اجرای احسان علیخانی در برنامه پشت صحنه

اجرای احسان علیخانی در برنامه پشت صحنه

برنامه «پشت صحنه» احسان علیخانی با محوریت زندگی قهرمانان المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۲ از فردا از شبکه سه پخش می شود. اجرا و تهیه کنندگی «پشت صحنه» را احسان علیخانی بر عهده دارد و این برنامه در ۳۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه هر شب به جز پنجشنبه و جمعه تقدیم علاقه مندان می شود.

علیخانی در گفتگو با جام جم پشت صحنه را یک برنامه متفاوت خواند و گفت: کسی تا به حال این کار را نکرده که با قهرمانان المپیک و خانواده شان صحبت کند. ما همیشه از تلویزیون مرحله آخر کار این قهرمانان را می بینیم که روی سکو می روند و مدال می گیرند. اما در برنامه پشت صحنه درباره دلایل این موفقیت صحبت می شود. ما منحصرا درباره قهرمانان المپیک و پارالمپیک صحبت می کنیم و کاری به مسابقات آسیایی و کشوری نداریم.

وی درباره جزئیات پشت صحنه توضیح داد: پنج نفر از کسانی که در زندگی این قهرمانان موثر بوده اند به انتخاب خودشان به برنامه می آیند. این پنج نفر که پشتوانه های قهرمان هستند، ممکن است پدر، مادر، مادربزرگ، پسرخاله یا همسایه و دوستان فرد قهرمان باشند؛ حتی مواردی هم داشته ایم که سه چهار نفر مادرزنشان را معرفی کردند و به برنامه آوردند. این پنج نفر پشت سر فرد قهرمان می نشینند و با بینندگان صحبت می کنند. در پایان برنامه نیز مراسم تجلیل را برگزار می کنیم که در آن فرد قهرمان پنج مدال طلا را به همراهانش تقدیم می کند. در واقع فردی که خودش در یک مسابقه ورزشی مدال گرفته، پنج مدال را به دیگران اهدا می کند.

علیخانی در پاسخ به این پرسش که آیا به مسائل ورزشی هم می پردازید، گفت: ما کاری به حوزه تخصصی ورزش نداریم و اصلا نمی پرسیم که چرا در فلان مسابقه فلان حرکت را انجام دادی.

علیخانی با اعلام این که برنامه اش زنده نیست، تاکید کرد: وقتی برنامه ضبطی باشد، کار مجری و تهیه کننده سخت تر می شود و باید وقت بیشتری را برای کار صرف کند. این مجری ضمن شبیه دانستن کارش به برنامه ماه عسل گفت: هر دو برنامه ماه عسل و پشت صحنه فضایی شبیه به زندگی دارند. ما اسم برنامه را پشت صحنه گذاشته ایم، به این خاطر که می خواهیم پشت صحنه قهرمانی های ورزشکاران را نشان بدهیم. البته در برنامه پشت صحنه تعداد آدم هایی که در استودیو حضور دارند به نسبت «ماه عسل» بیشتر می شود.

 

بی کلک

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند