افسانه مدرن طراحی نو در چیدمان منزل

لوازم تزئینی و تجملی را فراموش کنید.طرح های زیر چیدمان داخلی راحت و دنجی را به شما معرفی می کند.

ترکیب دو زمان:

برای اتاق پذیرایی آرام و ساکت، وسایل قدیمی مانند شمعدان های کلاسیک و آیینه هایی با قاب های کنده کاری شده، همراه با تختی مدرن و شیک و کوسن هایی با پارچه های گلدار، دو دوره زمانی را با هم ترکیب می کند.

زیبای خفته:

این بالش های زیبا به دلیل گلدوزی های همرنگ که ممکن است خیلی توجه شما را جلب نکند، افرادی را که درمورد پارچه های گلدوزی شده مردد هستند، به طرز زیرکانه ای جذب می کند. ترکیب این بالش های بزرگ تر و به رنگ خنثی ترکیبی شیک و زیبا ایجاد می کند.

میز کشودار شیک:

اطراف این میز کشودار شیک و جادار، به دلیل سادگی و بزرگی اش باید از آثار هنری استفاده کرد تا تعادل بصری ایجاد شود.

راه حل بزرگ اما موثر: رومیزی سفید و بزرگی را روی یک بوم نقاشی بچسبانید ( می توانید از نوارهای توری برای اطراف آن استفاده کنید ) و بوم را بالای میز نصب کنید. همچنین از آباژوری سفید و گرد برای روی میز استفاده کنید تا گردی دستگیره ها را بیشتر نمایان کند.

انعکاس با کنسول آیینه ای:

یک کنسول آیینه ای شیک به یک اتاق روستایی فضای جالبی می دهد. با قرار دادن دو گلدان با گل های طبیعی بر روی کنسول، برای آراستن خود بیشتر ترغیب می شوید. یک صندلی چوبی سفید و لب پریده با زرق و برق کنسول تضاد جالبی ایجاد می کند. همچنین زمین سفید نیز به این ترکیب جالب جذابیت بیشتری می بخشد.

گل های دیوار:

رزهای زیبا و شاد در یک کابینت شیشه ای نشانگر این است که گاهی کمی سلیقه و جسارت به خرج دادن می تواند نتایج مطلوب و تاثیرگذاری داشته باشد. این کاغذ دیواری شاد در کابینت ضرورت های روزانه آشپزخانه، از شیشه های مربا گرفته تا یک کاسه را انعکاس می دهد.

منبع: نشریه دنیای زنان ، شماره ۷۹

مجله خبری

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند