بازنگری سرویس ایمیل هات‌میل توسط مایکروسافت

مایکروسافت به دلیل کاهش استقبال از سرویس ایمیل خود در چندسال اخیر، اقدام به طراحی این سرویس جدید نموده که دارای رابط کاربری ویندوزفون است.

به گزارش نایتفا از همکاران سیستم شرکت مایکروسافت قصد دارد با نوسازی هات‌میل، سرویس ایمیل جدیدی را عرضه کند که در آن از رابط کاربری ویندوزفون که «مترو» نامیده می‌شود، استفاده شده است.

وب سایت techcrunch به نقل از LiveSide گزارش داده است که مایکروسافت قصد دارد با بازنگری در سرویس ایمیل قدیمی خود که هات‌میل نامیده می‌شد، سرویس ایمیل جدیدی را با نام نیومیل(Newmail) عرضه کند.

عکس‌هایی که از منابع درونی مایکروسافت به فضای وب درز کرده است نشان می‌دهد این ایمیل دارای رابط کاربری به سبک مترو(رابط کاربری ویندوزفون) است و ظاهر آن نیز مختصر‌تر و ساده‌تر شده است.

وب سایت liveside رابط کاربری این ایمیل را دارای طراحی «ساده، سیال و تعاملی» توصیف کرده و نوشته در رایانه‌های دسکتاپی، لپ‌تاپ‌ها و یا گوشی‌ها نیز از سرعت بیشتر و ظاهر جذاب‌تری برخوردار خواهد بود.

البته تغییر نام سرویس ایمیل مایکروسافت به معنای این نیست که آدرس کنونی کاربران هات میل تغییر می‌کند یا از این پس کاربران جدید باید ایمیل‌هایی با با پسوند newmail.com @ ایجاد کنند، بلکه این تغییرات عمیق صورت گرفته در این سرویس ایمیل است که ظاهری جدید از این سرویس ایمیل به دست می‌دهد.

شرکت مایکروسافت در چند سال اخیر با کاهش استقبال کاربران از سرویس ایمیل خود مواجه بود.این شرکت پیش از این نیز تغییراتی را در سرویس ایمیل هات‌میل خود ایجاد کرده بود. تغییرات اعمال شده از سوی مایکروسافت بیشتر مبتنی بر ارتقای رابط کاربری و مقابله با اسپم‌ها و ایمیل‌های ناخواسته بود. اما ظاهراً این بار مایکروسافت برای راه‌اندازی سرویس ایمیل نیومیل قصد دارد تغییرات عمیق‌تری در هات‌میل ایجاد کند.

مجله خبری

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند