نوجوانان دیروز…. جوانان امروز…..(بررسی عملکرد جوانان از نگاه آمار )

همانگونه که خوانندگان عزیز استحضار دارند تیم جوانان گازال حدود ۷سال است که با همت و زحمت معلم و مربی زحمتکش جناب آقای جاسم قائدیان و پس از این بزرگوار جناب آقای خالد پالاش شکل گرفت. این عزیزان بیشترین زحمت را براین بازیکنانی که امروز با عنوان جوانان گازال می شناسیم تقبل کرده اند.
این تیم در طول ۶سال از سال ۱۳۸۵تاکنون ۱۴۷ مسابقه انجام داده که در ۸۸مسابقه پیروز میدان شده است.(۶۰درصد). ۲۲نتیجه مساوی(۱۵درصد) و ۳۷باخت(۲۵درصد) حاصل تلاش ۶ساله این تیم بوده که از این تعداد ۱۹باخت در برابر تیم های رده بزرگتر سنی اتفاق افتاده و ۷باخت نیز در برابر تیمهای بزرگ کشور(برق شیراز- فجرسپاسی شیراز – ذوب آهن اصفهان – استقلال تهران).
این تیم مقابل تیمهای مطرح کشور نیز دست و پا بسته نبوده و یک پیروزی ۷-۰مقابل نونهالان برق شیراز – یک پیروزی ۱-۰مقابل نوجوانان برق – برد ۳-۰مقبل نوجوانان فجر سپاسی و تساوی ۱-۱ مقابل نونهالان ذوب آهن اصفهان از جمله نتایج قابل توجه این تیم بوده است.
همچنین این تیم تاکنون ۳۳۳گل به ثمر رسانده و ۲۰۲گل دریافت کرده که در بین بازیکنان گلزن این تیم، سیدعلی حسینی با ۸۵گل زده (۲۵درصد) بیشترین گل را به ثمر رسانده و علی رویدل با ۴۹پاس منجر به گل(۱۵درصد پاسهای گل)بیشترین پاس گل را ارسال کرده است.
این تیم در مسابقات لیگ برتر جوانان استان با ۶برد، ۲مساوی و ۳باخت و با کسب مقام نایب قهرمانی به کار خود پایان داد.

پایگاه خبری باشگاه فرهنگی ورزشی گازال جناح

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند