فال قهوه

فال قهوه ، یا به عبارتی باتوجه به معادل انگلیسی آن ، تعبیر فنجان قهوه ، که در اصل از چین باستان منشع گرفته است.

»»» فال قهوه سه نشان

»»» فال قهوه شش نشان

فال قهوه به عنوان طالع بینی ، در کشورهای مختلفی از جمله چین ، یونان باستان ، ایران ، روسیه ، ارمنستان ، یوگوسلاوی و چند کشور دیگر وجود داشته و تقریبا هر نسل ، آن را به نسل بعدی آموزش داده است.

فال قهوه

فال قوه با تعداد نشان های مختلفی به صورت آنلاین ارائه شده است که باهم به آنها می پردازیم.

فال قهوه شش نشان پیچک در پیش روی شماست که می توانید فال قهوه خود یا عزیزانتان را به راحتی و به صورت آنلاین بگیرید.

فال قهوه در هر شکل که ظاهر شود معنی خاص خود را دارد.

شما یک فنجان را در نظر بگیرید که

اشکال مختلف در آن ظاهر شده است.

هر کدام از شکل ها توضیح خاص خود را دارد.

چگونه فال قهوه بگیرم

حتما با خودتان فکر می کنید که چگونه فال قهوه بگیرم ، جهت گرفتن فال قهوه ابتدا تعداد نشان های مورد نظر را انتخاب کنید ، هرچه تعداد نشان های انتخابی بالاتر باشند طبیعتا فال قهوه پربارتری خواهید گرفت.

چون هر نشان دارای یک تعبیر خاص است و با انتخاب مثلا فال قهوه 3 نشان ، باید سه فنجان را انتخاب کنید و هر فنجان یک تعبیر فال قهوه برایتان خواهد داشت.

بعد از انتخاب هر فنجان ، شکل ظاهری فنجان انتخابی برایتان باز خواهد شد و اگر خودتان هم تعبیر فال قهوه را بلد باشید از همان ابتدا تعبیر فال قهوه را انجام می دهید.

پس از انتخاب آخرین فنجان یا به عبارتی آخرین نشان و شکل ، سیستم چند ثانیه از شما فرصت می خواهد تا تعابیر فال قهوه را برایتان به نمایش بگذارد.

اگر به دنبال یک جواب قاطع و واضح هستید ، فقط تعبیر اولین نشان را در نظر بگیرید اما بهتر آن است که همه تفسیر ها را مطالعه کرده و یک نتیجه گیری کلی باتوجه به تعابیری که مطالعه کردید بدست آورید.

فال قهوه

فال قهوه ، در واقع یکی از خوشمزه ترین فال ها است که ریشه ای افسانه ای دارد.

فال بینی در ته مانده فنجان قهوه ، در کشورهای مختلفی نظیر یونان ، ارمنستان ، ایران ، روسیه و یوگسلاوی کاملا رواج دارد و در این کشورها کمتر کسی است که تا کنون فال قهوه را حداقل نشنیده باشد و از وجود آن اطلاع نداشته باشد.

نحوه گرفتن فال قهوه در کشورهای مختلف با هم فرق دارد اما معمولا بدین صورت است که بخش اصلی قهوه توسط شخصی که قصد دارد فال آن گرفته شود نوشیده می شود.

سپس انتهای قهوه که غلیظ تر است داخل فنجان باقی مانده و فنجان را بر روی نعلبکی پشت رو کرده و مدت زمانی صبر می کنند.

فال قهوه

بعد از مدتی فالگیر فنجان را برداشته و داخل فنجان را به دقت مشاهده می کند ، اگر شکل هایی نظیر آنچه در فال قهوه پیچک می بینید مشاهده کند ، بر همان اساس تعبیر را آغاز می کند.

چنانچه مثلا 3 شکل در فنجان قهوه ببیند ، تعبیر هر یک را جداگانه اعلام می کند و در نهایت یک نتیجه کلی می گیرد.

آنچه در فال قهوه سه نشان پیچک رخ می دهد ، انتخاب فنجان های قهوه است که توسط شما انجام می شود.

برای آنکه مطمئن باشید باتوجه به انتخاب شما فنجان ها تعبیر می شوند ، با هر انتخاب ، فنجان مربوطه باز می شود و شکل درون فنجان را خواهید دید.

سپس با انتخاب آخرین فنجان ، سیستم یک فرصت چند ثانیه ای برای دسترسی به داده ها و تعابیر فال شما گرفته و تعبیر هر شکل را به شما نشان می دهد.

اما در نهایت خود شما باید نتیجه گیری کلی را باتوجه به تعابیری که خوانده اید بدست بیاورید.

لذا تعبیر اشکال را به ترتیب مطالعه کرده و یک نتیجه گیری کلی در ذهن خود بسازید.

فال قهوه چقدر واقعی است

مطمئن باشید فال قهوه آنلاین که در سایت پیچک ارائه می شود از تمامی فال قهوه اینترنتی که تاکنون در سایت ها یا برنامه های گوشی موبایل دیده اید واقعی تر است اما اینکه فال قهوه چقدر واقعی است بستگی به باور اشخاص و اعتمادی است که بطور کلی به فال قهوه دارند ، چرا که ما برای این سیستم شبانه روز تلاش کردیم تا بتوانیم آنچه را که به واقعیت نزدیک است را ارائه دهیم.

با اینکه همواره انتظار داریم نگاه شما و ما به هر نوع فال و طالع بینی صرفا جنبه سرگرمی داشته باشد اما واقعا سعی کردیم تا به بهترین شکل ممکن این سرویس را ارائه دهیم.

هدف ما در واقع این است که شما برای گرفتن فال قهوه نیازمند پرداخت هزینه به افرادی که به دروغ سعی دارند تا جیب شما را خالی کنند نباشد و خودتان بتوانید یک فال قهوه درست و حسابی را به صورت رایگان برای خود و عزیزانتان بگیرید.

مطالب پیشنهادی