فال ازدواج زن متولدین اسفند

برخی گفتند که طالع بینی آقایان کجاست ؟

چون خانم ها مقدم تر هستند ، اول طالع بینی ازدواج بانوان رو گذاشتیم و پایین آنها طالع بینی آقایان درج شده است.

طالع بینی زن متولد اسفند :

جذابیت جز ء وجود دختری است كه در ماه اسفند متولد شده است و پی بردن به آن هم نیازی به خواندن كتب و مقالات ستاره شناسی ندارد.

به موازات این جذابیت نقاط ضعفی نیز در وی وجود دارد، اما آنچه كه در بدو امر نظر شما را به سوی خود جلب خواهد كرد، ظرافت و حالت زنانه غیر انكار اوست.

زن متول اسفند ظرف عسلی است كه قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است.

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

برای زن متولد اسفند این امكان بیش از پیش فراهم شده است تا در زیر ظاهر بسیار جذاب خود گزندگی تندتری از فلفل پیدا كند.

از سوی دیگر به جرات می توان ادعا كرد كه زن متولد اسفند، به عنوان یك زن، از بسیاری جهات بی نظیر است.

او نه تنها كسی نیست كه بخواهد بر مرد زندگی خود حكومت داشته باشد و چنین آرزویی حتی در اعماق قلب وی نیز وجود ندارد بلكه حاضر است با بردباری بی نظیری تمام خود خواهی های یك مرد را تحمل كند فقط به این شرط كه به طور كامل مورد حمایت او قرار بگیرد.

دختر متولد اسفند از سنین میانسالی به بعد با تمام وجود خویش خواهان آن می گردد كه سر ظریف خویش را روی شانه های پهن و قدرتمند مردی قرار بدهد و در پناه وی احساس كند كه مورد حمایت قرار می گیرد و موانع و مشكلاتی كه بر سر راه وی قرار می گیرند، یكی پس از دیگری به وسیله مرد محبوب خود از میان برداشته می شود.

برای زن متولد اسفند مرد اعم از اینكه برادر باشد یا پدر، دوست باشد و یا شوهر، موجودی است كه می تواند وسط حیاط منزل بایستد و در حالی كه یك دست خود را به كمر زده است، با دست دیگر جلوی سنگ آسمانی عظیمی را كه از كهكشان ها به سوی او پرتاب شده است.

بگیرد.

شما یك چنین نظریه ای را با بردباری عجیب او در تحمل غرور خاص مردان مخلوط كنید و مقداری هم گرمی و ذوق و شوق به آن اضافه كنید و آن وقت پی خواهید برد كه چرا دختری كه در ماه دوازدهم سال به دنیا آمده است، این چنین مورد توجه مردهاست.

محل زندگی ماهی دریاست و دریا مركز نرمش و رمز و اسرار و زیبایی هاست و مرد شیفته این زیبایی و رمز و اسرار وجود زن است.

زن متولد اسفند در بهار مانند پرندگان سرشار از عشق و هیجان است.

در تابستان لباس كوتاه را فراموش نمی كند و در پلاژها در كنار دریا جذاب ترین لباس زیر را به تن دارد.

در پاییز با اشتیاق تمام در كنار شما به تماشای مسابقه فوتبال( كه ممكن است هیچ چیز از آن نداند) می نشیند و در حالی كه دست خود را برای گرم كردن به داخل جیب كت شما كرده است.

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

مرتبا راجع به جریان بازی از شما سئوالاتی می كند.

و زمستان بسان یك دختر شاد و جذاب لباس اسپورت می پوشد و به این ترتیب در یكایك دقایق زندگی لحظه ای با ظرافت ها و جذابیت های زنانه فاصله پیدا نمی كند.

بی جهت نیست كه گفته اند زن متولد اسفند كندو است و مردها هم زنبور عسل این كندو هستند.

ناراحت ترین مرد در جوار زن متولد اسفند احساس آرامش می كنند.

او آبی است كه بر روی آتش ریخته می شود.

پس از چند دقیقه گفت و گو مرد آشكارا درك می كند كه به علت اشتباهات خود مورد سرزنش او قرار نمی گیرد و مشكلاتی را كه با آن ها مواجه می باشد، ناجیز و غیر قابل بحث می شمارد،‌ از آن گذشته زن متولد اسفند همیشه ایمان راسخ دارد كه شكست های مرد زندگی او به علت ندانم كاری های دیگران است.

او هرگز شوهر خود را مجبور نمی كند كه قدم های سریعتری در زندگی بردارد، موقعیت اجتماعی این مرد،‌ هر چه كه باشد، برای او كافی و حتی بهترین است.

پس از ازدواج ممكن است قدری به جان شما نق بزند، این نق زدن ها گاهی حالت گوشه و كنایه هم پیدا می كند،‌ در حالی كه شما هرگز نمی توانید از خود عكس العملی نشان بدهید زیرا جذابیت زن متولد اسفند حربه ای نیست كه مرد بتواند در مقابل آن مقاومت كند،‌ به علاوه فرض كنیم( آن هم بر فرض محال) كه از كوره در رفتید و اوقات تلخی به راه انداختید، خیال می كنید چه خواهد شد؟ با نرمش خاص خود را در زیر چتر حمایت شما قرار خواهد داد و لحظه ای با كمال تعجب مشاهده خواهید كرد كه حریف با شما در یك جبهه قرار گرفته است و شما بر علیه موجودی كه دیگر وجود خارجی ندارد و نمی دانید كیست و كجاست، دارید می جنگید.

طبیعی است با برخوداری از یك چنین ظرافت های زنانه ای و با توجه به ضعفی كه مردها در مقابل آن دارند، زن متولد اسفند به راحتی می تواند نقاط ضعف و معایب خویش را ازچشم مرد زندگی خود بپوشاند.

زن های متولد ماه اسفند چه خصوصیاتی دارند

صورت فلكی برج خوت دو عدد ماهی است كه در دو جهت مخالف در حال شنا كردن هستند، این دو ماهی را همیشه درست شكل هم می كشند.

چه اشتباه بزرگی! به ستارههای تشكیل دهنده این برج در آسمان نگاه كنید و به رأی العین ببینید كه به هیچ وجه دارای تقارن نیستند.

یكی از این دو ماهی سمبل زیبایی و لطافت و آن دیگری سمبل نرمش و ظرافت است كه در دو جهت مختلف در حال شما می باشند و به این ترتیب برای او همیشه این امكان وجود دارد كه بتواند با یك مانور سریع و ظریف خود را از مخمصه نجات بدهد، در حالی كه این اماكان برای زنان متولد ماههای دیگر اصلا وحود ندارد.

او خیلی بیش از زن های دیگر حساس است و اگر رفتار شما بیش از حد تند و خشن باشد، نظام دلپذیری را كه طبیعت در نهاد وی به ودیعه گذاشته است، به هم خواهد زد و آن وقت تبدیل به موجودی بی هدف و عاطل و باطلی می گردد كه دیگر نخواهید دانست با او چه باید بكنید.

زن متولد اسفند جواهری است كه خیلی چیزها ممكن است او را ضایع بكند.

مادران و پدران هم باید مراقب این حساسیت باشند، و اگر دختری دارند كه در دوازدهمین ماه سال متولد شده است،‌نباید كاری كنند كه ماهی های صورت فلكی او از هم جدا شوند و در غیر این صورت او به زودی تبدیل به موجود تنها و سرگشته ای خواهد شد كه بدون هیچ نوع هدف و منظوری در اقیانوس بزرگ زندگی به شنا خواهد پرداخت و لحظه ای از جستجو آن نیمه دیگر صورت فلكی خود كه از وی جدا شده است، باز نخواهد ایستاد.

خوشبختانه بسیاری از دختران متولد اسفند دارای نیروی فكری لازم برای جلوگیری از جدا شدن ماهی های صورت فلكی خود از یكدیگر هستند و برای این كار حداكثر بهره برداری ممكن را از ظرافت های زنانه خویش به عمل می آورند.

در دو جهت قرار داشتن ماهی های صورت فلكی برج خوت موجب پیدایش خصوصیات ذاتی دیگری نیز در زنان متولد این ماه می گردد و آن این است كه شما در نظر اول هرگز نمی توانید متوجه هدفی كه این زن در پی آن است، بشوید.

او لحظه ای به این سو می لغزد و لحظه ای بعد ظریفانه در جهت عكس آن به حركت در می آید، برای صید او تنها راه این است كه بدانید محل سكونت او كدام یك از ده تا رودخانه ای است كه به دریا می ریزد.

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

صیادان خوب می دانند كه هر ماهی رودخانه ای برای خودش دارد.

قبل از هر چیز این را باید بدانید كه او بسیار باریك بین و دقیق است، شاید لازم باشد كه لغت ناقلا را نیز به باریك بینی اضافه كنم زیرا بسیاری از كسانی كه به دام دختران متولد اسفند افتاده اند، اصلا نمی توانند بگویند چطور این واقعه رخ داده است.

هیچ بعید نیست كه شما در این لحظه زن متولد اسفندی را می شناسید كه هر بار به دیدن او می روید با لبخندی به مراتب دلنشین تر از آنچه كه انتظار آن را دارید، از شما استقبال می كند و این فكر در سر شما وجود دارد كه روزی نام خانوادگی خود را شامل حال او نیز بكنید.

شما خیال می كنید كه او اصلا زیرك نیست، اما به احتمال خیلی زیاد اشتباه می كنید.

آمار نشان می دهد كه دختران دیگر موفق به پیدا كردن شوهر برای خود می شوند و یا در بین زنانی كه به علتی از همسران خود جدا شده اند و بعد هم تنها مانده اند، اقلیت مطلق با كسانی است كه در این ماه متولد شده اند.

اما خوب شما ممكن است اسم دیگری روی آن بگذرید، مثلا می گویید، شرم و جذابیت و هوش زنانه موجب می شود كه ماهی ها عوض شكار شدن صیادان را به دام اندازند.

این زن سخت رؤیایی است، و با وجود آنكه ظاهرا كوچكترین اطلاعی از اصول تنظیم بودجه ندارد، خیلی خوب لباس می پوشد، میهمانی می دهد، كرایه خانه و اقساط لوازم قسطی را سر موعد می پردازد، هدایای تولد شوهر و بچه های خود را فراموش نمی كند وخلاصه آخر كار كه نگاه می كنید، می بینید كه با پولی كه برای خرج منزل در اختیار وی گذاشته شده است، همه كارها را انجام داده است، در حالی كه شما حتی تصور آن را هم نمی كرده اید.

روابطی كه این زن با دیگران برقرار می كند، بدون شك در نوع خود منحصر به فرد است.

از زن همسایه گرفته تا رفتگری كه ظرف زباله را می برد، بقال سر كوچه، نفتی، بچه های محل، قصاب، روزنامه ای، و حتی صاحبخانه كه هر ماه برای گرفتن كرایه مراجعه می كند،‌با او سلام و علیك بسیار دوستانه ای دارند.

او عملا موجودی است كه هیچكس خود را دشمن وی نمی داند.

سیاره این زن نپتون و مركب او باد صبا است، و دختر متولد اسفند سوار بر این مركب هر لحظه به سویی ركاب كش است.

او به گونه ای تعجب آور احساساتی است و وقتی قلبش شكسته می شود، مثل سیل اشك می ریزد و چنان نگاه مظلوم و سرزنش آمیزی به شما می اندازد كه گویی خرگوشی را به هنگام شیر دادن به بچه هایش كشته اید.

دختر متولد اسفند گاهی اوقات دستخوش این توهم می گردد كه در این دنیای پر آشوب فاقد هر نوع وسیله دفاعی و حفظ بقا می باشد، در اثر یك چنین توهمی ناامیدی سراسر وجود وی را در بر می گیرد و وظیفه شما خواهد بود كه به وی بفهمانید ذكاوت خارق العاده ای كه طبیعت به وی داده است و نیروی عجیبی كه در جلب نظر دیگران دارد، حربه های قاطعی می باشند كه در دسترس او هستند و می تواند با اتكاء به آن ها گلیم خود را به مراتب راحت تر از دیگران از آب بیرون بكشد.

مشكل ترین درسی كه این دختر باید در زندگی فرا بگیرد، فائق آمدن بر دودلی ها و خجول بودن است.

اگر ترس به اعماق وجود او رخنه كند،‌ تمام روابط او را با دنیای خارج قطع می سازد و آن وقت این خطر وی را تهدید می كند كه تمام عمر تنها بماند.

همیشه از آن هراسناك است كه مورد تعدی و تجاوز دیگران قرار بگیرد و این خود می تواند سخت موجب ناراحتی اش بشود .

اینجا و آنجا، دختر متولد اسفند طبیعت آسیب پذیر خویش را زیر سرپوش یك شخصیت متكی به خود پنهان می سازد و این می رساند كه سخت از بی پناهی در این دنیا هراسناك است و سخت از بی پناهی در این دنیا هراسناك و پیوسته از آن بیم دارد كه اگر اسرار قلب رئوف خود را صادقانه جلوی كسی بازگو كند، مانند گرگ آن را هم بدرد، و شاید به همین دلیل هم باشد كه بسیاری از زنان شاعر متولد این ماه سرایندگان اشعاری هستند كه دقیق ترین نكات عشقی در آن ها بیان شده است.

برای ایشان تنها كسانی كه می توانند مكنونات قلبی خود را بدون ترس و واهمه باز كنند، قلم و كاغذ است.

حتی شجاع ترین دختران متولد اسفند نیز در دوستی با جنس مخالف از یك دودلی و ترس عظیم رنج می برند.

این یك قدم به جلو آمدن ها یك قدم به عقب رفتن ها به كلی موجب سردرگمی و گیجی پسران اطراف او نیز می گردد و روابط آنها بیش از پیش مغشوش می شود.

زن متولد اسفند از صمیم قلب به كودكان خود عشق می ورزد اما هرگز به ایشان اجازه نمی دهد به گوشه خاص شما قدم بگذارند.

بخش بزرگی از قلب او از آن شما است و هیچ كس را یارای دخول به آن نیست.

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

او فرقی بین بچه های خود نمی گذارد اما به آنكه قدری زشت تر، ظعیف تر و شكننده تر است، اندكی بیشتر می رسد.

مادر متولد اسفند بدون شك بهترین مادر دنیا است، چون هیچ موجودی به اندازه او علت خجالت های پسر كوچولو و درد عظیم عشق های زودگذر دخترنوجوان خود را درك نمی كند.

او حاضر است همه چیز زندگی خویش را فدای كودكان خود كند و مخصوصا سعی بر آن دارد كه مانع محرومیت كشیدن ایشان از چیزهایی بشود كه خود در دوران كودكی از آنها محروم بوده است.

گذشت و چشم پوشی او ممكن است قدری بیش از حد لزوم باشد.

انضباط را به سختی می تواند مرعی بدارد و این نقطه ضغفی است كه گاهی اوقات تا حد بی توجهی پیش می رود و موجب بدبار آوردن كودكان می گردد.

طبیعی است كه در یك چنین مواردی این وظیفه پدر است كه نظم شدیدتری نسبت به كودكان خود به موقع اجرا بگذارد.

زن متولد اسفند ترجیح می دهد كه شما نان آور خانواده باشید و او زن خانه باقی بماند.

به كار شما كاری نخواهد داشت و به وی مربوط نیست كه از كجا پول در می آورید، و اگر از نظر مالی با مشكلی مواجه شدید، فقط وقتی به كمك شما خواهد آمد كه واقعا به بن بست رسیده باشید.

سر به هوایی او در خرج و دخل منزل را چندان جدی نگیرید زیرا همانطور كه گفته شد.

تا آخر ماه كسری نخواهد آورد.

شاید باور نكنید، اما او پیوسته از نیروی عجیبی الهام می گیرد.

سیاره نپتون لحظه ای چشم از او بر نمی دارد و هر وقت لازم باشد، با قدرت وارد عمل می گردد و راه و چاه را به وی نشان می دهد هرگز روز تولد او، سالگرد ازدواج و یا محلی را كه از وی خواستگاری كرده اید، فراموش نكنید، زیرا او خیلی بیش از افراد نظیر خود است و احساساتی و پایبند به خصوصیات خاص خود می باشد

طالع بینی چینی درباره زن متولد اسفند می گوید :

ظرف عسلی است كه قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است. از بسیاری جهات بی‌نظیر است. ناراحت‌‌ترین مردها در جوار زن اسفند احساس آرامش می‌كنند. سخت رویائی و خیالباف است، به كودكان خویش عشق می‌ورزد.

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند
عضویت در کانال تلگرام
فال تاروت عشق
فال تاروت تک نیت     فال تاروت سه کارتی     فال تاروت چهار کارتی

فال تاروت پنج کارتی     فال تاروت شش کارتی     فال تاروت نه کارتی

فال تاروت ده کارتی    فال تاروت بله یا خیر     فال تاروت عشق

فال ازدواج مرد متولدین اسفند

مرد متولد اسفند ماه به هیچ عنوان حد وسط ندارد، یا منقی كامل یا مثبت كامل است.

اگر می خواهید زن یك مرد متولد اسفند بشوید، مواظب باشید كه: از او زیاد انتقاد نكنید، از كم كاری و خونسردی او نرنجید، حتما هفته ای دو سه بار به او بگویید كه دوستش دارید.

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

اگر مرد متولد اسفندی بر سر راه شما قرار دارد و این احتمال است كه روزی هر دو دارای یك نام خانوادگی بشوید، سخت مراقب باشید زیرا در صورت وقوع یك چنین رویدادی برای شما حد وسط وجود نخواهد داشت یا آینده ای بسیار درخشان خواهید داشت و یا به كلی آن را در هم خواهید ریخت.

قبل از آنكه تصمیم نهایی خود را اتخاذ كنید، بهتر است اطمینان پیدا كنید كه او قادر به درك و بهره برداری از موقعیت های مناسب زندگی خود می باشد یا نه؟ اگر او را قادر به انجام یك چنین كاری دیدید، می توانید مطمئن باشید كه به قول معروف نانتان در روغن خواهد بود و شما یكی از خوشبخت ترین زنان روزگار خواهید شد،‌ چه شوهری نصیب شما می شود كه از ثروت و شهرت چیزی كسر نخواهد داشت اما اگر مشاهده كردید كه او از زمره كسانی است كه موقعیت های عالی را با بی اعتانیی از دست می دهد و در حدی نامتعارف پیرو ضرب المثل «سیلی نقد بهتر از حلوای نسیه است» می باشد و حالت تنبلی و رخوت او را از تعقیب كارهای جدی باز می دارد.

بهر حال شما لبه پرتگاه بسیار ژرفی قرار گرفته اید.

مرد متولد اسفند ممكن است واجد همه آن چیزهایی باشد كه شما خواهان آن هستید و یا برعكس فاقد همه آنها نباشد.

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

منش زندگی او چنان است كه به طور مرتب رو در روی موقعیت های بی نظیر قرار می گیرد و اینجاست كه باید قاطعانه تصمیم بگیرد و با تصمیمی راسخ بر روی تمام رؤیاهایی كه مانع پیشرفت و موفقیت او می گردند، خط بطلان بكشد، اما اشكال كار در این است كه برخی از متولدین این ماه اصلا قادر به تشخیص موقعیت های مناسب نمی باشند و حس شناسایی« فرصت » در آنها ضعیف است و گوششان صدای در زدن بخت و اقبال را اصلا نمی شنود.

مرد متولد اسفند آدم ضعیف النفسی نیست و عیب كار فقط در این است كه گاهی چشمك های یك ستاره آنقدر نظر او را به خود جلب می كند كه متوجه طلوع خورشید نمی گردد.

طبیعی است كه تمام متولدین این برج این چنین رویایی نیستند اما یقین داشته باشید كه اكثرا اینطورند.

با وجود این امیدواری هایی نیز هست تاهست امید هم هست و برغم عدم قاطعیت كه در اگثر متولدین این ماه به چشم می خورد، در آوردن نان و تأمین زندگی یك امر الزامی است و وقتی او در این راه گام بر می دارد، قدرت درك بسیارش كه ناشی از تأثیر سیاره نپتون است، همراه با هوش سرشاری كه به طور طبیعی در وی نهفته این امكان را به وجود می آورد كه یك شبه ره صد ساله بپیماید و به شهرت و مقام، حتی ثروت های سرشار برسد، و اگر هیچ كدام از اینها نشد، می توانید روی احترام و تأمینی كه به دست می آورد، حساب كنید.

بعید نیست مرد متولد اسفندی كه شما می شناسید، از این گروه باشد.

از سوی دیگر، باید با صراحت گفت كه اگر او مثلا تا سن 25 و 30 سالگی نتوانسته باشد بار خود را ببندد و از موقعیت های مناسب زندگی بهره گیری های لازم را كرده باشد، بعید به نظر می رسد كه آینده درخشانی در پیش داشته باشد.

وقتی می گویم كه آینده درخشانی نخواهد داشت، منظورم آینده خانوادگی اوست كه شامل حال شما، فرزندان شما و زندگی شما می گردد، در حالی كه ممكن است از نظر خصوصی وضع رضایت بخشی داشته باشید.

مرد های متولد ماه اسفند چه خصوصیاتی دارند

بسیاری از متولدین اسفند كه قدرت ریسك كردن را ندارند، از صمیم قلب به آنچه دارند، دلخوش و راضی می شوند، بدون اینكه توجه داشته باشند كه همسر و فرزندان ایشان ممكن است اصلا راضی نباشند.

در یك چنین مواردی او حداكثر رضایت خاطر را از رویاهای طلایی خویش به دست می آورد و یك لقمه نان و پنیر را برای زنده ماندن كافی می داند، در حالی كه از نظر شما زندگی فقط یك غذای بخور نمیر نیست، زندگی تفریح و گردش، لباس های خوب، سفر و سیاحت و با مردم معاشرت لازم دارد.

اگر آنقدر عاشق او هستید كه حاضرید همه این كمبودها را تحمل كنید، بسیار خوب، بروید و پای سفره عقد بنشینید، اما از همین حالا بدانید كه در طول زندگی زناشویی ناچار خواهید بود برای آنكه شاهد عقب ماندن خود از دیگران نباشید، بار او را هم به دوش بکشید، به این معنی كه نه تنها باید برای خود كار مناسبی پیدا كنید و به قول معروف یكپا مرد خانواده بشوید، بلكه مراقب كار و نحوه فعالیت شوهر خود نیز باشید.

حال به یك مطلب دیگر می رسیم و آن مسئله عواطف و احساسات مرد متولد اسفند است.

این هر عیب و كم و كسری كه داشته باشد، از نظر امور عشقی بی نظیر است.

عشق و احساست جزیی از وجود این مرد است.

تا جایی كه می خواهم بگویم بدون آن زندگی برایش نه تنها مفهوم خود را از دست می دهد، بلكه واقعا غیر ممكن می گردد.

روزی كه خورشید عشق در قلب یك مرد متولد اسفند طلوع می كند،‌ دنیا شاهد تولد یك نقاش بی نظیر، یك شاعر بی همتا و بالاخره یك هنرمند عالیقدر می گردد.

تا اینجا با صراحت تمام راجع به متولدین اسفند مطالعه شد كه نمی توانند از موفقیت های مناسب زندگی خود بهره برداری كنند و بیشتر عمر خود را در رؤیاهای طلایی خویش بسر می برند، اما حالا به ذكر خصوصیات اقلیمی می پردازیم كه درست بر عكس گروه اول از هر موقعیتی حداكثر استفاده را می برند.

چنین مردی بدون هیچ نوع شك و شبهه، بهترین صیدی است كه ممكن است به تور یك دختر بیفتد.

او كسی است كه ممكن است به راحتی یك دانشمند و یا سیاستمدار بشود.

یك چنین مردی از آن مقوله مردانی است كه زن هرگز امكان پیدا نمی كند توقع بیشتری از او داشته باشد، و یك چنین حالتی برای هر زنی ایده آل محسوب می گردد، حتی اگر در نظر بگیریم كه هر روز عصر مقدارد ناچیزی از گرفتاریهای عظیم خود را با خود به منزل می بردند.

خوب، این كاملا طبیعی است كه آدم بدون نقص در دنیا وجود ندارد حتی یك متولد دی كه به طرز غیر عادی اهل عمل است،‌و یا یك مرد متولد فروردین كه نبوغی خداداد در اداره امور دارد،‌ آنها نیز دارای نقاط ضعف هستند.

نكته مهم این است كه بر خلاف جریان آب شنا می كند،‌ در هر متر از پیشرفت خود هدیه گرانبهایی از افتخار و ثروت نثار پای همسر و فرزندان خود می نماید.

مرد متولد اسفند متعصب نیست و هرگز به قضاوت نمی نشیند، او تا زمانی كه شخصا به مطلبی پی نبرده باشد، نظریه ای ابراز نمی دارد و تازه در این حالت نیز او حالت انتقاد نخواهد داشت.

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

خیلی به ندرت ممكن است به كسی اتهامی وارد كند و در مقابل به میزان وسیع گذشت از خود نشان می دهد.

كوشش او در درك دیگران چشمگیر است.

دوستان او خیلی به وی اعتماد می كنند و هرگز این فكر در سر ایشان پیدا نمی شود كه ممكن است از آنچه به وی می گویند، سو‌ ء استفاده كند.

عقاید و رفتار دیگران به هر قدر او را شوكه نمی سازد.

اگر روزی پسر این مرد سراسیمه وارد دفتر كار او بشود و بگوید: پدر من یك نفر را كشته ام، بدون اینكه از جای خود تكان بخورد، می گوید: خوب، جریان را كاملا تعریف كن ببینم این قتل چگونه اتفاق افتاد.

یكی از معایب مرد متولد اسفند این است كه گهگاه حرفی نسنجیده از زبان وی جاری می گردد و سخنی را كه نباید بگوید، می گوید و بعدا پی می برد كه كار بیجایی كرده است.

هیچ بعید نیست كه این حالت او به علت سادگی و خوش قلبی اش باشد.

مرد متولد اسفند بدون اینكه در نظر بگیرد حرف او ممكن است از جانب شنونده سو ء تعبیر گردد و به مفهومی جز آنكه وی در نظر داشته است توجیه بشود، منظور خود را در قالب اولین كلمات و جملاتی كه به خاطرش می رسد بیان می كند.

این حالت او را حمل بر دهان لقی او ندانید.

دهان لق كسی است كه نتواند حرف و اسرار دیگران را حفظ كند، در حالی كه او با قدرت تمام سرنگهدار است.

اگر به هنگام تولد این شخص عطارد هم در برج صوت بوده باشد، آدم بسیار حراف و خوش صحبتی می شود و در غیر این صورت در سخن گفتن بسیار متین و موقر خواهد بود و سعی می كند كه به كار كسی كار نداشته باشد، در حالی كه دوستان و آشنایان مرتبا مسائل و مشكلات خود را با او در میان می گذارند و از وی نظر خواهی می كنند.

مراجعه به وی بیشتر به خاطر آن است كه مرد متولد اسفند یك مستمع بی نظیر است و شما اندكی پس از آنكه رو در روی او نشستید و شروع به صحبت كردید، ناگهان متوجه می شوید كه تمام آنچه را كه در دل داشته اید، از ناراحتی راجع به موخوره و شوره سر گرفته تا امكان بیكار شدن شوهرتان و عاشق شدن دخترتان و همه و همه را برای او بازگو كرده اید.

مستمع خوب بودن او را حمل بر این ننمایید كه مایل به شنیدن درد دل دیگران است،‌ درست برعكس تنها جیزی كه یك شوهر ویا یك دوست متولد اسفند نمی خواهد از همسر یا دوست خود بشنود، در دل های اوست، زیرا بدون شك از صبح تا غروب در محل كار خود به درد دل دهها نفر گوش داده است اینك مایل است كه وقتی در جوار شما است، راجع به موضوعات دیگری با وی گفتگو بشود.

طبیعی است كسانی كه دریچه های دل خود را بر روی او باز می كنند، اصلا نمی دانند كه سخنان ایشان تا چه حد روی وی تأثیر می گذارند و تا چه حد ممكن است موجب ناراحتی او بشوند.

مرد متولد اسفند مثل یك قطعه اسفنج و یا مثل یك گیرنده قوی است كه هر چه را در اطرافش باشد، جذب می كند و می گیرد، بدون اینكه خوبی و بدی آن ها تأثیری در میزان این جذب داشته باشد.

با توجه به یك چنین خصوصیتی جای تعجب نیست وقتی می بینیم كه دوستان و آشنایان متولدین اسفند ایشان را آدم هایی بسیار حساس می دانند.

مرد متولد اسفند هر چند گاه یك بار نیاز شدیدی به استراحت پیدا می كند.

این استراحت باید جسمانی و روانی باشد، حساسیت او در این دوره به قدری شدید می شود كه كوچكترین نسیمی ممكن است برای سلامتی اش مشكل ایجاد كند.

اگر دیدید كه می خواهد تنها باشد و یا برود سفر و هواخوری، كاری به كار وی نداشته باشید.

نكته ای را كه باید به شما تذكر بدهم این است كه ضرب المثل معروف دوری و دوستی در مورد متولدین برج اسفند بیش از متولدین هر ماه دیگری صادق است.

اگر خیلی خود را به او بچسبانید و لحظه ای وی را تنها نگذارید، عشق او به شما ضایع می گردد.

یادتان باشد كه گاهی موجود بسیارلطیف و حساسی است كه خیلی زود ممكن است صدمه ببیند.

خجول بودن او بیشتر به خاطر آگاهی به محدودیت های دردناكی است كه دارد، محدودیت هاییكه همیشه و همه جا آن ها را احساس می كند.

او سخت خواهان آن است كه افراد مورد علاقه اش به خوش طینتی و خوش بینی او واقف باشند و این هشداری است برای شما كه هرگز نظریات او را نادیده نگیرید و به آنها به دیده شك و ترید نگاه نكنید.

مرد متولد اسفند سرگرمی های عجیبی برای خود پیدا می كند.

او ممكن است به یوگا، ‌نجوم، كشف قوانین حاكم بر اعداد و دیگر اموری از این قبیل علاقمند باشد و علت هم آن است كه همانند متولدین آبان به كشف اسرار طبیعت تمایل زیادی دارد و اتفاقا پرداختن به یك چنین اموری برای او بسیار هم خوب است زیرا از یك سو احساسات او را تحت كنترل نگاه می دارد و از سوی دیگر مانع از خیالپردازی های غیر عملی او می گردد.

كسی كه تحت تأثیر سیاره نپتون است، به ندرت عصبانی می شود و عصبانیت های او چنان طولانی نیست، ‌پس از آنكه آب ها از آسیاب ریخت، فقط در عرض چند لحظه دوباره همان آدم متین و آرام سابق می گردد و به عبارت دیگر تبدیل حالت او از عصبانیت به خونسردی تدریجی نیست.

طالع بینی ازدواج متولدین اسفند

بسیاری از مردان متولد این ماه از زمره كسانی هستند كه ساعات بیكاری خود را در منزل پرسه می زنند و مرتبا از این اتاق به آن اتاق می روند، به زیر زمین و انباری سر می زنند و خرت پرت های قدیمی را زیر و رو می كنند،‌ بی جهت ناراحت نشوید، زیرا حتی اگر آن چیزی را كه جست و جو می كند، پیدا نكند، منظورشان از این كار سرگرمی است.

مرد متولد اسفند، درست برعكس مرد متولد اردیبهشت ناگهان توفانی نمی شود و زمین و زمان را به هم نمی ریزد.

فكر نمی كنید داشتنی یك چنین مردی در منزل نعمت بزرگی است؟ گول زدن مرد اسفند كار ساده ای نیست،‌ چون او با كمك نیروی عجیبی كه طبیعت در وی به ودیعه نهاده، به راحتی فكر دیگران را می خواند و به منظور پنهانی اش پی می برد، اما در مقابل خیلی به راحتی می تواند شما را گول بزند و به همین دلیل هم هست كه به ر احتی می تواند اسرار خود را از دیگران پنهان نگاه دارد.

مرد متولد اسفند دروغگوی زبر دستی هم هست، چنان دروغ می گوید كه هرگز متوجه آن نمی شوید.

گاهی نیز بدون دلیل حقیقت را كتمان می كند،‌ برای خرید سیگار از منزل خارج می شود ولی به شما می گوید كه می خواهد روزنامه خریداری كند.

مشابه این حالت در متولدین خرداد و تیر دیده می شود، این افراد ظاهرا از مشاهده اینكه دیگران نمی توانند از كار ایشان سر در بیاوزند، احساس رضایت خاطر می كنند.

از آنجا كه ضرری از این كار عاید كسی نمی شود، بهتر است با آن مخالفتی نكنید و حتی قدری هم با وی همراهی كنید، برای مثال وقتی گفت كه برای خریدروزنامه از خانه خارج شده است و شما متوجه هستید كه برای خرید سیگار رفته و لاجرم بدون روزنامه به خانه بازگشته، پس از مراجعت بگویید:این روزنامه فروش سر كوچه هیچ وقت روزنامه ای را كه آدم می خواهد، ندارد.

شما نمی دانید كه گفتن یك چنین جملاتی كه نشان می دهند به او اطمینان چشم و گوش بسته دارید، تا چه حد در زندگی شما تأثیر مطلوب خواهند داشت.

حسادت یكی از احساساتی است كه در این شخص خیلی دیده نمی شود و یا اگر هم واقعا حسود باشد، چنان با مهارت خود را كنترل می كند كه اصلا چنزی از ظاهر وی مشهود نمی گردد.

با وجود این، یادتان باشد كه او مردی است با تمام غرورها و خود خواهی ها و متوقع است كه شما در یك حد معقول و متعرف پا از گلیم خود بیرون نگذارید.

از سوی دیگر شما باید سخت مراقب حس حسادت خود نیز باشید چون او دوستان صمیمی فراوانی اعم از زن یا مرد دارد كه گاهی اوقات بدون توجه به شرایط زمان و مكان با ایشان خیلی گرم می گیرد.

او اصولا رفیق است و اگر شما بی جهت از خود عكس العمل های شدید نشان بدهید، كار به جاهای باریك خواهد كشید.

اینكه گفتم « بی جهت » بدان علت است كه او واقعا قصد خیانت به شما را ندارد و از گرم گرفتن با زن های دیگر منظور خاصی را تعقیب نمی كند و در این میان زنان متولد فروردین و مرداد نظر او را بیش از دیگران به خود جلب می نمایند.

مرد متولد اسفند عاشق زیبایی است و بی اراده به سوی آن جذب می گردد.

شما می توانید خیلی ساده این موضوع را امتحان كنید.

در یك میهمانی او را زیر نظر بگیرید، چشمان او مستقیما به زیباترین ساق پاها دوخته می شود.

با وجود این، اگر واقعا از این همه زیباپسندی او ناراحت می شوید، با اندكی سعی و دقت در ظاهر خود می توانید تمام فكر و حواس او را به خود معطوف نگاه دارید.

او مرد عاشق پیشه ای است كه این شعر ایرج بیش از هر مطلبی بازگو كننده و وصف الحال وی می باشد.

هر كه را روی خوش و موی نكوست، مرده و زنده من عاشق و اوست.

وقتی ملاحظه كردید كه به لاك خود فرو رفته است و به قول معروف كنج عزلت گزیده، فورا به آرایشگاه بروید، لباس رنگ زرد یا نارنجی باز بپوشید و بلیط یك فیلم یا تأتر كمدی را بخرید و او را از عالم خلسه بیروی بكشید.

این شخص در مقابل پیشنهادات، حساسیت زیادی از خود نشان می دهد و به این دلیل روابط او با اطرافیان وی هستند كه تصمیم می گیرند تا چه حد با او روابط صمیمانه داشته باشند.

از نظر بچه ها، او یك پدر شاد است زیرا به طور مرتب آن ها را به قایق سواری، شنا، دوچرخه سواری و دیگر كارهایی از این قبیل می برد و اگر هوا بد باشد، تمام روز تعطیل را پا به پای ایشان قایم موشك بازی می كند.

او با صبری شبیه به صبر ایوب به مسائل و مشكلات كودكان خود گوش می دهد و مایل است كه آنها را افرادی روشنفكر و فهمیده بار بیاورد.

این نصیحت ها و سفارش ها را در مورد مرد متولد اسفند به گوش بسپارید: هرگز او را سرزنش و انتقاد نكنید، افكارش را واهی و پوچ نخوانید.

به جان او نق نزنید و از كارهای او به طور جدی و اتهام آور انتقاد نكنید، افكارش را واهی و پوچ نخوانید.

به جان او نق نزنید و از كارهای او به طور جدی و اتهام آور انتقاد نكنید.

از اینكه گاهی مكدر است و علاقه ای به كوشش و پیشقدم شدن در كارها ندارد، دلخور نشوید و او را ملامت این خونسردی و بی اعتنایی جزو طبیعت اوست.

شما برای به حركت در آوردن او پیشقدم شوید.

از نظر عاشقانه و عاطفی مرد اسفند نیازمند آن است كه دائما او را نسبت به عشق و علائق خود مطمئن كنید و لااقل در هفته دو سه بار به او بگویید كه خیلی دستش دارید.

ضمنا فراموش نكنید كه تخیلات و اندیشه های طلایی و دوردست او را به باد تمسخر نگیرید، بلكه سعی كنید كه این تخیلات به مرز عملی بودن، عملی شدن نزدیك تر شوند

طالع بینی چینی درباره مرد متولد اسفند می گوید :

به هیچ عنوان حد وسط ندارد، یا منفی كامل است یا مثبت كامل، از كم كاری و خونسردی او نرنجید، هفته‌ای دو سه بار به او بگوئید دوستش دارید. متعصب نیست و هرگز به قضاوت نمینشیند و تا زمانیكه به مطلبی پی نبرده باشد نظریه‌ای ابراز نمی‌دارد

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند
عضویت در کانال تلگرام
فال تاروت عشق
فال تاروت تک نیت     فال تاروت سه کارتی     فال تاروت چهار کارتی

فال تاروت پنج کارتی     فال تاروت شش کارتی     فال تاروت نه کارتی

فال تاروت ده کارتی    فال تاروت بله یا خیر     فال تاروت عشق

مطالب پیشنهادی