عینک های آفتابی سال ۲۰۱۲

شاید شما هم یکی از طرفداران پروپاقرص عینک های معروف با برند های مشهور هستید و حتماً دوست دارید بدانید سال ۲۰۱۲ چه فرم عینک هایی به بازار عرضه می شوند. انتظار همه ما از عینک های مدل سال شیک بودن آنهاست. البته میزان پوشانندگی و محافظا آنها از چشم و نواحی  اطراف آن در برابر نور خورشید نیز اهمیت دارد. اگر به دنبال خرید معروفترین برند های عینک آفتابی هستید انتخاب خود را به برند های زیر محدود کنید:

عینک های آفتابی ۲۰۱۲ :

این روزها مردم اهمیت زیادی به استفاده از مدل های جدید عینک های آفتابی می دهند. مرد ها و زن ها به ساغ خرید عینک های می روند که هم شیک هستند و هم مد سال. اگر عینک انتخابی شما با شخصیت تان متناسب نباشد از جذابیت شما می کاهد، بنابراین حتی عینک های آفتابی تان را نیز با دقت و هوشیاری انتخاب کنید. مدل های عینک هر سال و یا دست کم هر چند یک بار تغییر می کنند؛ بنابراین عینک های ۲۰۱۲ نیز نسبت به سال های قبل متفاوت هستند.

خوشبختانه عینک های آفتابی نیز تنوع بسیار زیادی دارند اما با وجود تفاوت های ظاهری، همگی هدف های مشترکی را دنبال می کنند : محافظت در برابر اشعه های زیانبار نور خورشید، جلوگیری از سرطان پوست، جلوگیری از چین و چروک های دور چشم، محافظت از چشم ها، جلوگیری از آفتاب سوختگی و …. . برای ساختن عینک های آفتابی از دو ماده اصلی استفاده می شود: مواد پلاستیکی و مواد شیشه ای. عینک های شیشه ای از چشم ها در برابر اشعه های زیانبار خورشید محافظت بیشتری می کنند.

برند های مشهور عینک های آفتابی :

ورساچه ( Versace ) :

معمولاً عینک های ورساچه گرانقیمت ترین عینک های آفتابی هستند؛ چون از گرانترین مواد در ساخت آنها استفاده می شود.

پرادا ( Prada ) :

این عینک ها شیک و لوکس اما در عین حال کمی گرانقیمت هستند.

شنل ( Chanel ) :             

عینک های شنل بسیار معروف اند و از چشم ها در برابر نور خورشید بسار محافظت می کنند.

گوچی ( Gucci ) :

 در ساخت عینک های گوچی نیز از مواد بسیار با کیفیت استفاده می شود و اگر به خوبی نگه داری شوند تا سال های سال قابل استفاده هستند.

ری بن ( Ray-Ban ) :

یکی از معروفترین برندهای عینک است که معمولاً طرح های آن منحصر به فرد می باشد. این عینک ها بسیار مقاوم هستند و حتماً رضایت شما را جلب خواهند کرد.

جدیدترین مدل های عینک آفتابی در سال ۲۰۱۲ :

عینک های شیشه گرد :

امسال سال استفاده از عینک های شیشه گرد است. این عینک ها بسیار شیک به نظر می رسند وتقریباً همه مردم این مدل را دوست دارند. به نظر می رسد که مدل برتر سال ۲۰۱۲ مدل عینک های شیشه گرد است.

عینک های مدل گربه ای :

 این مدل عینک ها بسیار با کلاس هستند و به صورت فرد جذابیت و زیبایی بسیاری می دهند. بسیاری می گویند که این مدل بین المللی ترین مدل عینک ۲۰۱۲ و شکل ظاهری آنها شبیه چشمان گربه است. مدل چشم گربه ای بسیار منحصر به فرد است و مطمئناً در سال ۲۰۱۲ درخشش بسیاری خواهد داشت.

عینک های آفتابی اسپورت :

معمولاً این نوع عینک ها را ورزشکاران مورد استفاده قرار می دهند. بسیار منحصر به فرد هستند و احتمالاً در سال ۲۰۱۲ طرفداران بسیاری خواهند داشت.

عینک های کمرنگ طوسی ۲۰۱۲ :

این عینک ها بسیار زیبا هستند و پیش بینی  می شود که در سال ۲۰۱۲ افراد زیادی را جذب خود کنند.

عینک های تغییر شکل داده شده :

این عینک ها مدل های خاص و تغییر یافته ای دارند و با شکل عینک های معمولی فرق دارند. مثلاً به شکل قلب، الماس و مدل های دیگر هستند. افرادی که از این عینک ها استفاده می کنند می خواهند که متفاوت به نظر برسند. مدل های عینک های تغییر شکل یافته سال ۲۰۱۲ بسیار درشت تراز سال های قبل است.

عینک های مستطیلی سال ۲۰۱۲ :

این عینک ها دقیقاً شکل مستطیل دارند، بسیار مد روز و جذاب به نظر می رسند و پیش بینی می شود امسال طرفداران زیادی داشته باشد.

عینک های شیب دار ۲۰۱۲ :

در این مدل، لنزعینک به صورت  شیب دار است. آنها بسیار زیبا به نظر می رسند و در میان عینک های آفتابی سال ۲۰۱۲، بزرگترین عینک ها هستند.

عینک هایی که رنگ شیشه و فریم آنها متضاد است. به طور کلی عینک از دو بخش شیشه و فریم تشکیل شده است، هم رنگ شیشه و هم رنگ فریم در مدل عینک اهمیت زیادی دارد. امسال از این مدل عینک های ضد و نقیض دوباره استفاده خواهد شد.

عینک های آفتابی رنگی سال ۲۰۱۲ :

 رنگ ها به عینک ها طرح و استایل می دهند و در چگونه به نظر رسیدن آنها تفاوت های زیادی ایجاد می کنند. معمولاً مردم از عینک های سیاه، خاکستری و قهوه ای استفاده می کنند و لی امسال از رنگ های سبز، صورتی و قرمز نیز به صورت سایه، روشن استفاده می شود.

منبع : ماهنامه دنیای زنان شماره ۷۹

مجله خبری

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند