احضار مدیرعامل باشگاه گازال به کمیته انضباطی

بدنبال دعوت کمیته انضباطی هیأت فوتبال استان هرمزگان از آقای یوسف احمدی جهت ارائه پاره ای توضیحات در باره مطالب منتشر شده در این وبسایت ،عصر دوشنبه ۶/۹/۹۱ آقای صابر فقیه – با توجه به اینکه آقای احمدی در مسافرت به سر می برد – بعنوان نماینده مدیرعامل باشگاه گازال در جلسه کمیته انضباطی هیأت فوتبال استان هرمزگان شرکت کرد.
در این جلسه اعضای کمیته انضباطی در باره انتشار خبری با تیتر (( بازهم تصمیمات عجیب کمیته انضباطی از جنس فوتبال هرمزگان)) در این سایت از آقای فقیه توضیح خواستند. کمیته انضباطی با اعتراض به درج این خبر در وبسایت رسمی باشگاه گازال آنرا کذب خواند. آقای فقیه هم به ذکر توضیحاتی در این باره و سایر مسائل – از جمله جریمه مربی و تعدادی از بازیکنان تیم جوانان – پرداخت. ظاهراً این جلسه با نتایج خوب و خوشایندی به اتمام رسیده و مسئله ختم به خیر شده است.
ظاهراً حق با کمیته انضباطی بوده و این کمیته هیچگونه رأیی در باره بازی گازال با استقلال میناب صادر نکرده. البته مطالب چاپ شده در سایت هم کاملاً اشتباه نبوده و باشگاه نامه ای با شماره ۳/۱۱/۵/۲۱۰۰مورخ ۱۶/۸/۹۱ از هیأت – و نه کمیته انضباطی – دریافت کرده بوده و در آن نامه خطاب به باشگاه های گازال،استقلال میناب، جبل بر و امیددرگهان گفته شده بود ، بازیهای آنها که بدلیل عدم حضور آمبولانس به پایان نرسیده در صورت پرداخت جریمه تیمهای میزبان تکرار خواهد شد. باشگاه گازال هم طی نامه شماره ۶۳/۴۷ مورخ ۳۰/۸/۹۱مراتب اعتراض خود را اعلام کرده بود.
در هر صورت با توجه به اینکه کمیته انضباطی در این وبسایت به نادرست مورد انتقاد قرار گرفته بود جا دارد که به خاطر درج این خبر از اعضای محترم این کمیته عذرخواهی گردد.

پایگاه خبری باشگاه فرهنگی ورزشی گازال جناح

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند