نکاتی برای زیبایی خانه

برای داشتن خانه ای زیبا که همه افراد خانواده از بودن و زندگی کردن در آن لذت ببرند باید به نکات مختلفی توجه داشت تا به کمک این اصول به آنچه دلخواه و مورد نظر شماست، دست پیدا کنید. در این مطلب چند مورد از این نکته ها را با شما در میان می گذاریم.

شاید تعجب کنید، اما نخستین نکته شجاع بودن است. شما نباید از تغییرات تازه مانند رنگ های جدید که قبلا آنها را تجربه نکرده اید، بترسید.

چنین ترسی شما را همیشه در یک شیوه چیدمان نگه می دارد، توان برنامه ریزی را از شما می گیرد و ایجاد تغییر در دکوراسیون خانه برای شما بسیار سخت خواهد شد.

همچنین یادتان باشد لازم نیست اگر وسایل ارزانی پیدا کردید آنها را خریداری کنید. این کار یکی از اشتباهات بسیار شایع در بین مردم است که تنها به دلیل ارزان بودن یک کالا آن را می خرند و پس از گذشت مدت زمانی متوجه می شوند این وسیله با بقیه وسایل خانه سازگاری ندارد یا حتی اصلا به دردشان نمی خورد و یکراست به انباری می رود.

یکی از ارکان زیبایی منزل هم نور کافی آن است. پس بهتر است ابتدا نور کافی خانه خود را تأمین کرده و بعد برای تغییر دکوراسیون اقدام کنید.

یادتان باشد معنای تأمین نور، خرید لوسترهای گران و قبض های سنگین برق نیست، استفاده مناسب و بجا از لامپ های کم مصرف شیوه بسیار مناسبی برای این مهم است.

خیلی وقت ها جزئیاتی که ممکن است افراد به آن بی توجه باشند از بقیه موارد مهم تر است.

فراموش نکنید اگر به جزئیات کوچک دقت نداشته باشید نمی توانید خانه ای زیبا داشته باشید؛ به واقع دکوراسیون یعنی انجام کارهای کوچک اما زیبا.

از تلفیق طرح های مختلف در یک مکان خودداری کنید.

این کار ظاهر خانه شما را بسیار نامناسب و حتی نامنظم خواهد کرد.

پراکندگی و ناهمگونی، نقطه مقابل زیبایی و تناسب است.

هارمونی و هماهنگی همه جا معنا دارد و در دکوراسیون هم این موضوع بسیار مهم است.

بی کلک

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند