سفارش سالنامه در تهران با تنوع بی نهایت – سررسید و سالنامه گاموت

سالنامه:

تقویمی است مندرج از روزها, اعیاد و مناسبت ها در ایام سال که در ابعاد متنوعی تولید و روانه ی بازار می شود. استفاده از سالنامه ، از سال های دور رواج دارد و بهترین راه برای یادداشت برنامه های روزانه، هفتگی و یادآوری ملاقات هایی است که ممکن است فراموش شوند.

سالنامه
سررسید جلد چرم زیبا و مرغوب

سررسید ها به قطع های مختلفی تقسیم می شوند.

قطع رقعی, قطع رحلی, قطع اروپایی, قطع وزیری, خشتی استاندارد, قطع پالتوئی و جیبی

قطع رحلی: چنانچه تصمیم دارید تا برای یک مدیر سفارش بدهید, پیشنهاد می شود, قطع رحلی که به قطع مدیریتی نیز مشهور شده و دارای جلد چرمی مرغوب است را انتخاب نمایید. این قطع از نوع لوکس و بزرگ به حساب می آید.

قطع وزیری (که جانشین قطع سلطانی شده است): جزو رایج ترین انتخاب مشتریان است و در گروه سررسیدهای بزرگ قرار می گیرد. اگر از آن دسته افرادی هستید که عادت به یادداشت امور روزانه دارند حتما از دریافت آن رضایت خواهید داشت .

قطع رقعی : کمی کوچکتر از قطع وزیری است و به همین علت حمل آن راحت تر است.

قطع اروپائی( جایگزین قطع ارگانایزر شده است): که جزو پرفروش ترین هاست. این قطع به دلیل خوش دست بودن مناسب افرادی است که همراه داشتن سالنامه برایشان مهم می باشد.

قطع خشتی استاندارد: که به شکل مربعی است و بیشتر برای کتاب های آموزشی و داستانی مورد استفاده قرار می گیرد و به خاطر ابعاد کاغذ, در صورت سفارش با تعداد بالا تولید می شود.

قطع پالتوئی: به دلیل داشتن ابعاد کوچک, مناسب برای افرادی است که می خواهند تنها تاریخ های روزانه و ضروری را یادداشت و همراه داشته باشند.

قطع جیبی: با توجه به این که به راحتی در جیب یا کیف دستی کوچک جای می گیرد و نسبت به ابعاد آن قیمت کمتری دارد و بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

انتخاب نوع و قطع آن باید متناسب با فرد گیرنده انتخاب شود. قطع های بزرگتر برای مدیران و افراد اداری است که لوکس و لاکچری هستند. قطع متوسط و حتی کوچکتر مناسب برای گیرنده هایی است که بیشتر شامل اعضا خانواده و دوستان می باشند.

نوع صحافی آنها که از نوع ته دوخت, فنری, چسبی یا کلاسوری است نیز از اهمیت بالایی برخوردار است به طور مثال در قطع مدیریتی و کلاسوری حتما از صحافی کلاسوری بهره ببرید چرا که به دلیل گران بودن جلد آن, امکان تعویض برگه های آن به طور سالانه برای گیرنده امکان پذیر باشد.

سفارش سالنامه:

در سال های اخیر سررسید ها علاوه بردرج تاریخ, مناسبت ها و یادداشت ها؛ ابعاد تبلیغاتی هم پیدا کرده اند. بسیاری از شرکت ها, ادارات و سازمان ها با نزدیک شدن سال جدید, سفارش سالنامه را در دستور برنامه ی خود دارند که علاوه بر ابعاد یادگاری که برای گیرنده دارد و در آن یادداشت های روزانه را ثبت می کند از انتخاب و حمایت مشتری هم تجلیل به عمل آورده و بعد تبلیغاتی نیز به همراه دارد.

تقویم تبلیغاتی
تقویم های رومیزی سیمی تبلیغاتی

با توجه به کارایی و ضرورت وجود آنها در هر خانه و دفتر کار, یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی به شمار می روند. سررسید های سفارشی به نوعی, نماینده ی برند سفارش دهنده است پس در انتخاب بهترین نوع آن شک به خود راه ندهید. چرا که مشتری پس از دریافت یک هدیه ی زیبا و منحصر به فرد, از انتخاب برند شما از ته قلب احساس رضایت و قدردانی خواهد داشت. از آنجایی که ممکن است مشتری شما چند نمونه مشابه از شرکت های دیگر هم دریافت نماید, لذا برای خاص بودن هدیه ی خود, حتما لوگوی برند خود را روی جلد آن به شکل مطلوب و زیبایی حک کنید. قابل تحسین خواهد بود اگر در صفحات آن از اشعار یا سخنان ارزشمند بهره ببرید. شاید مهم به نظر نیاید اما حک شدن نام برند یا لوگوی شما بر روی روبان با دوام تقویم, خالی از لطف نخواهد بود و نکته سنجی شما را حتی در کوچک ترین جزئیات در دادن هدیه به مشتری, خاطر نشان می کند.

تقویم های زیبا با طرح های خلاقانه هم هدایای تبلیغاتی مناسبی هستند. در اکثر ادارات و دفاتر معمولا وجود یک تقویم رومیزی ضروری به نظر می رسد. با انتخابی هوشمندانه و طرحی دلچسب که هارمونی مناسبی با برند شما دارد, به مدت یک سال مقابل چشمان همه خودنمائی کنید.

تقویم ها در مدل های متفاوتی تولید و عرضه می شوند. مدل زیر دستی که مناسب برای روی میز اداری و دفتر کار است و گاه با خودکار و یکسری لوازم جانبی دیگر همراه است که به انتخاب سفارش دهنده می تواند تغییر کند.

مدل رومیزی ایستاده یا فنری با پایه چوبی با تنوع بسیار که مطابق با سلیقه ی سفارش دهنده قابل تغییر می باشد.

مدل دیواری که برای نصب روی دیوار اتاق تولید می شود.

انواع فانتزی که با توجه به خلاقیت و نوع سفارش دهنده, طراحی و تولید می شوند.

چشم نواز خواهد بود اگر از فونت های زیبا و مطلوب در صفحات آن استفاده نمائید چرا که هارمونی رنگها, فونت ها و طراحی صفحات در مقابل چشمان مشتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سالنامه تبلیغاتی
سالنامه با طرح ها و رنگ های متنوع به انتخاب مشتری

قیمت سالنامه:

قیمت سالنامه انتخابی شما ارتباط مستقیمی با ابعاد, تعداد صفحات, نوع کاغذ, میزان درج تبلیغات و جنس جلد خواهد داشت. جلدهای چرمی و مقوایی بادوام و طرح های چاپ شده بر روی جلد, جنس پایه ی تقویم در قیمت تمام شده ی آن بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

سفارش سالنامه در تهران:

ماه های پایان سال 1399 فرصت مناسبی است تا با نزدیک شدن به سال جدید در فکر یک هدیه ی ناب و سالنامه سال 1400 باشید. از آنجایی که سال پیش رو, وارد شدن به یک سده ی جدید است, بسیار حائز اهمیت است که با دور اندیشی, طرح زیبا و در خور توجه ای را انتخاب کنید. خرید سالنامه در تهران از ماه ها قبل به دلیل پرترافیک بودن ماه های پایانی سال, آغاز می شود پس چه بهتر که با اقدام به موقع, فرصت کافی برای طراحی و انتخاب یک محصول منحصر به فرد را برای برند خود فراهم آورید.

برای طراحی هر چه زیباتر می توان از عکس های زیبای طبیعت, اماکن تاریخی, خوشنویسی و ابتکارهای خلاقانه در طراحی صفحات آن بهره برد و بر زیبایی آن افزود. به هر میزان که به ابعاد کاربردی محصول بیشتر توجه شود بدون شک بیشتر مورد استقبال گیرنده قرار خواهد گرفت. لذا در انتخاب تمام جزئیات آن دقت کنید تا برند شما به بهترین شکل ممکن به نظر بیاید و در خاطر بماند.

تقویم رومیزی گلدان
تقویم رومیزی گلدان

در تهران می توان با توجه به اعیاد مهم و تعطیلات رسمی ایده های خلاقانه ای را به کار برد که با برند شما همخوانی بیشتری داشته باشد. مناسب است اگر صفحات روح نوازی را در سالنامه ی اختصاصی تان بگنجانید.

از این مهم غافل نمانید که انتخاب شما, بازتابی از چشم انداز آینده ی برند شما خواهد بود پس به این نکته توجه داشته باشید که می توانید مختصری از چشم انداز آینده برند تان را به شکلی زیبا برای مشتریان خود رو نمائی کنید تا در جریان تغییرات به روز شما قرار گیرند و مطلع شوند که در سال پیش رو, در انتظار چه تغییرات شگرفی در برند شما خواهند بود.

مطالب پیشنهادی