انتخاب رنگ سال مخصوص بهار و تابستان ۱۳۹۱

لیتراس ایسمن، مدیر اجرایی پنتون درباره رنگ امسال گفته است:« مردم به بهار، به عنوان فصلی برای تجدید قوا، خوش بینی و نویدبخش روزهای روشن تر و پرامیدتر نگاه می کنند. مردم روز به روز بیشتر متوجه تاثیر رنگ ها می شوند. آنها می دانند که رنگ ها چطور می توانند روحیه آنها را تغییر دهند و باعث ایجاد حس سرزندگی و اشتیاق شوند.» بنابراین تمام رنگ های امسال هم همین حال و هوا را ایجاد می کنند. رنگ اصلی نارنجی- قرمز برای ایجاد حس زندگی در آدم ها انتخاب شده، بخصوص در پوشش بیرونی.

آبی – سبز:

رنگ آبی – سبز هم یکی از رنگ های امسال است. نکته جالب اینجاست که تمام رنگ های انتخاب شده برای امسال نوعی ترکیب خیال انگیز و فانتزی دارند، انگار که هر جور شده می خواهند آدم ها را از دنیای واقع گرایانه امروز حتی برای مدتی کوتاه دور کنند و بار دیگر یادآور زیبایی های زندگی شوند.

آبی نفتی:

بعید می دانم کسی در تمام دنیا پیدا شود که آبی یا حداقل یکی از زیر مجموعه هایش را دوست نداشته باشد. آبی زنگاری رنگ بهار و تابستان ۲۰۱۲ است، رنگی که ذهن را آرام می کند و نویدبخش روزهای آرام و دوست داشتنی است.جالب است بدانید این رنگ ها قابلیت هماهنگ شدن با بیشتر رنگ ها را دارد. برای همین سعی کنید حتما یکی از لباس های تان را آبی زنگاری انتخاب کنید.

زرد – سبز:

درست مثل یک باغ بهاری در یک صبح بهاری، این ترکیب رنگ ظاهرتان را شادتر و پرانرژی تر از همیشه نشان خواهد داد.

سبز سدری:

رنگ آرامش وثبات بوده و هست. درعین حال متعادل کننده رنگ های همراهش به حساب می آید.

زرد متمایل به نارنجی:

رنگی شاد، پرانرژی وبیشتر تابستانه.

یاسی:

رنگ بعدی بنفش، یاسی است رنگی که بیشتر نمایش دهنده دنیای فانتزی و بی دغدغه است و در عین حال بیانگر خلاقیت و یکتا بودن فردی است که این رنگ را به تن می کند. این رنگ را می توانید با سفید به کار ببرید و خنکای تابستانه اش را احساس کنید.

صورتی ملایم یا صورتی متمایل به سرخابی:

لازم به گفتن نیست که خانم ها از کودکی تا هر سنی که باشد، به این رنگ ارادت خاصی دارند! صورتی رنگ رویاهای شاد است. سعی کنید حتما در ظاهرتان از این رنگ هم استفاده کنید.

منبع: نشریه سیب سبز، شماره ۶۷

مجله خبری

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند