فال روزانه امروز چهارشنبه ۴ مرداد ۹۱

فال امروز تک ترین

امروز تا پایان شب بر شما چه خواهد گذشت؟

 

برای دیدن فال امروز خود بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

 

فـال روزانه متولدین ماه فروردین

به فکر انجام کاری هستید که به ظاهر مخاطره آمیز است و شاید فکر کردن به عواقب احتمالی آن شما را دچار شک و تردید کند. ولی بهتر است شک و دودلی را از خود دور کنید و آن را انجام بدهید. اگر احساس می کنید کسی پشت سر شما غیبت می کند و قصد ضربه زدن به شما را دارد، قبل از هرگونه اقدامی از سحت و سقم آن مطمئن شوید و هیچ وقت تن به قضاوت های عجولانه ندهید. روابط عاطفیتان وارد بهترین و شیرین ترین مراحل خود می شود و احساس خوشبختی و سعادت را در دل شما زنده خواهد کرد.

رنگ شانس شما: لیمویی

عدد شانس شما: ۴

 

فـال روزانه متولدین ماه اردیبهشت

همیشه با دوستان و اطرافیان خود صادق و روراست هستید و همین باعث می شود در دوستی های خود موفق باشید. اما بهتر است زودتر از زمانی که باید به دیگران اعتماد نکنید . دیگران دنیا را از دریچه چشم شما نگاه نمی کنند و شاید به همین دلیل باشد که با بعضی اطرافیان اختلاف پیدا می کنید. در روابط عاطفیتان پنجره هایی به سمت تجارب جدید باز شده است دل را به دریا بزنید و به این تغییرات با دید مثبت نگاه کنید. خاطرات بد گذشته را دور بریزید و چشم امید خود را به فرداهای روشن بدوزید.

رنگ شانس شما:ارغوانی

عدد شانس شما: ۳

 

فـال روزانه متولدین ماه خرداد

همسر یا نامزد شما گاهی احساس می کند دو یا حتی سه همسر دارد چون شما چندشخصیتی هستید و شناختتان حتی برای نزدیکان آسان نیست. سعی کنید بر اعصاب خود تسلط بیشتری داشته باشید و ین قدر زود از کوره در نروید. چون عصبانیت شما گاهی به خودشما ضربه می زند و دیگران را هم تا حد زیادی می رنجاند. به دغدغه های مالی اجازه ندهید بیش از حد خاصی بر تفکرات و بر زندگی شما تاثیر بگذارند. بیشتر به خانواده خود توجه کنید.

رنگ شانس شما: خاکی

عدد شانس شما: ۶

فـال روزانه متولدین ماه تیر

به جای افسوس خوردن و سرزنش خودتان، از اشتباهات گذشته درس بگیرید و به آنها به چشم تجاربی ارزشمند نگاه کنید. اگر در مسائل عاطفی ناموفق هستید دلسرد نشوید و مطمئن باشید اتفاقاتی بسیار شیرین و خوشایند در انتظار شما هستند. برنامه سفری پیش رو دارید و با افراد خوب و مهربانی ملاقات می کنید که لحظات خوش و شیرینی را در کنار آنها خواهید داشت. در درس و تحصیل موفق خواهید بود.

رنگ شانس شما: آبی

عدد شانس شما: ۸

 

فـال روزانه متولدین ماه مرداد

به شما توصیه می کنیم انتظارات و خواسته های عاطفی خود را به روشنی تعیین کنید تا هم خودتان و هم طراف مقابلتان از این احساس سردرگمی نجات پیدا کنید. از سلطه جویی خود بکاهید و به دیگران فضای بیشتری بدهید. انرژیو نشاط شما ستودنی است اما نباید برای برخورد تند با دیگران و سرکوب آنها به کار رود. موضوعی در زندگیتان وجود دارد که به ظاهر پیچیده ولی در باطن آسان و حل شدنی است، کلید حل این مشکل تدبیر و مشورت با دیگران است.

رنگ شانس شما:زرد

عدد شانس شما: ۵

فـال روزانه متولدین ماه شهریور

مراقب باشید با حرفی نسنجیده و نا به جا موجب رنجش دوستانتان نشوید. زندگی را جدی تر بگیرید و در مورد آینده کاری و تحصیلی و عاطفی خود بیشتر فکرکنید. حس مسئولیت پذیری شما چندان بالا نیست و هر مسئولیتی را به آسانی نمی پذیرید. اما ممکن است مواردی در زندگیتان پیش بیاید که ناچار شوید تعهدی را بپذیرید و عواقبش را هم قبول کنید. بیشتر به فکر اعضای خانواده خود باشید و فاصله خود را با آنها کم کنید.

رنگ شانس شما: سبز

عدد شانس شما: ۱۲

فـال روزانه متولدین ماه مهر

اگر کسی از حرف شما برداشت اشتباهی کرده و ناراحت شده است منظورتان را روشن تر توضیح بدهید و از او دلجویی کنید. دوستان واقعی خود را بشناسید و به یاد داشته باشید برای هر دوستی به اندازه ارزشی که دارد وقت و انرژی مصرف کنید. در مسائل عاطفی گاهی با حرارت و شاد هستید و گاهی حتی حوصله حرف زدن ندارید. لازم است بر احساسات خود کنترل بیشتری داشته باشید و در رفتارها و برخوردهای خود تعادل بیشتری به وجود آورید. سعی کنید مخارج خود را کمتر کنید و بیشتر پس انداز کنید.

رنگ شانس شما: سفید

عدد شانس شما: ۱۱

 

فـال روزانه متولدین ماه آبان

قصد مطرح کردن چیزی را دارید که ممکن است کسی را برنجاند. شما می توانید با انتخاب کلمات مناسب و شوخی و خنده این مسئله را به صورت مطرح کنید که کسی را نرنجاند. بد نیست از دوستان قدیمی یادی کنید و بعضی خاطرات خوبی را که با هم داشته اید مرور کنید. در روابط عاطفی خود بیش از حد انرژی نگذارید و سعی کنید شرایطی به وجود آورید که طرفتان هم به اندازه شما در این رابطه نقش داشته باشد. در مورد مهربانی به دیگران حد نگه دارید. لازم است فاصله خود را با بعضی اطرافیانتان بیشتر کنید.

رنگ شانس شما: نارنجی

عدد شانس شما: ۳

فـال روزانه متولدین ماه آذر

به یاد داشته باشید همه ما نسبت به کسی که دوستمان دارد مسئول هستیم. با غرور و لجبازی بیش از حد دیگران را نرنجانید و همیشه به یاد داشته باشید که ممکن است روزی شما به آنها احتیاج پیدا کنید. جرات و جسارت شما قابل تحسین است اما بهتر است در بعضی موارد احتیاط کنید و بی گدار به آب نزنید. کسی از اعضای خانواده همیشه به فکر شماست، متقابلاً شما هم به فکر او و قدردان محبت او باشید. روابط دوستیتان را مستحکم تر کنید و دوستان خوب خود را از یاد نبرید.
رنگ شانس شما: نیلی

عدد شانس شما: ۱۰

فـال روزانه متولدین ماه دی

پیشرفت هایی در شرایط اقتصادی شما حاصل شده که خیالتان را تا حدی راحت کرده است. چیزی که مدت ها نگرانش بودید به خوبی انجام شده و از لیست کارهای ناتمام زندگیتان حذف شده است. نامزد یا همسرتان انتظاری داشته که بر آورده نکرده اید. بهتر است به سراغ او بروید و از او دلجویی کنید. اجازه ندهید فکر کند از کنار ناراحتی ها ی او بی تفاوت می گذرید. شاید به زودی ناچار شوید از کسی خداحافظی کنید و مدتی از او دور بمانید. مطمئناً دلتان برای این شخص تنگ خواهد شد.

رنگ شانس شما: خاکستری

عدد شانس شما: ۵

فـال روزانه متولدین ماه بهمن

در تصمیم گیری های خود محتاطانه تر عمل کنید و خود را از اشتباه مصون ندانید. بهتر است همیشه با دیگران مشورت کنید و به هوش و درایت خود بیش از حد مطمئن نباشید. اگر به فکر ادامه تحصیل هستید مطمئن باشید که موفق خواهید بود و به بالاترین مدارج خواهید رسید. یادتان باشد بسیاری از افراد موفق و مشهور در ماه بهمن متولد شده اند، پس شما هم می توانید. کافیست از هوش و درایت خود استفاده کنید و تنبلی را هم کنار بگذارید.

رنگ شانس شما: بنفش
عدد شانس شما: ۱

فـال روزانه متولدین ماه اسفند

توقعات خود را تعدیل کنید و از شریک زندگیتان انتظار های نا معقول نداشته باشید. اجازه ندهید مشغله بیش از حد بین شما و عزیزانتان فاصله بیندازد. پولی به دستتان رسیده یا می رسد که بسیاری از مشکلات شما را حل خواهد کرد. به یکی از اعضای خانواده کمک می کنید و او از ته دل قدردان کمک شما خواهد بود. از ماجراجویی و رقابت در روابط عاطفی خود بپرهیزید. قدر لحظه های عمر خود را بیشتر بدانید.

رنگ شانس شما: صورتی

عدد شانس شما: ۴

اگر امروز روز تولدتان است

مایکل مور (فیلمساز) هم متولد امروز است. شما می دانید چگونه از کلمات استفاده کنید و چگونه با حرف های خود دیگران را تحت تاثیر قرار دهید و حتی رفتار آنها را عوض کنید. شما در همکاری با دیگران و کارهای گروهی ماهر هستید و بسیاری از متولدین امروز هنر را دوست دارند و به سمت آثار هنری جذب می شوند. اگر کار موردعلاقه خود را پیدا کنید تا آخر عمر یا حداقل مدت ها به آن ادامه می دهید و آن را دوست خواهید داشت.

تک ترین سایت ایرانی |دانلود اهنگ | دانلود فیلم | اخبار ایران و جهان | خبر ورزشی | عکس بازیگران | عکس فوتبالیست ها | اپدیت نود۳۲ |فال حافظ |استخاره | قیمت روز خودرو ها

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند