بی زحمت لاغر شوید !

دوست دارید بدون دست کشیدن از خوراکی های دلخواهتان وزن کم کنید، در اینجا راههای ساده ای را به شما معرفی می کنیم که می توانید به به کار گرفتن آنها بدون گرفتن رژیم یا انجام ورزش های سخت وزن کم کنید.اصلا عجیب نیست اگر می بینید هم دلتان می خواهد لاغر شوید و هم نمی توانید از غذاهای مورد علاقه تان دست بکشید یا حتی وقت کافی برای ورزش کردن ندارید!

شاید اگر بشنوید با خندیدن می توان وزن کم کرد، این حرف را شوخی تلقی کنید در حالی که اثرات خنده در لاغر شدن ثابت شده است، پژوهشگران با انجام آزمایش هایی دریافته اند، خندیدن می تواند سبب سوزاندن کالری و کاهش وزن شود.

– سنگین ، سنگین ، سنگین تر:

گاهی که برای پیاده روی یا خرید از مغازه نزدیک خانه تان بیرون می روید یک کیف یا کوله پشتی نه چندان سنگین هم با خود بردارید.این کار هم عضلات تان را تقویت کرده و آنها را ورزیده می کند و هم در کاهش وزن موثر است. یک کار دیگر این است که اگر به باشگاه بدنسازی می روید و در آنجا ورزش می کنید وزنه های سنگین تری را نسبت به گذشته بردارید.

– بازی کنید ، لاغر شوید !

اگر ورزشکار نیستید و حتی انجام نرمش های ساده هم برایتان کار خیلی سخت و غیر قابل انجامی به نظر می رسد ناراحت نباشید؛ فقط کافی است بازی کردن را جایگزین ورزش کنید. با این کار علاوه بر این که دل فرزندانتان را به دست آورده و لحظات خوش خانوادگی را خواهید ساخت، به لاغر شدنتان هم کمک فراوانی خواهید کرد.

با رفتن به یک فضای باز و انجام بازی های مفرحی که با یک توپ یا راکت معمولی می توانید انجام دهید، هم لحظات خوبی با اعضای خانواده و دوستانتان خواهید داشت و هم به نتیجه دلخواهتان برای کم کردن وزن می رسید.

– با چنگال آشتی کنید:

یکی دیگر از کارهایی که شاید به ذهن خودتان هم رسیده باشد اما تاثیر آن را جدی نگرفته باشید این است که به جای استفاده از قاشق ، از چنگال یا قاشقی با اندازه کوچکتر از معمول استفاده کنید. با این کار تقریبا با تعداد دفعات برابر، حجم کمتری غذا می خورید و به همین سادگی اشتهایتان را گول می زنید و لاغر می شوید.

منبع: نشریه سیب سبز،شماره ۶۷

مجله خبری

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند