جوانان گازال در برابر بازیکنان امید و بزرگسال لمزان متوقف شدند

جوانان گازال عصر جمعه۹۱/۴/۱۶ در شهرستان بندرلنگه به دیدار لمزان رفتند. در این دیدار تیم لمزان با ترکیبی از بازیکنان بزرگسال و امید به مصاف جوانان گازال آمده بود. حضور بهترین مهاجم بزرگسالان لمزان (ناصر محمدی) در خط حمله این تیم ، خط دفاعی جوانان گازال را در آزمون سختی قرار داد که خوشبختانه با زحمت بازیکنان و تدابیری که اندیشیده شد این مهاجم فرصت گلزنی بدست نیاورد. علاوه بر این بازیکن ، تیم لمزان از پنج بازیکن دیگر بزرگسالانش هم بهره می برد .

گزارش بازی: تیم لمزان که به لحاظ بدنی با جوانان گازال قابل مقایسه نبودند در نیمه نخست بازی جوانان را زیر فشار سختی قرار داده و دو بار هم  تیر دروازه ناجی دروازه گازالیها شد. 

بازیکنان جوانان گازال که ظاهراً ضرب المثل معرو ف یک دست صدا ندارد را خوب باور دارند، با همکاری و ردوبدل کردن پاس های کوتاه توانستند به آرامی فشار حریف را کنترل کرده و صاحب چندین موقعیت زیبا شوند. در یکی از صحنه ها که چندین پاس تک ضرب بین بازیکنان گازالی ردوبدل شد، فرصت خوبی برای تاتوره بوجود آمد که با بدشانسی ضربه این بازیکن به بیرون رفت. 

سرانجام جوانان در دقیقه ۲۵بازی مزد بازی خوب گروهی و پاس های تک ضربشان را گرفتند و پس از توپ ربایی سعید برش از دفاع حریف و ایجاد موقعیت برای محمد تاتوره ، این بازیکن توپ را وارد دروازه حریف کرد. تیم لمزان که ترکیبی از بازیکنان بزرگسال و امیدش را به این دیدار آورده بود پس از دریافت گل، حملات سختی را روی دروازه گازال تدارک دید و سرانجام در دقایق پایانی نیمه اول توانست روی ارسال از سمت راست گازال صاحب موقعیت شود و در حالیکه دروازه بان گازال روی خط دروازه ایستاد ، مهاجم لمزان با ضربه سر، گل تساوی را برای این تیم به ثمر رساند. نیمه نخست بازی با حساب ۱-۱به پایان رسید.

نیمه دوم: در نیمه دوم جوانان مثل نیمه اول ربع ساعت اول را زیر فشار بودند و باز هم یواش یواش نبض بازی را در دست گرفتند اما نتوانستند هیچ موقعیتی را روی دروازه حریف ایجاد کنند. تیم لمزان در دقیقه ۸۸بازی روی ارسال و با یک ضربه سر استثنایی و بسیار زیبا به گل پیروزی رسید و جوانان گازال را با خاطره تلخی به جناح فرستاد.

آمار و ارقام فنی تیم جوانان گازال:
تعداد پاس سالم :  ۲۶۵
میانگین حفظ توپ: ۳/۲۵
سانتر از جناحین:۵
نفوذ از عمق دفاع حریف: ۳
زننده گل: محمد تاتوره……………..پاس گل:سعید برش

ترکیب جوانان گازال: یوسف شرفی – راشد واحدیان – عبدالرحمن واحدیان – عبدالله داشته(محمد پیروزه) – علی عالی(علی احمدی) – عبدالله احمدی – یحیی افسرده حال – محمد جاجرمنه (سیدعلی حسینی) – میثم دوزنده( عبدالرحیم دقیقه۸۰) – محمد تاتوره(یوسف فروزش دقیقه۵۰- جاسم دقیقه ۷۵) – سعید برش(علی صیادی دقیقه ۴۷) – 

پایگاه خبری باشگاه فرهنگی ورزشی گازال جناح

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند