مخارج میلیاردی همسر امیر قطر برای زیبایی!

این روزها اخبار ولخرجی های امیر قطر برای سرنگونی دولت ها و خرید سلاح برای جنگ افروزی در کشورهای عربی و اسلامی شنیده می شود اما به نظر می رسد دلارهای این امیرنشین آنقدر زیاد باشد که همسر وی نیز برای زیبایی و به در کردن رقیبان خود از میدان، یک میلیارد دلار هزینه کند.

«شیخه موزه» همسر امیر قطر، هوس جوان شدن به سرش زده است. او پس از آن که وارد لیست پرنفوذ ترین زن جهان در سال ۲۰۱۰ شد، به تازگی می خواهد عنوان زیباترین زن جهان را نیز از آن خود کند. به این منظور تاکنون ۱۲ عمل زیبایی با هزینه دو میلیون دلار در لندن انجام داده است.

وی با هزینه ۸۰۰ هزار دلاری، عمل زیبایی روی سر خود انجام داد و برای آن که رفت و آمدش لو نرود،یک راننده خاص با هزینه ۲۰۰ هزار دلار استخدام کرد تا او را از مسیرهای خاص به کلینیک زیبایی در لندن ببرد.

خانم شیخه موزه، حدود ۶۰۰ میلیون دلار به مجله «واتینی فایر» رشوه پرداخت کرد تا وی را به عنوان خوش تیپ ترین زن در سال ۲۰۱۱ معرفی کند. او «کارلا برونی» همسر «نیکولا سارکوزی» رئیس جمهور سابق فرانسه را مهم ترین دشمن خود می دانست.

کارلا برونی

او ۲۰۰ میلیون دلار هزینه کرد تا خانم «رانیا عبدا…»، همسر شاه اردن را از لیست ۱۲ زن تاثیر گذار جهان خارج کند، چرا که به وی به شدت حسادت می کند.

رانیا عبدا…

منابع آگاه بر این باور هستند که دلیل اصلی این امر را باید در تحقیر رسانه های غربی در نحوه لباس پوشیدن خانم موزه جست و جو کرد که به همراه همسرش سفری دوره ای به کشورهای اروپایی ترتیب داده بود.

یکی از کارکنان پایگاه خبری «نقودی» در همین رابطه می گوید: شیخه موزه مبلغ یک میلیون دلار به این پایگاه داد تا خبر وی را در رسیدن به جایگاه خوش تیپ ترین زنان بعد از کارلا برونی منتشر کند و این خبر را برای چند ماه در صدر اخبار خود داشته باشد و در بسیاری از کشورها نیز آن را منتشر کند!

منبع: نشریه زیبایی شماره ۵۷

مجله خبری

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند