطب بدهد واقعا سخت است و باید سایت های زیادی را جستجوی کرد تا موزیک مورد نظر خود را پیدا کنید.

سایت موزیک باران به نشانی اینترنتی musicsbaran.ir این امکان را به مخاطب می دهد تا دانلود آهنگ ایرانی و با کیفیت را کاملا به روز داشته باشد.

آهنگ های کره ای

آهنگ های کره ای مخاطبین خاص خودش را دارد و کمتر سایتی است که به موضوع دانلود آهنگ کره ای K-Pop پرداخته باشد.

اما سایت موزیک باران علاوه بر آهنگ های جدید ایرانی و خارجی ، به بخش های مختلفی همچون آهنگ های کره ای ، هندی ، اسپانیایی ، ترکیه ای و حتی ژاپنی نیز پرداخته است و این موضوع باعث شده تا مخاطبین ، سایت موزیک باران را یک پله جلو تر از سایت های موسیقی دیگر در ذهن خود نگه دارند و وقتی به دنبال یک آهنگ خاص هستند ، بجای اینکه آن را در گوگل بارها جستجوی کنند ، فقط یکبار در موزیک باران جستجو کرده و موزیک مورد نظر خودشان را دانلود می کنند.

دانلود آهنگ جدید

امکانات موزیک باران

سایت موزیک باران امکانات متفاوت و زیادی برای مخاطب خود قائل شده است. جدا از امکان دانلود آهنگ های معروف که این سایت همواره در راستای فعالیت خود داشته و دارد.

همه ی موزیک ها امکان پخش آنلاین دارند و شما قبل از دانلود ، می توانید موزیک مورد نظر خود را به صورت آنلاین گوش دهید و مطمئن شوید که دقیقا همان موسیقی است که به دنبال آن هستید.

علاوه بر این ، متن آهنگ است که خیلی خیلی مهم است و امکان همخوانی شما را با خواننده در زمانی که هنوز بارهای اول است که به آهنگ مورد نظر خودتان گوش فرا می دهید را به شما می دهد.

دسته بندی موضوعی بر اساس نام خواننده ، نوع آهنگ ، پلی لیست خوانندگان و موسیقی های برتر در سال های مختلف ، از امکاناتی است که مخاطب ساده تر بتواند آهنگ هایی که دوست دارد و با نظرش نزدیک تر است را گوش بدهد.

سایت مجاز دانلود آهنگ

همانطور که اطلاع دارید ، فعالیت بسیاری از سایت های دانلود موزیک به دلیل عدم رعایت کردن قوانین ، فیلتر شده و از دسترس خارج شده اند ، اما سایت موزیک باران همواره جزو سایت هایی بوده است که با رعایت کامل قوانین و مقرارات و همچنین ثبت در ستاد ساماندهی ، همیشه در دسترس مخاطبین است و امکان دانلود جدیدترین آهنگ های مجاز را دارد.

فعالیت تخصصی سایت موزیک

بسیاری از سایت های هستند که موضوعات مختلفی کار می کنند و یکی از موضوعات مورد فعالیتشان موسیقی است ، اما سایت موزیک باران ، به صورت تخصصی فقط روی موسیقی فعالیت دارد و این فعالیت تخصصی باعث می شود تا سایت با کیفیت و کمیت بهتری نسبت به سایت هایی که فعالیت تخصصی ندارند مورد توجه مخاطب قرار بگیرد.

پس اگر به دنبال آرشیو کاملی از تک ترانه های خوانندگان معروف ایرانی و خارجی هستید و یا طرفدار گلچین آهنگ هستید ، حتما سری به سایت موزیک باران دات آی آر بزنید.

آهنگ های مجاز و جدید را از کدوم سایت دانلود کنیم ؟

سال ها است که فضای مجازی به ویژه سایت ها ، یک بستر مهم برای انتشار آهنگ و همینطور موزیک ویدئو هنرمندان در ایران و جهان محسوب می شود که عموما توسط یک واسطه که متخصص پخش آثار هنری است با هماهنگی و برنامه ریزی ، پخش آثار انجام می شود ، بدین ترتیب سایت ها در فضای مجازی ، شاهراهی برای پخش این آثار هنری از جمله آهنگ و موزیک ویدئو هستند و سایت های مجاز و پر مخاطب که بر اساس برنامه ای منظم فعالیت دارند ، محل مناسبی برای پخش آثار هنرمندان جدید است و اکثر فعالان در حوزه پخش آثار هنری به ویژه موزیک ، با این سایت ها کار می کنند.

سایت موزیک باران یکی از بهترین سایت های این حوزه محسوب می شود که همواره همکاری مستمری با این افراد دارد و با تجربه ی بالایی که در این زمینه دارد می تواند به بهترین شکل ممکن آهنگ ها و موزیک ویدئو ها را به دست کاربران و مخاطبین برساند.

دانلود آهنگ جدید

هزینه های خوانندگان

خوانندگی یک هنر است ، اما به دلیل اینکه خوانندگان زیادی با سلیقه های مختلف و صداها و موزیک های متفاوتی در رسانه های فضای مجازی حضور دارند ، شهرت و انتخاب آنها توسط عموم مردم به چندین مورد بستگی دارد ،

اول اینکه باید موزیک مورد نظر توسط مخاطب شنیده شود ، پس برای این مورد نیازمند سایت هایی هستند که موزیک های آماده شده را برای دانلود قرار دهند ، ممکن است حتی برای پخش آثار خود نیازمند پرداخت هزینه هایی نیز باشند تا اولین مخاطبین را بدست آورد و افرادی باشند که از موزیک وی استقبال کنند.

در نظر داشته باشید ، تمامی خوانندگانی که الان معروف شده اند و مطرح هستند و ما به دنبال دانلود آهنگ آنها هستیم و با لذت به موسیقی آنها گوش می دهیم ، روزی در همین سایت ها هزینه کردند تا صدای آنها را بشنویم.

دانلود آهنگ جدید در گذشته چطور بوده است

در زمانی که هنوز اینترنت فراگیر نشده بود ، قطعا امکان دانلود آهنگ جدید نیز وجود نداشت ، آن زمان دستگاه های ضبط صوتی وجود داشت که دو کاست در آنها قرار می گرفت و هنگامی که کاست اول را پخش می کردیم و دکمه ضبط را میزدیم ، آن کاست روی کاست دوم کپی می شد .

افرادی بودند که کاست های افراد مشهور را کپی می کردند و می فروختند و پخش و کسب شهرت در آن زمان نسبت به حالا بسیار مشکل بود.

به مرور با گسترش فن خوانندگی و افزایش استودیوهای ضبط موزیک ، شاهد موسیقی های جدید هستیم و عملا کسی در بازار به دنبال کاست جدید هیچ خواننده ای نیست ، بلکه اولین جایی که مخاطب برای دریافت آهنگ جدید خواننده مورد علاقه اش به دنبال آن خواهد رفت سایت موزیک باران و سپس گوگل است.

هرچند که این فناوری ممکن است به زیان خواننده و به نفع مخاطب باشد چرا که مخاطب ، هزینه ای بابت موسیقی وی پرداخت نکرده است و موزیک خواننده ی مورد علاقه اش را به سادگی دانلود کرده و گوش فرا داده است.

سخن پایانی

به طور کلی ، موسیقی بخش بزرگی از زندگی انسان است ، هیچ کس نمی تواند خواسته یا ناخواسته موسیقی را از زندگی خود حذف کند ، به هر حال هر کسی بر اساس ویژگی هایی که دارد ، به یک یا چند موسیقی علاقه مند است.

در دنیای امروز ، نباید خود را محدود به چند خواننده یا چند ترک از آهنگ کرد بلکه هر کسی می تواند به دنبال بهترین موسیقی خودش باشد و همانطور که در بالا هم گفتم ، موسیقی را به عنوان غذای روح بدانید و به خودتان و قلب و احساسات خودتان احترام بگذارید.

سایت موزیک باران به احساس شما احترام می گذارد و با احترام ، بهترین و جدید ترین موسیقی ها را در اختیار شما می گذارد.

مطالب پیشنهادی