فال ازدواج زن متولدین تیر

برخی گفتند که طالع بینی آقایان کجاست ؟

چون خانم ها مقدم تر هستند ، اول طالع بینی ازدواج بانوان رو گذاشتیم و پایین آنها طالع بینی آقایان درج شده است.

طالع بینی زن متولد تیر :

متولد زن تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یك زن كم نظیر است.

او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معایب خود كمتر گردن می نهد و پذیرا می شود.

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

در عرض ماه سه چهار مرتبه بد خلق و خوش خلق می شود و گاهی قهر می كند و در لاك خود فرو می رود.

اگر با شما دعوا و اوقات تلخی كرد،‌برای آشتی كردن هرگز پیشقدم نمی شود.

در مقابل دختری كه در تیر ماه متولد شده، مدت ها بلا تكلیف خواهید ماهد.

و نمی دانید كه یك موجود ساكت و سر به زیر است و یا یك دختر پرخاشگر و به قول مشهور شهر آشوب، و عجیب آنكه تقریبا هرگز به این راز پی نخواهید برد.

روزی كه هوا ابری و بارانی است، اندهگین و كسل است، وقتی آفتاب از لابلای ابرها بیرون آمد، كاری می كند تا پا به پای او غرق شادی بشوید.

پیش بینی اخلاق و رفتار دختر تیر ماه درست مثل این است كه بخواهید هوای دو ماه دیگر را امروز پیش بینی كنید.

او درست نمونه ضرب المثل معروف یك روز از دنده راست بلند می شود و یك روز از دنده چپ، رفتارش بی شباهت به نواختن یك آهنگ موسیقی نیست، هر نتی با نت قبلی اش فرق دارد و نوارها مرتبا تغییر می كنند و به این دلیل اگر شما می خواهید پیوسته با او باشید، باید پا به پای این تغییرات پیش بروید.

اما ضمنا بدانید كه اگر اندكی عصبانی، تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی است اما در مقابل راه پول جمع كردن را بسیار خوب بلد است و با این خصلت خود مشاور مالی بسیار بزرگی است.

از نظر سكس سخت پای بند نجابت است.

به گذشته ها علاقه زیادی دارد و اشیاء كهنه و قدیمی را با ولع خاصی نگاهداری می كند، به نحوی كه اگر شما بتوانید اسباب و اثاثیه خصوصی او را بگردید،‌با كمال تعجب چیزهای كهنه ای در آنها پیدا می كنید كه سال ها از عمرشان گذاشته است: بلوزی كه از مد افتاده است، گیره مویی كه چندین سال قبل از كنار دریا خریده شده و حتی یك بار هم مورد استفاده قرار نگرفته، جوراب پاره ای كه ده سال پیش آن را می پوشید و به كوهنوردی می رفت و قاب عكس شكسته ای كه روز گاری عكس پدر بزرگ در آن بود.

شاید اگر روزی پای غرور و ابراز شخصیت در كار باشد، ناگهان پول زیادی خرج كند، اما به طور معمول میزان پولی كه خرج می كند، خیلی كمتر از میزانی است كه بدست می آورد.

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

به هنگام ازدواج با شما، یكی از سئوالات خصوصی اش این است كه: عزیزم چقدر پول نقد در بانك داری.

و به این ترتیب صحبت درباره پول یكی از بهترین سوژه هایی است كه شما می توانید برای گفتو گو با او انتخاب كنید،‌البته این را هم باید گفت كه او اگر شما را مرد دلخواه خود تشخیص داد و شما حساب بانكی چشمگیری نداشتید، رهایتان نمی كند، مشروط بر اینكه تشخیص بدهد مردی هستید كه راه پول در آوردن را بلد هستید.

اگر روزی هدیه گرانبهایی به وی دادید و او گفت كه نمی بایستی چنین چیزگران قیمتی را خریداری می كردی، حتم داشته باشید كه تعارف نمی كند و از اینكه شما مقدار زیادی پول در راه خرید هدیه به هدر داده اید،‌دلخور شده است.

اگر می خواهید كه فكر زن تیر ماه را از اضافه حقوق،‌اضافه كار،‌رهن، نزول، مخارج زندگی و اینجور چیزها منصرف كنید، بهترین راه این است كه در شب مهتابی او را برای گردش به كنار دریا ببرید.

برای دختری كه در ماه تیر متولد شده باشد، یك چنین شبی و یك چنین جایی بهترین و دلپذیرترین نقطه روی زمین است، چنین به نظر می رسد كه قرص ماه تمام افكار مادی او را از سرش بیرون می كشد و او را یك پارچه شعر و احساس می كند.

تغییرات خلق و خوی زن متولد تیر ماه در شب های مهتابی شگفت انگیز است.

در مدتی كه ماه در آسمان شب به شب كوچكتر و هلالی تر می شود، او تبدیل به دختری خجول و سر به زیر می گردد كه شرم و حیای بی حد و حصرش موجب تعجبتان خواهد شد.

اما همین دختر خجالتی و منزوی در طی دو سه شبی كه ماه قرص كامل دارد، قابلیت های شگفت انگیزی از خود نشان می دهد.

مثلا میان یك جمع صد نفری می رقصد و آواز می خواند،‌ممكن است شعر بسیار زیبایی بسراید، آهنگ بسیار دلنشینی بسازد و یا عقاید فلسفی جالبی ابراز دارد.

طبیعی است،‌ در طول مدت مزبور همصحبتی با او بسیار شاعرانه و جذاب است.

اگر دختری كه در تیر ماه متولد شده است،‌عاشق شما شده باشد، به دو صورت ممكن است این عشق خود را ابراز بدارد.

او به شیوه ای بسیار لطیف و زنانه، همراه با برافروختگی صورت و حجب و حیای دخترانه، اما روش دوم تا حدودی غیر مستقیم خواهد بود و او برای ابراز منظور و حالت خود از كلیه مكر و حیله های زنانه استفاده خواهد كرد و طبیعی است كه این حالت دوم مخصوصا اگر شما هم عاشق او شده باشید، بسیار هیجان انگیز و زیباست اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد، خیال می كند معامله به این آسانی ها خاتمه می یابد.

بعداز آنكه تمام مطالب این كتاب را خواندید،‌ به این حقیقت پی می برید كه هیچ زنی، از نظر مردها كامل نیست.

زن متولد فروردین پیوسته به فكر خودش است و برای به كرسی نشاندن حرف و نظرش تقلا می كند،‌زن متولد آذر به طرز حیرت آوری رك گو است،‌ زن متولد آبان چنان رفتاری دارد كه گاهی مو بر اندام انسان سیخ می شود، زن متولد خرداد متلون المزاج است،‌زن متولد مرداد خودخواه و مغرور است ولی زن متولد تیر معمولا هیچ یك از این معایب را ندارد.

با وجود این، برخی نبایدها وجود دارد كه شما باید در مورد زن متولد تیر ماه به خاطر بسپارید.

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

اولا اینكه زن تیر ماه از اینكه مورد انتقاد قرار گیرد، به شدت نفرت دارد، اگر مورد تمسخر واقع بشود، شدیدا آزرده خاطر می گردد و بالاخره اصلا تاب و تحمل طرد شدن را ندارد.

اگر شخص مورد نظرتان متولد تیر ماه است،‌حتما این سه موضوع را به خاطر نگاه دارید.

او كمتر ممكن است عصبانیت خود را ظاهر سازد.

و بیشتر اوقات سعی می كند به صورت كجدار و مریض با شما رفتار نماید.

اگر كاری كه موجب رنجش خاطرش شد، بهتر است قدم اول را برای آشتی، شما بردارید.

سعی كنید نسبت به مادر او خیلی مهربان باشید.

از نظر زن متولد تیر ماه مادر كسی است كه اصلا نمی تواند ناراحتی اش را ببیند: از بازگو كردن جوك هایی كه برای مادر زن ساخته شده است، خودداری كنید زیرا اصلا تاب تحملش را ندارد.

اگر نكاتی از گذشته وی می دانید، به هنگام مشكلات و اوقات تلخی ها آن ها را بازگو نكنید.

و این نه به آن جهت است كه در وی حالت انفعالی ایجاد می كند بلكه به دلیل آن است كه اولا به هیچ صورتی مایل نیست مورد انتقاد قرار بگیرد و در ثانی تمایل فراوانی به حفظ اسرار دارد.

مخصوصا اگر این اسرار متعلق به خودش باشند.

ضمنا او از اعتراف كردن بیزار است و هرگز این كار را با صداقت واقعی انجام نمی دهد.

منتها اگر شما صادقانه گناهان و خطاهای خود را بازگو می كنید، ممكن است او هم تا حدی تن به اعتراف كردن بدهد.

اگر خوب دقت كنید‌،متوجه می شوید كه او از یك ترس موهوم نهانی رنج می برد،‌ترس از اینكه نكند زیبا نباشد،‌ترس از اینكه نكند جذاب نباشد، ترس از اینكه دارد جوانی را پشت سر می گذارد، ترس از اینكه پا به سن گذاشته چنانكه باید و شاید مورد احترام قرار نگیرد و رویش حساب نشود و او ولو اینكه هیكلی مانند ونوس، صورتی بسان قرص قمر و مغز متفكری شبیه ابن سینا داشته باشد، باز از چنین واهمه ای در نهاد خویش رنج می برد.

برای آرام كردن خیالش او را متقاعد كنید كه اولا از نظر زیبایی،‌جذابیت و خوش هیكلی چیزی از زن های دیگر كم ندارد و در ثانی شما او را به همین صورتی كه هست دوست دارید.

خلق و خوی او لااقل ماهی چهار بار تغییر كلی پیدا می كند و این تغییرات همزمان با تغییرات ظاهری شكل ماه است.

علاوه بر این روزی دو بار هم تغییرات مزبور نیز متناسب با جزر و مد دریاست.

( البته به شرط اینكه این دریا، دریای خزر یا مدیترانه نباشد زیرا این دو دریا جزر و مد ندارد).

شاید بهترین تعریفی كه بتوان از خلق و خوی او كرد، این باشد كه گوییم زمان تغییرات اخلاقی اش قابل پیش بینی است، ولی چگونگی این تغییرات غیر قابل پیش بینی هستند.

در ساعاتی كه اوقاتش تلخ است، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردی نشان می دهد، مثلا ممكن است با اصرار بگوید كه آشپز خوب و قابلی نیست، ادعایی كه مسلما حقیقت ندارد زیرا او،‌مثل بقیه هم جنسان خود كه در این ماه متولد شده اند، آشپز بسیار قابلی است.

او به هیچ وجه با قوطی های كنسرو یا غذاهای منجمد میانه خوشی ندارد، علاقه اش به طباخی چنان است كه اگر فرصت كند حتی بیسكویت های مورد نیاز منزل را هم شخصا می پزد.

پس از ازدواج با دختری كه در ماه تیر به دنیا آمده است، خیلی زود متوجه می شوید كه غذاهایی را كه او روی میز می چیند، به راستی خوشمزه و لذیذ است.

بدون شك اجاق گاز یكی از نزدیكترین دوستان او محسوب می شود و آشپزخانه اتاق دلخواه اوست.

رفتار این زن به هنگام سرو كردن غذا واقعا تماشایی و جالب است.

زن های متولد ماه تیر چه خصوصیاتی دارند

با حركاتی بسیار موزون و لبخندی بسیار دلپذیر غذا را به سر میز می آورد، آن را سرو می كند و چنان با دقت قطعاتی مورد نظر هر كس را توی بشقابش می گذارد كه وصف آن غیر ممكن است.

یكی دیگر از ترس های موهومی كه در او احساس می گردد، این است كه نكند مورد علاقه شما نباشد.

( البته این را هم بگویم كه شما اعم از اینكه زنتان متولد این ماه باشد یا نباشد، باید هر چند وقت یك بار عشق خود را به او ثابت كنید) اما در مورد زن متولد تیر ماه این كار باید خیلی زیادتر صورت بگیرد و اگر این وظیفه را فراموش نكردید، خواهید دید كه او چطور پروانه وار به دورتان خواهد گشت.

زن متولد تیر در مقابل ابراز عشق حساسیت زیادی از خود نشان میدهد كه علتش احتمالا تخفیف یافتن همان ترس موهومی است كه در نهادش وجود دارد،‌اما از سوی دیگر پیش گرفتن اینچنین روشی اشكالاتی نیز به وجود می آورد، مثلا یادتان هست كه گفتیم كسی كه در این ماه متولد شده باشد، چه زن باشد و چه مرد، وقتی از دست دادن شی ء مورد علاقه اش پیش بیاید، تا پای جان مبارزه می كند، خوب حالا اگر رفتار شما چنان باشد كه زنتان بفهمد همسر مورد نظرش را یافته است، ده ها نوع غل و زنجیر به دست و پایتان بند خواهد كرد تا مبادا شما را از دست بدهد.

البته مردانی پیدا می شوند كه صمیمانه خواهان یك چنین زن وفاداری هستند اما آیا شما از زمره آن هایی می باشید كه به قول معروف نتوانید بدون زنتان حتی یك جرعه آب بنوشید.

اگر شما بتوانید اعتماد او را به خود جلب كنید، از نظر غذا و عشق هرگز دچار كمبود نخواهید شد.

از نكاتی كه پس از ازدواج با زن متولد تیر ماه باید رعایت كنید، خودداری از اقدامات و رفتاری است كه موجب تاثر او و فرو رفتن به لاك اندرون شود.

احساسات او به قدری رقیق و حساسیت او به قدری زیاد است كه كوچكترین بی توجهی و یا ندانم كاری شما می تواند قلبش را جریحه دار سازد.

نكته ناراحت كننده در این مورد این است كه آدم نمی تواند حدس بزند او چه موقع آسیب پذیری زیادتری دارد و چه موقع از حركات و گفتار شما تعبیرهای ناجوری به عمل می آورد.

آیا می توانید تصور كنید كه او یك شب در مقابل در مقابل این جمله شما كه چه موهای نرم و زیبایی داری، ناگهان شروع به گریه بكند،‌برای اینكه دفعه قبل از همه جای بدن او تعریف كرده بودیدجز موهایش و این امر این توهم را برایش به وجود آورده بود كه نكند موهای زیبایی نداشته باشد.

بله حساسیت او در مقابل رفتاری كه با وی می شود،‌خارق العاده است و در ضمن بسیار هم زود رنج است.

اشكش فورا به راه می افتد و این امر ایجاب می كند كه همیشه دستمالی همراه داشته باشد.

زنی كه در تیرماه متولد شده است،‌الزاما خسیس نیست اما نشانه هایی از این حالت در وی مشاهده می گردد.

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

شما می توانید او را صرفه جو و دور اندیش بنامید.

او هرگز نخ هایی را كه روی جعبه ها می بندند، تكمه ها، قوطی های خالی روغن نباتی، كفش های كهنه و لباس كهنه و.

را دور نمی ریزد.

كسی چه می داند، شاید یك روزی این كاغذ عاشقانه ای كه ده سال قبل نوشته شده است، این تكه نخ و یا این قوطی خالی روغن نباتی به درد بخورد، حتی فیوز شكسته ای هم كه او در كشوی میزش نگاهداری می كند،‌ ممكن است روزی مفید واقع شود.

بی فایده است اگر از او بپرسید كه این همه جوراب پاره و دستكش پاره كهنه كه چمع كرده است، به چه دردی خواهند خورد.

اگر خوب بررسی كنید، متوجه نكته جالب دیگری هم می شوید و آن این است كه علاقه او به جمع آوری اینجور چیزها صرفا و منحصرا به خاطر این نیست كه خیال می كند ممكن است روزی به درد بخورند، او نسبت به اشیاء كهنه نوعی علاقه مندی ذاتی دارد، محرك او در این كار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، محرك او در این كار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، برای او، هر شیء كهنه ای كه به وی تعلق داشته باشد، به نحوی خاطره انگیز است و به این دلیل با ولع خاصی به نگاهداری او آن می پردازد و این امر بالطبع شامل حال شما هم كه شوهرش باشید، می گردد.

اما كوشش او برای حفظ شوهرش بیش از آنكه ناشی از حسادت باشد، به علت احساس مالكیتی است كه نسبت به شما دارد.

البته به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالكیت است، اما به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالكیت است، اما به نظر من بین این دو تفاوت هایی وجود دارد.

بسیاری از زنان از ناملایمات زنانه و بد بیاری های زندگی فورا دست به شكوه و شكایت می زنند.

در حالی كه زن متولد تیر معتقد است كه خدا كشتی آنجا كه خواهد برد.

بسیار معتقد به سرنوشت و تقدیر است.

وقتی جریان زندگی بر وقف مرادش پیش نمی برد، در كنج خلوت چند قطره اشكی فرو می ریزد و به حال خود تاسف می خورد، در حالی كه عكس العمل ظاهری اش بسیار آرام است و صبر كنید تا كارها خود به خود روبراه بشوند.

صبر و شكیبایی یكی از صفات بسیار خوب اوست، با وجود این وقتی از موضوعی ناراحت شد، باید به كمكش بشتابید و كاری كنید تا احساساتش جریحه دار نشود.

از خود گذشتگی زن متولد تیر ماه برای كسانی كه دوستشان دارد، حد و مرزی ندارد.

وقتی یكی از این افراد به وی احتیاج پیدا كرد، ‌دیگر هیچ نوع اثری از آن دور اندیشی ها، احتیاط ها و تعمق ها در وجودش مشاهده نخواهد شد و چنان بیبا كانه قدم پیش می گذارد و از خود گذشتگی نشان می دهد كه به راستی اعجاب انگیز است.

شما می توانید حتم داشته باشید كه وقتی در تنگنا و سختی قرار گرفتید، او نه تنها رهایتان نخواهد كرد، بلكه با تمام قدرت پا به پای شما با مشكلات نبرد می كند تا از مخمصه نجات پیدا كنید.

در یك چنین مواقعی است كه شما متوجه می شوید آن موجود ظریف و شكننده دیروز چگونه می تواند به صخره ای پا برجا و پرمقاومت تبدیل بشود.

در لحظات بحرانی مغزش مثل یك كامپیوتر شروع به فعالیت می كند و بهترین راه حل مشكلات را نشان می دهد.

اگر گرفتاری مزبور شامل حال خانواده او بشود، سعی می كند با گرمترین احساسات و عمیق ترین عشق ها خانواده خود را از بلا دور می كند.

علاقه این زن به بچه هایش چنان است كه پس از تولد اولین كودك ممكن است این توهم برای شوهرش برای به وجود بیاید كه دیگر مانند سابق مورد علاقه زنش نیست

طالع بینی چینی درباره زن متولد تیر می گوید :

با وفا، نجیب، گاهی اوقات خسیس، در آشپزی قابل، در شبهای مهتابی عاشق، در دوران مادری یك زن كم‌نظیر، از انتقاد نفرت دارد، اگر مورد تمسخر قرار گیرد به شدت آزرده خاطر می‌گردد و تاب تحمل طرد شدن را ندارد. صبر و از خودگذشتگی او برای كسانیكه دوستشان دارد حد و مرزی ندارد.

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند
عضویت در کانال تلگرام
فال تاروت عشق
فال تاروت تک نیت     فال تاروت سه کارتی     فال تاروت چهار کارتی

فال تاروت پنج کارتی     فال تاروت شش کارتی     فال تاروت نه کارتی

فال تاروت ده کارتی    فال تاروت بله یا خیر     فال تاروت عشق

فال ازدواج مرد متولدین تیر

مرد متولد تیر بسیار اخمو و ترشرو، بچه مسلك، تودار، زن دوست، همبازی بچه ها، عاشق نقاشی و بخیل و پول دوست می باشد.

اگر با یك مرد متولد تیر ماه ازدواج كردید، در مایه جهیزیه خود یك چتر هم حتما ببرید، زیرا در خانه شما یك روز هوا ابری است و یك روز بارانی، در آنجا شما هم می خندید و هم گریه می كنید.

مرد متولد تیر ماه تا آخر عمر بچه مادر خود باقی می ماند و سعی می كند همسرش مانند مادرش باشد.

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

او بدون شك استاد است و می تواند طولانی ترین مطالب را در كوتاهترین جملات بیان كند.

حواسش هرگز پرت نمی شود و از پرچانگی بیزار است و به دلایل نباید انتظار داشته باشید كه در جلسات اول آشنایی با شما اسرار را برایتان بازگو كند.

مرد متولد تیر نه تنها هرگز به كسانی كه نمی شناسد، اعتماد نمی كند بلكه در زندگیش مطالبی وجود دارند كه هیچ وقت كسی به آن ها وقوف پیدا نخواهد كرد، حتی نزدیك ترین دوستان یاهمسرش.

شناختن او مستلزم صبر بسیار و زمان دراز است.

او همان قدر كه ممكن است بوالهوس باشد، می تواند حساس و وفادار هم باشد، همان قدر كه اخمو است، ممكن است متبسم هم باشد.

چون او در برج سرطان متولد شده است.

ترش رویی و خرچنگ گونه، و رفتار نا مهربانش به تدریج ممكن است به خوشرویی و خوش مشربی تبدیل بشود، و جالب آنكه اگر این چنین شد، دیری نمی گذرد كه شما می توانید صدی قهقه های او را هم بشنوید.

وقتی شما می خواهید اوقات تلخ او را با حلقه كردن دست ها به دور گردنش بر طرف كنید و زمانی كه سعی می كنید و زمانی كه سعی می كنید اخم های به هم گره خورده اش را با نوازش كردن از هم باز كنید، بدبینی و سردی و نا مهربانی اش شما را تا حد دلخوری می آزارد.

در مجالس و میهمانی ها آنچنان با ادب و با نزاكت است كه شما به زحمت می توانید انتظار داشته باشید حتی برای یك دور رقص دعوتتان كند.

با وجود اینكه اصلا احساساتی نیست ولی در كار دل اهل عمل است.

دشمنانش همه متفق القول هستند كه او بیش از آنكه از گوشت و پوست و استخوان باشد، از سنگ ساخته شده است.

اگر با وی ازدواج نكرده اید، این مطلب را درباره اش به خاطر داشته باشید.

طبیعی است كه شما می خواهید او را به بهترین وجه ممكن بشناسید و با آنچه گفته شد، ممكن است این تصور برایتان به وجود بیاید كه از یك آدم دو شخصیتی است، اگر چه این نظر ممكن است تا حدی درست باشد اما یادتان باشد كه او به شدت تحت تاثیر ماه است و حركت بر رفتار و طرز فكرش اثر می گذارد.

او امروز اینجاست فردا جای دیگر.

اخلاق و رفتار واقعی از آن اخلاق و رفتاری است كه بین هلال ماه و بدر از او مشاهده می شود.

نكته ای را كه باید بدانید این است كه از نظر اخلاقیات ، بر غم تغییرات ظاهری هرگز ارتباطش با خصوصیات باطنی قطع نمی گردد، همیشه این حقیقت مهم را به خاطر داشته باشید كه علیرغم ظاهر پر اخم و تخم و ترشرو كه دارد، قلبی نرم و رئوف در سینه اش می تپد و همین امر او را كه به ظاهر یك پارچه سنگ به نظر می رساند، بسیار آسیب پذیر می سازد.

اگر قلبش جریحه دار شود، فورا به داخل لاك خود فرو می رود و آنجا جایی است كه نه تنها خود را از گزند دیگران در امان می بیند، بلكه می تواند خویشتن را از افكار و احساسات ناراحت كننده خودش نیز دور نماید.

او درست مثل یك خرچنگ وقتی زخم خورد و آسیب دید، در نهایت سكوت كنج عزلتی پیدا می كند و به آن پناهنده می گردد.

در این حالت دسترسی به او دیگر غیر ممكن است و باید تنهایش گذاشت تا به تدریج به غم دل خویش پیروز شود و به قول معروف آفتابی بشود.

متاسفانه تغییرات حالت و اخلاق متولد برج سرطان به نحوی است كه سریعا بر اطرافیانش تاثیر می گذارد و موجب ناراحت و دلخوری ایشان می گردد.

از سوی دیگر به هنگام خوشحالی وسر حال بودن نیز چنان است كه موجب شادی همه اهل خانه می شود.

یك چنین خصوصیات اخلاقی بالطبع شما را دائما بر سر دوراهی نگاه می دارد، تا جایی كه اغلب اوقات نمی دانید عكس العملتان باید سرد و بی تفاوت باشد و یا گرم و عاشقانه.

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

اما با وجود این یادتان باشد كه این تنها شما نیستید كه این حالت را پیدا می كنید، تمام اطرافیان او پیوسته نسبت به وی بر سر دو راهی قرار می گیرند.

گاهی اوقات نگاه سردش شما را از سرما به لرزه در می آورد و چند روز بعد قلب گرمش شما را در جوار شعله های یك عشق سوزان قرار می دهد، حد متوسط او فقط وقتی است كه خطر از دست دادن چیزی تهدیدش كند.

او نیازمند به آن است كه هر روز ده ها بار به وی اطمینان بدهید كه از آن او هستید كه می توانید زیر گوشش زمزمه كنید و او را غرق اطمینان و آرامش سازید.

وقتی ماه در آسمان به صورت بگیرید، به نحوی كه هیچ بعید نیست در بحبوحه هیجان خاص و عاشقانه ناگهان سرد و خاموش بشود و شروع به خواندن یك قصیده بلند بالای عاشقانه و سوزناك بنماید، و درست در آن لحظاتی كه شما توانسته اید با كوشش فوق العاده هیجانات عشقی خویش را در قالب رویاهایی متناسب با كلمات و جملاتی كه در اشعار مزبور هستند، فرو ببرید و سرتان را آهسته به سینه و شانه او تكیه بدهید، موضوع را عوض می كند و از این شاخه به آن شاخه دیگر می پرد.

این واقعا شگفت انگیز است كه ماه چطور می تواند بر او و حركات و رفتارش تاثیر بگذارد، برای بسیاری از زن ها تحمل یك چنین تغییراتی غیر ممكن است، حتی اگر اتومبیل او آخرین مدل و منزلش بسان یك قصر باشد و در آمدش از یك میلیون در ماه تجاوز كند.

اگر شما زنی هستید كه معتقدید كرایه خانه و اقساط بدهی را باید سر موعد پرداخت كرد، مطمئن باشید كه مناسب ترین مرد روزگار را در كنار خود دارید.

به احتمال قوی او یكی از معتقدترین افراد روزگار به لزوم تامین آتیه است، او اعم از اینكه در آمدش كم باشد یا زیاد، تمام روز را به این فكر است كه چطور می تواند آ‎ینده مالی و اقتصادی خودش، شما و بچه هایتان را به بهترین وجه ممكن تامین كند.

امور مالی یكی از آن موضوعاتی است كه از همان اوان كودكی توجه و علاقه او را به خود جلب كرده و دیری نمی گذرد كه پی می برد جمع كردن پول بهتر از خرج كردن آن است، برای توصیف وضع او نسبت به پول می توان كلمه خسیس را بكار برد، اما این را می توان گفت كه وی هرگز یك شاهی بیخودی خرج نمی كند و پول برایش هر چه باشد، شوخی نیست.

او بدون شك قبل از آنكه الفبا را بیاموزد، شمارش پول را یاد می گیرد و سكه ها و اسكناس های مختلف را می شناسد و قبل از آنكه پا به دبیرستان بگذارد، برای خود كتابچه دخل وخرج درست می كند.

ارقام موجودی اش را در بانك مانند یك قرص مسكن قوی به اعصابش آرامش می بخشد.

كما اینكه پرداخت كرایه خانه، قسط بدهی هم همین حالت را در وی ایجاد می كند.

متولد برج تیر علاوه بر آنكه به علت تمایل به تامین آتیه دست به جمع آوری پول می زند، از لمس كردن پول و شمارش آن هم لذت می برد.

اگر یكی از والدینش متولد یكی از ماه های تابستان باشند، نوعی تمایل به دستپاچگی و دلشوره در وی دیده می شود كه به نحوی قابل تحسین آن را كنترل می كند و به همین ترتیب اگر عوامل ارثی موجب بشوند كه آدم خوشرو وخوش مشربی باشد، به شدت مانع از آن می شود كه خوشرویی دائمی عادت وی بشود.

قبل از آنكه بر سر سفره عقد بنشیند و نام خانوارگی یك مرد متولد تیر را به عنوان شوهر قبول كنید، به این نكته فوق العاده مهم توجه بنمایید كه او نسبت به امور مالی دارای عقاید و نظریات جالبی است، مثلا او معتقد است وقتی یك مانتو با جنس خوب سالهای سال خدمت می كند، چه دلیلی دارد كه آدم پولش را برای خرید یك بارانی معمولی كه فقط یك زمستان كار می كند و بعد از مد و ریخت می افتد، دور بریزد؟ خرید یك كادیلاك در ذهن او نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود، در حالی كه خرید یك اتومبیل ارزان قیمت و یا دست دوم كه هر هفته باید به تعمیر گاه برود، مثل آن است كه آدم با دست خودش پولهایش را آتش بزند.

به این ترتیب ملاحظه می كنید كه او بیش از آنكه خسیس باشد، حسابگر است.

به نظر وی كیفیت جنس وصرفه جویی در یك طرف معادلات اقتصادی قرار دارند و پول در طرف دیگر.

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

آیا شما زنی هستید كه بتوانید این نكات را در زندگی خود بكار ببرید؟از نظر رابطه مرد متولد تیر ماه با پول این را به طور یقین باید گفت كه او حتی اگر عاشق شعر و ادبیات باشد، اگر لحظه ای از موسیقی غافل نگردد و حتی اگر تمام اوقات بیكاری اش را در گالری های هنری بگذراند، باز از فكر پول نقد غافل نمی ماند.

وقتی یك نقاش متولد شده در برج خرچنگ اتاق زیر شیروانی منزل را برای انجام كارهای هنری خود، مثلا نقاشی انتخاب می كند، دلتان اصلا شور نزند كه سر ساعت غذا و آشامیدنی برایش ببرید زیرا او قبل از استقرار در این محل در گوشه و كنارش یك مقدار خوراكی، یا تعداردی قوطی كنسرو پنهان كرده است.

اگر شوهرتان به عنوان سرگرمی نقاشی می كند، هرگز به كسی وعده ندهید كه یكی از تابلوهای او را به وی خواهید بخشید زیرا شوهرتان حتما در صدد فروش تابلوهای خود می باشد و اگر كارش خوب باشد، قیمت آن را هم خیلی دست بالا می گیرد، در ضمن این را هم بدانید كه قیمت ها را چندان هم بی ربط نمی گوید زیرا كسی كه تحت تاثیر صورت فلكی خرچنگ است، فقط وقتی دست به یك چنین كارهایی می زند كه مطمئن باشد می تواند آن را به نحو مطلوبی ایجام بدهد و چون استعدادهای هنری زیادی هم در وی نهفته است، در كارهایی مثل نقاشی و مجسمه سازی و قالب گیری و امثالهم زبردستی زیادی از خویشتن نشان می دهد.

اگر او كاملا تحت تاثیر صورت فلكی سرطان تاشد، علاقه ای به لباس های اسپورت از خود نشان نمی دهد وعاشق لباس های شیك و تجملی است.

او به خیاط خود اهمیت زیادی می دهد و همیشه سعی می كند كه بهترین خیاط ها را نسبت به بودجه اش انتخاب كند.

پارچه هایی را هم كه انتخاب می كند، همیشه از رنگ های سنگین هستند.

پیراهن سفید با پارچه هایی را هم كه انتخاب می كند، همیشه از رنگهای سنگین هستند.

پیراهن سفید با تكمه سردست را به پیراهن های دیگر ترجیح می دهد و هیچ علاقه ای ندارد كه روی جیب و یا جای دیگری از این پیراهی عكس و نقشه ای دوخته شده باشد این خودنمایی ها با خصلت محافظه كارانه و گوشه گیر او سازگار نیست و حتی اگر از نظر مالی وضعش خوب نباشد، كفش هایش همیشه واكس زده و جوراب هایش مرتب است.

اصولا او كسی است كه به هنگام مواجه شدن با گرفتاری های مالی ( كه خیلی به ندرت اتفاق می افتد) صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد و مطمئن است كه سر انجام روزی گرفتاری بر طرف می گردد و اگر امروز پول ندارد، فردا مسلما پولدار خواهد بود.

البته او همیشه غرق در نعمت و ثروت نیست اما آمار نشان می دهد كه تعداد بیكاران متولد ماه تیر نسبت به متولدین ماههای دیگر خیلی كمترند.

راز این امر هم در این امر است كه متولد این ماه همیشه می گوید:« هر كاری بهتر از بیكاری است.

مرد های متولد ماه تیر چه خصوصیاتی دارند

» خدا كند مادر او دارای خصوصیات اخلاقی غیر عادی نباشد زیرا وجودش در گفتار و رفتار پسر متولد تیرش اغلب به چشم می خورد.

او هنگام صحبت با شما اغلب این كلمات را بكار می برد: « عزیزم، آرایش امروز تو خیلی غلیظ است، مادر من هرگز اینطور آرایش نمی كرد، لباست هم خیلی تنگتر از آنی است كه مادرم می پوشد و یا اینكه مادرم حتی نان منزل را در خانه می پخت»، یك چنین حرف های گوشه و كنایه داری غالبا از وی شنیده می شود و چه بسا كه درست در موقعی گفته می شوند كه شما كمتر انتظارش را دارید.

شما نباید خیلی سخت بگیرید زیرا وابستگی های مرد متولد تیرماه به مادرش آنچنان شدید است كه هیچ بعید نیست قرار خودش را برای رفتن به سینما با شما به هم بزند زیرا می خواهد مادرش را مثلا به زیارت ببرد.

بررسی نشان داده مرد متولد تیری كه با مادرش رابطه عاطفی نزدیك ندارد، یا فوق العاده حسود است و در تمام دوران كودكی از اینكه می دیده مادرش به پدرش بیش از او توجه داشته، رنچ می برده است و یا اینكه این مادر، مادر حقیقی او نیست و وی همیشه از این ناراحت بوده كه چرا زن دیگری باید جای مادر حقیقی اس را بگیرد.

به هر صورت همانطور كه گفته شد، رابطه اغلب متولدین این ماه با مادرشان بسیار صمیمی و نزدیك است.

كتمان كردن حقیقت و یا نادیده گرفتن آن دردی را دوا نخواهد كرد.

اگر شما واقعا شوهر متولد تیر ماه خود را دوست دارید، باید به این واقعیت تن بدهید كه هرگز نخواهید توانست فكر مادر را از سر او بیرون كنید و به این ترتیب بهترین روشی كه می توانید پیش بگیرد، این است كه سعی كنید با رقیبی كه سالهای سال قبل از شما در زندگی او بوده است، كنار بیایی و نسبت به وی رفتاری داشته باشید كه خودش داوطلبانه خود را از شوهرتان دور نگاه دارد و بگذارد كه شما سهم بیشتری از وی داشته باشید.

طبیعی است اجرای یك چنین نقشه ای در مورد بسیاری از مادر شوهر ها كار ساده ای نیست و اینجا است كه می توانید هوش و درایت خود را بوته آزمایش قرار دهید و ببینید تا چه اندازه قادر به باز كردن گره های زندگی هستید.

یكی از اسرار زندگی متولدین این ماه این است كه اگر چه هرگز بر زبان نمی آورد ولی از صمیم قلب دلش می خواهد كه زنش از نظر محبت و عشق مثل بچه با وی رفتار كند.

از نظر زندگی مشترك باید چند نكته دیگر را هم گفت و آن این است كه او بدون اینكه گذاشته باشد شما حتی بو برده باشید، ممكن است آشپز قابلی باشد، پس تصور نكنید دیگر به قول معروف نانتان در روغن است، زیرا از آن پس چه از نظر ابراز عشق و چه از نظر هدایایی كه دریافت می كنید، در وضعی قرار خواهید گرفت كه مورد شك دختران دیگر خواهد شد، مخصوصا هدایایی كه دریافت خواهید داشت، بهترین نوعی خواهند بود كه خریدنش برای او مقدور می باشد.

در این دوره یك چیز را سعی كنید كه هرگز فراموش ننمایید، همانطور كه خرچنگ از آتش واقعا بیزار و هراسناك است، پسر متولد تیر هم از اینكه دلش سوزانده شود، سخت واهمه دارد و یك چنین رویدادی وی را عمیقاً آزرده خاطر می سازد.

واقعه ای كه فقط ممكناست یك نفر را یكی دوروز ناراحت كند، متولد تیر را تا ماهها ناراحت می سازد.

اگر واقعه ای او را از دلدارش جدا سازد، حق مسلم خود می داند كه با سماجت برای به دست آوردن مجدد او اقدام كند، یادتان باشد كه او می تواند فانوس به دست جست و جویش را تا سالهای متمادی ادامه بدهد.

او در برداشتن قدم اول قدری خجول و شرمگین است، اما وقتی تصمیمش را گرفت و اقدامش را شروع كرد، خیلی مشكل است كه بتوان جلویش را گرفت.

او می تواند هنر مندانه نقش یك مرد عاشق را ایفا كند و پس از آنكه تشخیص داد كه شما دختر دلخواهش هستید وقت خجالتش یك شبه تبدیل به جسارت می گردد و شما در عرض یكی دو روز متوجه می شوید با مردی طرف شده اید كه اصلا حاضر نیست جواب نه بشنود.

از این لحظه به بعد باید مواظب معاشرت های خود با دیگران باشید و اگر نمی خواهید با یك چنین رویدادی مواجه بشوید، بهتر است از همان ابتدای كار جلویش را بگیرید زیرا هرگز شنیده نشده است كه خرچنگی طعمه خود را از دست داده باشد.

او به شدت حسود است.

او نه تنها پیراهنی نیست كه بتوانید هر روز عوضش كنید، بلكه پالتویی هم نیست كه بتوانید پس از یك سال كنارش بگذارید.

آشپز بسیار خوبی است، هنرمند است، به آنچه كه در ناهار خوری و اتاق خواب می گذرد، علاقمند است.

به گذشته ها پای بندی نشان می دهد و دلش می خواهد شماكپیه همان دختركی باشید كه زمانی زن پدرش شد، می تواند خود را عاشق پیشه نشان بدهد و اگر شما را مطابق دلخواه خود یافت، بهتر است تن به قضا بدهید و بر سر سفره عقد بنشینید زیرا دیگر محال است از شما دست بردارد.

خوب حالا كه تصمیم گرفته اید بله را بگویید، لابد می خواهید بدانید كه او به عنوان یك پدر چه جور آدمی است.

قلب او، در این مورد، بر غم مرد بودنش ، مادرانه است.

حقیقت این است كه طبیعت مراقبت كننده، ملایم، دلسوز، و درك كننده اش وی را پدر بسیار خوبی می كند.

صبر و تحملش در مقابل بچه ها نامحدود است و در صورت لزوم می تواند پا به پای ایشان انواع بازی ها را انجام دهد.

او در روز تولد بچه اش كلاه كاغذی به سر می گذارد و كاری می كند كه به همه خوش بگذرد.

اصولا رفتارش با كودكان چنان است كه تمام دوستان و آشنایان بچه هایش نیز او را دوست خواهند داشت زیرا می تواند ساعت های متوالی با ایشان بازی و گفت و گو كند.

پدر متولد تیر به پسرش افتخار می كند و دخترش را شدیدا تحت حمایت خودنگاه می دارد.

وقتی این بچه ها خیلی كوچك هستند، شما گاهی این توهم برایتان به وجود می آید كه نكند او مادر بچه هست نه شما؟ می گویند گل بی خار وجود ندارد، پدر به این خوبی بی عیب نیست،‌مثلا او دلش می خواهد كه بچه هایش تا ابد به وی متكی باشند و به این جهت وقتی اولین آثار استقلال طلبی را در بچه ها مشاهده می كند، فورا حالت تهاجمی به خود می گیرد و تا مدتی حاضر نمی شود كه به حقیقت تن در بدهد.

او وقتی دید كه پسرش اتومبیل را برده و تا دیر وقت بر نگشته است و یا وقتی مشاهده كرد كه ساعت دوازده شد و دخترش هنوز از مهمانی مراجعت نكرده، مثل مرغ سر كنده شروع به قدم زدن در این اتاق و یا آن اتاق می كند.

در اینجا شما می توانید از یك نقطه ضعف او برای آرام كردنش استفاده كنید.

یادتان هست كه او نسبت به ارقام موجودیش در بانك و بالا رفتن این ارقام چقدر دلبستگی دارد؟ خوب حالا شما از همین نقطه ضعف استفاده كنید و خیالش را آرام ببخشند.

طالع بینی ازدواج متولدین تیر

شما می توانید حرف هایتان را اینطور شروع كنید: ببین عزیزم، ما حالا دو تا بچه داریم، اما اگر آنها ازدواج بكنند، دو نفر هم به این تعداد اضافه می شود و دیری نمی گذرد كه تعداد بچه هایمان شش هفت نفر خواهند شد.

درست مثل پولی كه توی بانك گذاشته باشیم و هر سال بهره اش به آن اضافه بشود.

خوب شش هفت تا بچه بیشتر ما را سر گرم خواهند كرد تا دو تا، مگر نه؟ ( حالا مطئن باشید كه فكر او فقط متوجه تعداد رقم بچه ها شده است ) لذا دنباله حرف خود را بگیرید و بگویید، جدا خوشحالم كه با حرف هایم موافق هستی.

حالا بیا بخواب تا ببینیم كی خبر ازدواجشان را به ما خواهند داد.

در این مورد یك چیز را حتما فراموش نكنید و آن این است كه دقت داشته باشید این حرف ها را شب چهاردهم ماه به وی نگویید، زیرا در این صورت ممكن است سو ء تفاهمی رخ بدهد و وضع وخیم تر بشود.

در یك چنین شبی مرد متولد تیر نمی تواند درست فكر كند و حواسش را روی یك موضوع معین ثابت نگاه دارد.

طبیعی است اگر هنوز پای سفره عقد نشسته این مسائل دیگر برای شما مطرح است، مثلا اگر دوستش دارید، می خواهید بدانید چگونه به دادن پیشنهاد ازدواج آشنایش كنید و ترتیبی دهید كه به جای این دست و آن دست كردن و به جای برداشت قدم های جنبی مستقیما به طرف شما پیش بیاید.

یكی از مسائل مهم این است كه قدری از وی رو بگردانید.

خرچنگ معمولا از برداشتن قدم های قهقرایی نسبت به طعمه ای كه از او دور می شود، خودداری می كند و همین حالت هم در مردانی كه در برج خرچنگ متولد شده باشند، مشاهده می گردد، شما اگر بتوانید این كار را با به میان كشیدن پای مرد دیگرن انجام بدهید، خیلی بهتر و مسجل تر خواهد بود.

بهترین راه برای سر براه نگاه داشتن مردی كه در ماه تیر متولد شده باشد، بكار گرفتن احساساتش است كه درست پشت بر صورت حسابگرش قرار گرفته است.

موسیقی، شعرهای زیبا، انواع گل ها،‌لباس های زیبا عطرهای خوشبو، كلمات خوش آیند،‌ نوازش های دلچسب همه و همه سلاح های برنده اس هستند كه شما می توانید برای در هم شكستن مقاومت ضعیفش در مقابل احساسات بكار ببرید.

در این پیكار نیز نباید فراموش كنید.

برای او چند غذای خوشمزه و عالی بپزید.

عكس بچه ها را از توی مجلات ببرید و در بیاورید و به در و دیوار اتاقتان بچسبانید تا ثابت كنید كه بچه دوست هستید.

او را مثل یك بچه تر و خشك كنید و ببینید كه چطور زود به مقصود می رسید.

اگر برایتان امكان دارد یكی از آن گردنبندهای زنان روستایی شرقی را كه از سكه های پول درست شده اند، پیدا كنید و بخرید.

یك چنین گردنبندی تاثیر دوبل روی او می گذارد.

مسافرت به اقصی نقاط ناشناخته جهان و پول نقد اگر این دستورات را اجرا كردید، ناگهان یك روز به شما می گوید آیا موافقید برای خواستگاری به دیدن پدر و مادرت بیایم؟ صبح روز بعد با خیال راحت برای تمام كسانی كه می خواهید در جشن ازدواجتان حضور داشته باشند، كارت دعوت بفرستید.

شما موفق شده اید كه قلب هزار حجره ای یك مرد متولد تیر را بربایید و به وی ثابت كنید كه دختر دلخواهش هستید.

حالا دیگر برای همیشه از آن او شده اید و از جانش را از دست می دهد ولی شما را نگاه می دارد.

هفته دیگر كد بانوی منزل او خواهید بود، ولی خیلی دقت كنید كه تغییراتی كه در این خانه می دهید، شامل دور ریختن فلان كلاه كهنه و یا فلان سرپایی نشود.

آنچه در این خانه سالها از عمرشان گذشته باشد سرمایه هستند.

در بین آنچه كه به عنوان جهیزیه به منزل او می برید، حتما یك چتر هم قرار بدهید زیرا برخی از شب ها هوا بارانی خواهد بود اما این هوای ابری و دانه های بارن كه اشك چشم شما خواهند بود، خیلی سریعتر از آنكه تصورش را می كنید، زیر نور آفتاب عشق تبدیل به یك هوای واقعا فرح انگیز میگردد.

می دانی چرا؟ برای اینكه احتمالا هیچ مردی به اندازه او زنش را دوست ندارد.

در زندگی زناشویی شما « غم و خنده » پا به پای هم پیش می روند و در خانه شما یك روز هوا ابری و یك روز هم هوا آفتابی خواهد بود .

طالع بینی چینی درباره مرد متولد تیر می گوید :

اخمو، بچه مسلك، تودار، همبازی بچه‌ها، كمی بخیل و پول دوست، او بدون شك استاد است و می‌تواند طولانی‌ترین مطالب را در كوتاهترین جملات بیان كند. حواسش هرگز پرت نمی‌شود و از پرچانگی بیزار است. اگر قلبش جریحه دار شود فورا به لاك خویش فرو می‌رود. هیچ مردی به اندازه او زنش را دوست ندارد

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند
عضویت در کانال تلگرام
فال تاروت عشق
فال تاروت تک نیت     فال تاروت سه کارتی     فال تاروت چهار کارتی

فال تاروت پنج کارتی     فال تاروت شش کارتی     فال تاروت نه کارتی

فال تاروت ده کارتی    فال تاروت بله یا خیر     فال تاروت عشق

مطالب پیشنهادی