تایید پیج رنک گوگل شما

page rank

retailsagamarketingze.weebly.comسایت پیچک
با استعلام از سایت گوگل تایید می کند که آیکن زیر:

نشان دهنده ی پیج رنک واقعی سایت/وبلاگ retailsagamarketingze.weebly.com می باشد.

صفحه ای که شما در آن بودید : بوده است.

پیج رنک گوگل اولین بار در تاریخ July 26, 2000 یا به عبارتی  ۵ مرداد ۱۳۷۹ آغاز به کار نمود.

در ابتدای راه ، تقریبا هر ماه یا نهایتا هر دوماه و بعد از مدتی هر سه ماه یکبار آپدیت انجام می شد.

اما هنگامی که آخرین آپدیت ها را بررسی می کنیم ، متوجه می شویم که این نظم به نوعی رو به افزایش بوده و حتی به هر شش ماه یکبار هم رسیده بود.

در نهایت در تاریخ December 5, 2013 یا به عبارتی ۱۴ آذر ۱۳۹۲ ، گوگل برای آخرین بار پیج رنک را بروز رسانی کرد.

مدتی بعد تصمیم گرفت که این سرویس را برای همیشه کنار بگذارد ، لذا پیج رنک ، جای خود را به موز رنک MozRank داد.

گرفتن بک لینک از این صفحه

احتمالا در سایت های شمارش بک لینک ، مشاهده کرده اید که برخی با گرفتن بک لینک از این صفحه برای سایت خودشان رتبه ایجاد کردند.

اما آیا میدانید چگونه برای بک لینک مورد نظر را ایجاد می کنند ؟

این بخش اصلا دارای بخش نظردهی نیست یا امکان درج عبارتی را ندارد ، اما اگر در آدرس بار ، لینک سایت خود را قرار دهید و به سمت آن بک لینک ایجاد کنید ( از هر سایتی که دارای رتبه مطلوب باشد ) این لینک باعث می شود تا هنگام شناسایی سیستم های جستجو ، بک لینک تاییدیه که برای سایت شما ایجاد می شود را به عنوان یک لینک فالو عالی در نظر بگیرد.

لذا این سیستم برای سایت شما بسیار مفید خواهد بود.

X بنا به دستور گوگل ، این سیستم لغو شد X

توضیحاتی در مورد پیچ رنک:

pageRank چیست ؟

Pagerank به معنای رتبه صفحه است و در اصل امتیازی است که گوگل برای هر صفحه وب قائل میشود .به طور خلاصه می توان گفت پیج رنک (Page Rank یا PG یا Google Page Rank) پارامتری است که توسط آن اهمیت یک صفحه اینترنتی تعیین می شود. هرچه این عدد (بین صفر تا 10) بیشتر باشد نشان دهنده اهمیت بیشتر آن صفحه است.

تئوری عملکرد PageRank

امتیاز بندی صفحات به این صورت است که یک لینک از یک صفحه وب به یک صفحه دیگر که در یک سایت دیگر است به معنای یک امتیاز مثبت برای صفحه مقصد حساب میشود . چون وب مسترها لینک سایت هایی را در سایت خود قرار میدهند که فکر میکنند برای بازدید کنندگان سایتشان جالب و با ارزش باشد . گوگل از تعداد این لینک های ورودی به صفحات سایت های دیگر ، برای قضاوت درباره امتیاز دهی به آنها و نیز مرتب کردن آنها در هنگام جستجو در گوگل استفاده کرد . برای مشاهده لینک های ورودی به سایت خود میتوانید جمله link:http://www.yourURL.com را در گوگل وارد کنید تا لیست سایت هایی که به شما لینک داده اند را مشاهده کنید . البته سیاست گوگل طوری است که تمامی لینک های ورودی به سایت را نشان نمی دهد .

PageRank چگونه محاسبه میشود

راحت ترین سخن درباره محاسبه اش اینه که PageRank با استفاده از اشتراک گرفتن تمامی لینک های ورودی به سایت شما محاسبه میشود . البته این موضوع اکیدا صحیح نیست ، چون گوگل لینک های داخلی را هم در محاسبه شریک میکند . همچنین رتبه PageRank صفحه ای که به شما لینک داده هم ، در بالا بردن رتبه سایت شما موثر است . بعلاوه تعداد لینک های خارجی که در صفحه مبدا وجود دارد نیز در رتبه سایت مقصد تاثیر دارد . بطور عمومی ۸۵% از رتبه سایت مبدا همراه با لینک به سایت مقصد ارسال میشود .
سوالی که اینجا مطرح میشه اینه که تفاوت رتبه های پیج رنک چقدر است و مثلا رتبه ۴ با ۵ چقدر تفاوت داره ؟ چیزی که معلومه اینه که اعداد گوگل در پیج رنک فقط یک عدد ثابت نیستند و نشان دهنده یه بازه عددی هستند . بنابر این تمام پیج رنک های ۵نیز با هم مساوی نیستند .

پیج رنک چه تاثیری در افزایش بازدید سایت ها دارد؟

در هنگام استفاده از موتور جستجو صفحاتی که دارای پیج رنک بالاتری هستند جلوتر نشان داده می شوند. یعنی در سایت های مشابه آنهایی که پیج رنک بالاتری دارند احتمال حضورشان در صفحه اول نتایج جستجو بیشتر خواهد بود و لذا احتمال کلیک شدن بر روی آنها نیز بیشتر خواهد شد.

کجا می توانم پیج رنک سایتم را ببینم

سایت های زیادی شبیه پیچک برای دیدن پیج رنک وجود دارند که با یک جستجوی ساده قابل یافتن هستند.

در برخی از صفحات سایت من پیج رنک عددی متفاوت است، چرا؟

پیج رنک همانگونه که از نامش پیداست مربوط به صفحات است. یعنی هر صفحه از سایت شما پیج رنک مختص به خود را دارد. لذا طبیعی است پیج رنک ها متفاوت باشد.

پیج رنک خوب چه عددی است؟

طبیعتا پیج رنک هرچه بالاتر باشد بهتر است، اما در صورتی که بخواهید مقایسه ای داشته باشید، برای سایت های معمولی و تازه کار، پیج رنک های 3 خوب و بالاتر از آن عالی است. یعنی شما اگر یک سایت با پیج رنک 4 پایدار دارید، سایت بسیار موفقی دارید!

چطور می توانم پیج رنک سایتم را زیاد کنم؟

پیج رنک تابعی از چند متغیر است که مهمترین آنها لینک به سایت شما از طرف سایر سایت ها است. البته پیج رنک سایتی که به شما لینک داده بسیار مهم است. اگر یک سایت با پیج رنک بالا به شما لینک بدهد به مراتب نتیجه آن بهتر از زمانی است که سایت های با پیج رنک پایین به شما لینک بدهند. پس سعی کنید به دنبال لینک از سایت هایی باشید که پبج رنک بالایی دارند. سایت هایی نیز هستند که اقدام به فروش بک لینک کرده اند ، این امکان را فراهم کردند که به سادگی و با پرداخت هزینه ی ناچیزی پیج رنک سایت شما را بالا ببرند ، میتوان از این سایت ها نیز بهرمند شد.

اَ و به طور لحظه ای از سایت گوگل استعلام می گیرد و نتیجه را برای کاربر به نمایش می گذارد و دارای آیکن های بسیار متنوعی است که شما می توانید بنا به سلیقه ی خود یک مورد را انتخاب کنید. اما مهمترین مزیت این ابزار که ما ارائه می دهیم این است که هنگام کلیک کردن کاربر روی آیکن در وبلاگ شما بر خلاف سایت های دیگر به صفحه ی اول سایت ما نمی رود بلکه در صفحه ای که می آید اطلاعاتی درباره ی تایید پیج رنک شما و توضیحاتی برای کسانی که از ارزش این رتبه بی اطلاعند ارائه می دهد.

مرگ پیج رنک

بعد از اینکه پیج رنک در سال 1392 دیگر بروز نشد و این سرویس از طرف گوگل غیر فعال شد ، سایت های زیادی به بررسی رتبه جستجوی دامنه ها پرداختند، معروف ترین آنها سایت موز است که با آنالیز دقیق پیج اتوریتی و دامین آتوریتی ، یک موز رنک به شما می دهد که بسیار شبیه به پیج رنک گوگل است با این تفاوت که :

پیج رنک گوگل یک عدد بین 0 الی 10 بود ولی موز رنک یک عدد بین 0 الی 100 است ، به نوعی فرض کنید پیج رنکی را که امکان اعشار داشته باشد.

مثلا وقتی پیج رنک سایتی 5.4 بود ، گوگل عدد 5 را نشان میداد ، حتی وقتی 5.9 هم میشد ، گوگل همان عدد 5 را نشان می داد.

اما در موز رنک ، عدد مرتبط با همین مثال ها را اگر بخواهیم بگوییم ، 54 و 59 می باشد.

لذا رتبه موز رنک هر سایت قابل قبول تر نسبت به پیج رنک خواهد بود.

البته سایت های دیگری هم هستند که خدمات مشابهی ارائه می کنند که شاید اگر به شهرت برسند ، مورد توجه عموم قرار گیرند.

verification good in pichak

مطالب پیشنهادی