بیانیه طوفانی در راه است!

خبرها حکایت از این دارد که سبک وزن عنوان دار کشتی فرنگی ایران که به نوعی رسانه ها را تحریم کرده، قصد دارد با صدور بیانیه ای توفانی که در برگیرنده بسیاری از اتفاقات و پشت پرده‌های کشتی ایران خواهد بود، سکوت خودش را بشکند.

گروه ورزشی- دوری حمید سوریان از میادین کشتی و سکوت رسانه ای اش باعث شده تا گمانه زنی های زیادی در خصوص آینده پسر طلایی فرنگی ایران شکل بگیرد.

به گزارش افکارنیوز – گمانه زنی هایی که بعد از ورود سوریان به انتخابات شورای شهر، رنگ و بوی جدی تری گرفت به شایعه وداع او از دنیای کشتی رنگ و بوی جدی تری داد. تا جایی که محمد بنا نیز به اظهار نظر درباره او پرداخت و مدعی شد که سوریان بزرگ ترین اشتباه زندگی اش را مرتکب شده است. اظهار نظری که در واکنش به ورود سوریان به عرصه سیاست و دوری احتمالی اش از کشتی انجام شد.

اما صحبت های سرمربی سابق تیم ملی هم باعث نشد که حمید سوریان قفل سکوت خودش را بشکند و در خصوص وضعیت خودش و اینکه چرا تصمیم به ترک میادین کشتی و ورود به عرصه سیاست گرفته، حرفی بزند.

خبرها حکایت از این دارد که سبک وزن عنوان دار کشتی فرنگی ایران که به نوعی رسانه ها را تحریم کرده، قصد دارد با صدور بیانیه ای توفانی که در برگیرنده بسیاری از اتفاقات و پشت پرده‌های کشتی ایران خواهد بود، سکوت خودش را بشکند و در خصوص دلایل اتخاذ تصمیمات اخیر خودش مبنی بر وداع با دنیای کشتی و البته ورود به عرصه سیاست به رشته تحریر در بیاورد.

بیانیه ای که حاوی ناگفته های بسیاری از کشتی ایران خواهد بود و این رشته ورزشی را تحت الشعاع خودش قرار خواهد داد!

Tabnak.IR | تابناک

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند