بازتاب درخشش فوتسال ایران در سایت AFC

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: «جنبه درخشان ایران در مسابقه مقابل قطر باز شدن پای وحید شمسایی به گلزنی بود.»…

بقیه در ادامه مطلب

به گزارش تکترین ، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارش خود از روز دوم رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا در امارات به پیروزی ۸ بر صفر ایران مقابل قطر پرداخت و نوشت: ایران شروع استثنایی خود را با یک پیروزی پرگل دیگر مقابل قطر ادامه داد و پس از ۲ بازی به مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات راه یافت.

دارنده ۱۰ عنوان قهرمانی آسیا تاکنون در این ۲ بازی ۲۲ گل به ثمر رسانده و تنها ۲ گل دریافت کرده است (سایت کنفدارسیون فوتبال آسیا به اشتباه تعداد گل‌های خورده ایران را دو گل اعلام کرده چرا که ایران تنها یک گل برابر کره‌جنوبی دریافت کرده بود.) پیروزی ایران راهیابی استرالیا به دور بعد را نیز قطعی کرد، این دو تیم امروز در آخرین بازی مرحله گروهی با یکدیگر دیدار خواهند کرد تا صدرنشین گروه سوم مسابقات مشخص شود.

جنبه درخشان ایران در این مسابقه باز شدن پای وحید شمسایی به گلزنی بود که در دقایق ۲۳ و ۳۱ دروازه قطر را باز کرد. شمسایی در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۰ حاضر نبود.
حسین طیبی که برای اولین بار در دیدارهای ملی رسمی به میدان می‌رود نیز ۲ گل را به نام خود ثبت کرد؛ در حالی که محمد کشاورز، علی اصغر حسن‌زاده، محمد طاهری و حمید احمدی نیز یک گل برای ایران به ثمر رساندند.
ایران بازی را در دست داشت، طاهری، گلزن تیم الریان قطر در ثانیه ۲۹ بازی موتور گلزنی تیم را روشن کرد. کشاورز نیز در دقیقه دوم تعداد گل‌های ایران را به عدد ۲ رساند تا راه برای سیل گل‌های ایران باز شود.
ایران در آخرین بازی مرحله گروهی امروز در ورزشگاه الوصل امارات با استرالیا دیدار خواهد کرد تا صدرنشین گروه سوم مشخص شود. این در حالی است که کره‌جنوبی و قطر که هنوز امتیازی کسب نکرده‌اند، تلاش خواهند کرد تا آخرین بازی بخت خود را آزمایش کنند.

تک ترین سایـت ایـرانی

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند