بهترین مرورگر کدام است؟ مرورگرها در رینگ

اگر اهل وب گردی هستید حتماً برای گشت و گذار در وب با مرورگرهای مختلفی که امکانات و خصوصیات منحصر به فرد و متنوع خود را دارند، برخورد کرده اید. همه مرورگرها با هم یکسان نیستند، بعضی همه کاره و بعضی تمرکز خود را روی امنیت بالا گذاشته اند. انتخاب بهترین مرورگر برای استفاده، کار مشکلی به حساب می آید. به عنوان مثال دنبال مرورگری هستید که صفحات را سریع نمایش دهد؟ یا امنیت برایتان مهم تر است؟ شاید هم به تعداد بالا و متنوع افزونه هایی که امکانات بیشتری به مرورگر اضافه می کند، هستید؟ ما شش مرورگر مهم موجود برای کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ ها را بررسی کرده ایم و به بعضی از متغیرهای مهم مانند سرعت، امکانات برنامه، افزودنی ها و امنیت پرداخته ایم. کروم۱۸، فایرفاکس۱۱، اینترنت اکسپلورر ۹ ، اوپرا۱۱٫۶۲، سافاری ۵٫۱ و راکملت۰٫۹ آخرین نسخه های فعلی آنها هستند.

سافاری:

سافاری ۵/۱ در تست های ما چیز خاصی برای گفتن ندارد . نکته جالب سافاری امنیت سفت و سختی است که برای کاربران ویندوزی فراهم کردن است.

راکملت :

راکملت مرورگری است بر اساس چهارچوب کرومیم گوگل که تمرکزش یکپارچگی و گردآوری شبکه های اجتماعی است. راکملت در رتبه سوم ، یک مرورگر اجتماعی است که با ستون هایی در کنار آن می توانید شبکه های اجتماعی مختلف را مشاهده و دنبال کنید. نباید فراموش کرد که سرعت فدای این ستون ها و هماهنگی با شبکه های اجتماعی می شود البته در امتحان دستی ما با سرعت خوبی کار می کرد. راکملت به شما اجازه می دهد به راحتی پیوندهای سایت ها را به اشتراک بگذارید و نیز با دوستانتان در شبکه های اجتماعی بدون نیاز به وارد شدن یه سایت گپی بزنید.  

اپرا :

اپرا به دلیل بارگذاری سریع صفحات ورژن موبایلی اش خود را از دیگران متمایز کرده است اما با تکنولوژی HTML5 مقداری کند می شود.

اینترنت اکسپلورر :                    

اینترنت اکسپلورر ۹ مایکروسافت به دلیل نداشتن بعضی امکانات رتبه چهارم را دارد. در اینترنت اکسپلورر شما نمی توانید پوسته مرورگر را عوض کنید یا نمی توانید لینک ها و تغییرات مورد علاقه مرورگرتان را با سرویس های دیگر البته به غیر از ms live هماهنگ کنید. همچنین از نظر امنیت نسبت به بقیه مرورگرها در جایگاه خوبی قرار ندارد. HTML5را خوب پردازش می کند اما به طور کامل از آن پشتیبانی نمی کند.

فایر فاکس:

فایرفاکس های ۱۱ در جایگاه بعدی قرار دارد، در پردازش گرافیک های HTML5 و CSS3  از قدرت بالایی نسبت به بقیه مرور گرها برخوردار است، همچنین مجموعه ای عظیم از افزونه ها دارد که دنیا را برای شما آسان و لذت بخش می کند.

گوگل کروم :

در تست های انجام شده گوگل کروم در بالاترین جایگاه است. سرعت بالای بارگذاری صفحات را مدیون موتور جاوا اسکریپت قوی اش است ، همچنین دارای ابزار های مطمئن و مناسب برای تامین امنیت در اینترنت و تعداد قابل توجهی افزونه است. کروم نا امن تری نمرورگر فعلی نیز هست.

منبع : مجله دانستنیها

مجله خبری

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند