فال ازدواج زن متولدین آبان

برخی گفتند که طالع بینی آقایان کجاست ؟

چون خانم ها مقدم تر هستند ، اول طالع بینی ازدواج بانوان رو گذاشتیم و پایین آنها طالع بینی آقایان درج شده است.

طالع بینی زن متولد آبان :

زن متولد آبان طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، رازدار،‌ موقع شناس و در بعضی اوقات جاه طلب است.

اگر یك دختر متولد آبان عاشق شما شد، بدانید كه مردی برتر هستید.

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

زن متولد آبان دارای یك زیبایی عمیق و اسرار آمیز است.

او جذاب، مغرور و اعتماد به نفس است، امایك نكته اساسی وجود دارد كه می گوید: چرا مرد به دنیا نیامده ام.

علاقه نهایی به اینكه كاش مرد به دنیا آمده بود چنان است كه هرگز خود را صد در صد زن نمی داند.

اگر عاشق زنی هستید كه در این ماه به دنیا آمده باید مراقب زندگی خود باشید.

منظور من از این حرف آن نیست كه او موجودی خشن و فاقد ظرافت های زنانه است، درست برعكس او به قدر كافی طناز و دلفریب است با این تفاوت كه ذاتا آرزوی مرد بودن را همیشه در دل خود می پروراند.

یكی از خصوصیات فوق العاده و بارز این زن قدرتعجیب وی در استفاده از موقعیت است.

او به آن عده از هم جنسان خود كه حالت معشوقه، زن كدبانو، مادر فداكار و امثالهم را دارند، دیده حقارت می نگرد، زیرا معتقد است كه زن از لحاظ قدرت روحی چیزی كمتر مرد نیست.

او قادر است كه خواسته های خود را به خوبی كنترل كند، اما اگر موقعیت را مناسب دید، به خواسته های زنانه خویش نیز به زیباترین وجه ممكن جامه عمل می پوشاند.

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

او خیلی خوب می داند كه نظر یك مرد را چطور باید به خود جلب كرد و برای این كار همیشه شیوه هایی بكار می برد كه مشابه آن قبلا وجود نداشته است.

او تا از نتیجه روش خود كاملا مطمئن نباشد آن را بكار نمی برد و هرگز شیوه را دو بار مورد استفاده قرار نمی دهد.

اگر در نظر دارید توجه یك چنین دختر متولد آبان را به خود جلب كنید، به این نكته توجه داشته باشید كه او كسی نیست كه برای مدتی طولانی به دانه هایی كه برایش در دام می ریزد، توجه كند.

بیشتر دختران متولد این ماه مرد صفت هستند، از آن گذشته باید به شما بگویم كه چشمان جذاب و پرحالت او شاید خیلی بهتر از خودتان افكار شما را بخواند، در نتیجه تقریبا این احتمال بهیچوجه وجود ندارد كه بتوانید یك نقشه پنهانی در مورد او به موقع اجرا بگذارید.

یكی از آن جملات رومانتیك و عاشقانه ای را كه برای هر دختری خیال انگیز است، زیر گوش او زمزمه كنید و ببینید كه چطور نگاه نافذ و سرد خود را به شما می اندازد و چطور به شما می فهماند كه فكرتان را خوانده است.

به قول یكی از روانشناسان معروف، زن متولد آبان یك دستگاه كامل فكر خوانی است، به این ترتیب فقط مطالبی را عنوان كنید كه صادقانه به آنها اعتقاد دارید، در غیر این صورت او حركات و گفتار شما را نوعی توهین به خود تلقی خواهد كرد.

به شما توصیه می شود كه هر كار می كنید بكنید اما به او توهین نكنید.

او در مقابل توهین و تحقیر عكس العمل از خود نشان می دهد.

از كسانی كه ندانسته به او توهین كرده اند، بپرسید تا بدانید كه شدت عكسالعمل او در مقابل توهین آنها چه بوده است.

همین قدر می توان گفت كه او می تواند حس انتقام جویی شدید خود را در ورای یك لبخند و یك خونسردی ذاتی و ظاهری پنهان نگاه دارد.

او ممكن ایت به طور عادی زنی خوددار، مغرور، آمر و به گونه ای طعنه آمیز، سرد و بی تفاوت باشد و آن وقت ناگهان تبدیل به یك پارجه آتش و یك دیگ بخار بشود.

او می تواند معصومانه ترین عشق ها و زهرآگین ترین نفرت ها را داشته باشد و بالاخره او می تواند گاه مثل كبوتر عاشق پیشه و گاه خشن و سرد مثل پولاد باشد، اما در هرحال شما یك چیز می توانید بطور حتم داشته باشید و آن این است كه او به هر صورت زنی كم مایه و بی معنی و بی هوش نخواهد بود.

زن های متولد ماه آبان چه خصوصیاتی دارند

از عجایب طبیعت قدرت عجیب این زن در ایجاد ترس و تشویش در دل دشمنان است و به قول معروف بر پشت دشمنان او از ترس عرق سرد می نشیند و این كار را با آنچنان مهارت و تبحری انجام می دهد كه بسیاری آن را حمل بر سحر و افسون می دانند.

اگر شما نظر او را به خود جلب كردید، تقریبا دیگر راه فراری برایتان باقی نمی ماند و از آنجا كه حس ششم این زن فوق العاده قوی است، در همان نظر اول می تواند مرد آینده زندگی خود را تشخیص بدهد و سپس به گونه ای اسرار آمیز و رویا انگیز تصمیم و نیت خود را به وی القا می كند.

در یك چنین حالتی عكس العمل شما از دو حالت خارج نخواهد بود: یا تسلیم عشق افسون می شوید و در دام محبت او اسیر خواهید شد و یا همانند موجودی زخم خورده، راه فرار در پیش می گیرید، غافل از اینكه این زخم كاری است و راهی به جایی ندارید.

به این ترتیب، بهترین راه حل برای شما این است كه دست و پای خود را گم نكنید و با كمال دقت مراقب گردش چرخ زندگی باشید و بفهمید كه در چه جهتی حركت می كند، او حكمت و راز و رمز زندگی را خوب میداند و به شما یاد خواهد داد.

شما لااقل از یك جهت می توانید خوشحال باشید و بفهمید كه در چه جهتی حركت می كند، او حكمت و راز و رمز زندگی را خوب می داند و به شما یاد خواهد داد.

شما لااقل از یك جهت می توانید خوشحال باشید و آن این است كه این زن مغرور و برتر شما را قابل انتخاب شدن دانسته است.

زن متولد آبان، برغم برخی صفت های مردانه ای كه دارد، كسی نیست كه از مشاهده ضعف در مرد چشم پوشی كند.

او جستجو گر مردی است شجاع و جاه طلب كه با قدرت بر وی حكومت كند و موجب افتخار او باشد، بدون اینكه مزاحمتی برای غرور و طبع بلند او فراهم بیاورد.

او می خواهد كه این مرد قوی تر، خوش قیافه تر از یك حد متوسط باشد.

وجود یك هوش خارق العاده در این مرد، برای آنكه بتواند با فكر بلند پرواز او برابری كند، از ضروریات است و برای تكمیل كار لازم است كه قدری عقاید فلسفی نیز چاشنی این هوش و درایت خود بكند.

به این ترتیب، به نفع شماست كه به جای تقلا برای رهایی از بنده های عشق پرجاذبه و قدرتمند او سعی كنید یاد بگیرید كه چطور باید حركات و رفتاری برتر داشته باشید و در این بازی عشق پیروز از كار در آیید.

آنچه كه به هنگام وقوع یك چنین حادثه ای در وهله اول، نظر شما را به خود جلب خواهد كرد، این است كه می بینید اطرافیانتان شما را از انكه توایسته اید مورد توجه این زن قرار بگیرید، برتر از خود به حساب می آورند.

این حالت و موقعیت را دست كم نگیرید.

از نظر روان شناسی بسیاری از مردم موفق كسانی می باشند كه اطرافیان ایشان، آنها را برتر و بالاتر از خود می دانند بدون اینكه شاید واقعا قابلیت های لازم برای موفقیت های مزبور را داشته باشند.

از این لحظه به بعد نظر شما در زندگی باید متوجه هدف های بالاتری باشند.

اگر روزی توانستید مورد توجه یك زن متولد آبان قرار بگیرید و در حریم عشق و زناشویی روابط نزدیك و صمیمانه ای با او برقرار كنید، می توانید تصور كنید كه از بسیاری جهات یك مرد منحصر به فرد هستید، كما اینكه باید مطمئن باشید كه عشق او به هیچ صورت شباهتی به عشق های دیگری كه احتمالا در زندگی شما وجود داشته اند، ندارد.

پس از شعله ور شدن آتش یك چنین عشقی، شما مهمترین هدف زندگی او خواهیدشد.

اگر او تمام و كمال تحت تأثیر سیاره پلوتو، كه سیاره خاص ماه آبان است باشد، قطعا نسبت به شما وفادار است و حداكثر سعی ممكن را به عمل می آورد تا موجبات رضایت خاطر شما را فراهم كند و اگر شما از زمره كسانی كه قوی الاراده و توانا و رام نشدنی باشند، او از حربه برنده صبر و تحمل برای خنثی كردن مقاومت شما استفاده خواهد كرد.

لابد دو كلمه صبر و تحمل نظر شما را به خود جلب كرد، حق دارید، بسیاری از مردان شایعات زیادی درباره صبر بی پایان زن متولد آبان شنیده اند و باید در اینجا گفت كه این شایعات حقیقت دارند.

نهاد این زن سرشار از یك صبر ایوبی است اما به علت تسلط بر نفس خیلی خوب می تواند این حس خود را نیز مثل احساسات دیگر خویش تحت كنترل بگیرید و تنها در یك مورد است كه او نه می تواند و نه می خواهد كه از این صبر استفاده كند و آن هم موقعی است كه پای عشق در میان باشد.

برای زن متولد آبان اندكی علاقه و اندكی نفرت مفهوم ندارد، او یا عاشق است یا دشمن و در غیر این صورت كاملا بی تفاوت و بی اعتناست.

شما اگر به تمام مقدسات عالم سوگند بخورید كه این همسر متولد آبان شما بوده است كه به هنگام عصبانیت تمام ظرف ها راشكسته و تمام پرده ها را پاره كرده است، كسی باور نخواهد كرد، آخر چطور ممكن است زنی این چنین مغرور، مسلط به خود، خونسرد و دوست داشتنی دست به یك چنین اعمالی زده باشد.

نكند نقشه ای در سر دارید و می خواهید او را به انجام كارهای نكرده متهم كنید.

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

اما این فقط ستاره شناس ها هستند كه به داغ دل شما واقف هستند و می دانند كه این زن می تواند در نهایت متانت و آرامش، صحنه یك جنگ بزرگ را اداره كند.

زن متولد آبان با ترس بیگانه است و در عرصه مشكلات خود را به آب و آتش می زند و در دل طوفان به سوی هدف می شتابد و با جرأت فراوان با مخاطرات مواجه می شود و سرانجام او را می بینیم كه به گونه ای شگفت انگیز بر تمام موانع پیروز شده و موقعیت برتر خود را حفظ می كند.

این زن بر خلاف اكثر زنها رازدار است و خدا می داند كه در گنجینه دل خویش چه اسراری نهفته دارد.

او سخت مایل است كه به اسراردیگران واقف گردد، در حالی كه هیچگاه مقابله به مثل نمی كند و یا آنچه را از دیگران شنیده است، هرگز بازگو نمی نماید( مگر اینكه این كار موجب برد و یا موفقیت او بشود.

)آنچه در این مورد می توان گفت این است كه هرگز سعی نكنید به این اسرار پی ببرید.

در دل این زن یك بخش خصوصی وجود دارد كه هرگز كسی موفق به راه یافتن به آن نمی شود.

این بخش ازقلب و روح او منحصرا از آن خود اوست.

زنی كه در هشتمین ماه سال متولد شده است، بسیار قابل اعتماد است، اما همیشه این احتمال وجود دارد كه پای برتری و غرور او در میان باشد كه در این صورت وضع كلی تغییر پیدا می كند.

زن متولد آبان نسبت به افراد پر قدرت و شایسته و لایق شدیدا وفادار است و در مقابل به افراد ضعیف النفس و نالایق گوشه چشمی هم نمی اندازد.

ارزش فراوانی كه زن متولد آبان ماه برای دوستی روابط انسانی قائل می شود، استثنایی است.

او دوستان خود را از بین افراد طبقات بالا و هوشمندان انتخاب می كند و سپس اشخاصی را كه واجد ارزش های لازم برای دوستی با خود تشخیص می دهد، برای تمام عمر نگاه می دارد و بقیه را مانند زباله دور می ریزد.

در طبیعت و ذات این زن عزمی آهنین و استقامتی بی پایان به ودیعه گذاشته شده است.

تكیه كامل به قدرت درونی موجب پیدایش برخی تغییرات فكری در وی می شود، به نحوی كه ممكن است در طول حیات خویش عقاید گوناگونی پیدا كند و به راه افراط و تفریط حتی در عقاید مذهبی قدم بگذارد.

یك زن متولد آبان آنچنان اعتماد به نفسی دارد كه اصلا لازم نمی بیند برای زندگی از قوانین و رسوم و آداب پیروی كند.

او خود را ملزم به پیروی از هیچ قانونی جز قانون اراده و میل خود نمی داند.

حتی در كار عشق و عاشقی، اگر شرایط اوضاع و احوال به گونه ای باشد كه اجرای ازدواج را غیر ممكن كند، او بدون اینكه كوچكترین ارزشی برای حرف مردم قائل شود و یا بدون توجهی به اعتراض دیگران با مرد محبوب خود زیر یك سقف زندگی خواهد كرد.

در یك چنین مورد غیر عادی او واقعا به مرد محبوب خود عشق می ورزد وانتقادات و بدگویی های جامعه هرگز نمیتواند این زن شجاع را از حركت بسوی راهی كه صورت فلكی برایش تعیین كرده است، باز دارد.

برغم شخصیت قوی و بارزی كه زن متولد آبان دارد، خواهان برتری مرد خویشتن است، به نحوی كه به جای آنكه سعی كند حاكم بر وی باشد، زیركانه تدابیری می چیند تا زمینه ای برای پیروزی او فراهم بشود.

نسبت به آینده مرد محبوب خود علاقه زیادی از خود نشان می دهد.

پس از ازدواج ترجیح می دهد كه خانه دار بماند.

(مگر اینكه شما واقعا مرد دلخواه او نباشید و مخارج منزل را چنانكه مورد نظر بوده است، تأمین نكنید و یا اینكه كار او برای اجرای برنامه مخصوصی ضرورت پیدا كند).

او ممكن است در زندگی خصوصی و داخل خانه شدیدا با شما جر و بحث كند، اما در مجامع و در برابر دیگران به اندازه مادر پشتیبان شماست.

او به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهد كه كسی زیانی به شما وارد بیاورد یا شما را آلت دست خود بكند، و كسی كه بخواهد دست به چنین كاری بزند، مسلما از انتقام جویی او در امان نخواهد بود.

زن متولد آبان عاشق خانه و زندگی خویش است و منزل را همیشه در نهایت پاكی و تمیزی نگاه می دارد، به نحوی كه به قول معروف از تمیزی برق می زند.

غذا هم همیشه سر ساعت و سرو می شود و امور منزل پیوسته تحت كنترل هستند و اگر مشاهده كردید كه جز این است، ‌بدانید كه یك پیشامد ویا اشتباه شما غرور بی پایان او را جریحه دار ساخته است.

او هر دو ماه یك بار اسباب و اثاثیه یكی از اتاق ها را بیرون می ریزد زیرا سخت از بازیافتن اشیایی كه در گوشه و كنار فراموش شده اند، خوشحال می شود( به این ترتیب باید سخت مراقب باشید كه فلان كاغذی كه بوی عطر زنانه از آن استشمام می گردد و یا مطلبی خصوصی روی آن نوشته شده است، گوشه كنار و یا توی جیب لباس كهنه شما جا نمانده باشد) او با لذت به همه چیز ظنین هست و اگر مدركی دال بر خیانت و بی وفایی از شما پیدا كند، توفان به پا خواهد كرد.

برای مجسم كردن خشم او هیچ منظره ای گویاتر از ابر قارچی شكل ناشی از یك انفجار اتمی در آسمان نیست، با این احوال در مقابل او اصلا سعی نكنید كه كنجكاوی مشابهی داشته باشد زیرا این هرگز به نتیجه نمی رسد و هر قدر هم شما در استفاده از موقعیت های مناسب زبردست باشید، باز محال است بتوانید به خواسته های قلبی او پی ببرید.

او نظر بودجه اعمال زن متولد آبان به كلی غیر قابل پیش بینی است.

او ممكن است سال ها تمام پول های خود را پس انداز كند و سپس ناگهان مثل كسی كه از خواب بیدار شده باشد، شروع به ولخرجی و اسراف كند.

در هر حال او عاشق پول است، چه آن را یك ریال یك ریال جمع كند و چه هزار تومان هزار تومان خرج كند.

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

در مورد خرج كردن، یك اصل را هرگز از یاد نمی برد و آن حفظ شخصیت در عرصه مسائل مالی و اقتصادی است به این معنی كه با وسواس مراقب است و این استعداد در او وجود دارد كه هر روز ترقی بیشتری پیدا كند.

زن متولد آبان عاشق قدرت است و حاضر است خیلی از منافع را فدای كسب قدرت كند.

یك دندگی و تلافی كردن یكی دیگر از خصوصیات زن متولد آبان است.

اگر به او یك دروغ بگویید، او به شما دو دروغ خواهد گفت.

اگر شما یك هفته با او حرف نزنید، او دو هفته مهر سكوت بر لب خواهد زد.

به این ترتیب، اگر می خواهید از كار او انتقاد كنید، بهتر است آن را به عهده كس دیگری واگذار كنید، زیرا هر انتقادی موجب دو ماه قهر او می شود.

او از خطاهای كوچك شما، به شرط آنكه بفهمد روی منظور خاصی در آن نبوده است، در می گذارد.

این نكته را هم به خاطر داشته باشید كه حس تشخیص در این زن به اندازه حس انتقام جویی او قوی است، پس می توانید مطمئن باشید كه خوبی های شما را هم نیز دو برابر جبران خواهد كرد.

رفتار مادرانه او با كودكان به ظاهر سرد است و بچه ها پیش خود فكر می كنند كه مادر چندان به آنها علاقه مند نمی باشد.

اما كودكان در جوار او خود را در پناه یك نیروی قوی احساس خواهند كرد.

مادر متولد آبان اجازه نمی دهد استعداد بچه هایش بیهوده ازبین برود.

او ممكن است هر روز ساعت ها وقت خود را صرف مشخص كردن هدفهای عالی كودكان خویش نماید و در رساندن ایشان به این اهداف از هیچ نوع كمك و مساعدتی فروگذار نمی كند.

بچه ها به هنگام مواجه شدن با مسائل و مشكلات زندگی، او را رهبر و مشاور قدرتمندی می یابند زیرا وقوف او بر اسرار طبیعت انسانی به وی امكان می دهد یك مشاور خوبی باشد.

این زن به كودكان خود می آموزد تا با شجاعت با موانع و مشكلات روبر بشوند.

گذشت و چشم پوشی فراوان او از خلافكاری بچه هایش اگر توسط پدر جبران نشود، می تواند نتایج سویی در بر داشته باشد.

او نسبت به كسانی كه تهدیدی برای آزادی و شادی بچه های خود باشند، بسیار بی رحم و انتقامجو است و متأسفانه این امر شامل حال شوهر او و پدر بچه نیز می گردد.

اگر سخت گیری های شما نسبت به كودكانتان بیش از حدی باشد كه او آن را قابل قبول می داند، بی رودربایستی توی روی شما می ایستد.

زن متولد آبان ماه به رنگهای قرمز جگری، حنایی و بنفش علاقه فراوان دارد و سعی می كند از این رنگها در تزئین منزل استفاده نماید

طالع بینی چینی درباره زن متولد آبان می گوید :

طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، راز دار و خود دار، موقع شناس و گاه جاه طلب، جذاب و مغرور و با اعتماد به نفس، برای متولد این ماه اندكی علاقه و یا اندكی تنفر مفهوم ندارد یا عاشق است یا دشمن و در غیر اینصورت كاملا بی تفاوت و بی اعتناست

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند
عضویت در کانال تلگرام
فال تاروت عشق
فال تاروت تک نیت     فال تاروت سه کارتی     فال تاروت چهار کارتی

فال تاروت پنج کارتی     فال تاروت شش کارتی     فال تاروت نه کارتی

فال تاروت ده کارتی    فال تاروت بله یا خیر     فال تاروت عشق

فال ازدواج مرد متولدین آبان

مرد متولد آبان را می توان تیز هوش، بااراده، خواستار هدفهای بزرگ و پدری دلسوز و مهربان ذكر كرد.

اگر عاشق مردی هستید كه در آبان ماه به دنیا آمده است و شما از كلمه هیجان می ترسید، بهتر است كه نامزدی خود را با او فورا لغو كنید، زیرا مرد متولد آبان چه در زندگی و چه در كار و حرفه خود مردی با اراده، قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی است و روحیات او با آرامش و سكون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن كار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده است.

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

اگر نامزد متولد آبان ماه شما، ظاهری آرام، ساكت و كم حرف دارد، این دلیل بر آرامش روح و باطن او نیست و در زیر این چهره خونسرد و آرام باطنی گرم و سوزان و اراده ای قوی و پولادین و افكاری بلند و ترقی خواهانه و حسود دارد كه چون دیگ می جوشد و نیرو و حرارت تولید می كند.

عقل و دانایی و احساس و هیجان هر دو بر رفتار او حكومت دارد و در ارائه هر دوی آنها مهارت و استادی و زیركی خاص دارد.

او بیش از حد باهوش است و به فلسفه و تفكر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند می باشد و بسیاری از اوقات این توانایی و فراست كه جواب سئوالات مشكل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با كمك حس ششم درباره نیامدها و ندیده ها پیشگویی نماید.

بعضی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و استعداد هستند كه زندگی مرتاضانه پیشه كنند و با حداقل معیشتی بسازند، در روی حصیر و مقداری غذای كم به زندگی ادامه بدهند و به دلایل روحانی و معنوی دست از مال دنیا بشویند ولی این عده تعدادشان در اقلیت است زیرا اكثر متولدین آبان ماه از لحاظ صورت فلكی خواهان رفاه و آسایش عادی هستند و از اینكه زندگیشان توأم با تجمل باشد احساس امنیت و رضایت خاطر می كنند.

اگر شوهر شما متولد آبان ماه است بدانید كه كشش و جاذبه ستاره پلوتو در سرنوشت فلكی او به قسمی است كه از هیجانات عاشقانه لذت می برد و مردی است قوی و پرجاذبه و پرتمنا كه در زن ها ایجاد كشش می كند و شما باید مطلقا موجودی غیر حسود و آرام باشید و این صفت را در وجود او تحمل كنید و به آن خرده نگیرید كه هر گونه حسادت و مبارزه ای برای خنثی كردن این كشش و نیروی طبیعی بلا اثر است زیرا روحا از باختن نفرت دارد و چون هدف های بلند پایه را تعقیب می كند، همیشه می كوشد كه در عرصه های گوناگون پیروز و برنده نهایی باشد.

او روحیه ورزشكاری دارد و به همین جهت كمتر در عرصه كار و زندگی خسته و ناامید جلوه می كند و همیشه با آمادگی و اطمینان و اعتماد به نفس با مشكلات زندگی در كشمكش و نبرد است.

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

او در مقابله با حوادث با مهارت و قدرت بسیار‌، آرمش و متانت خود را حفظ می كند و قیافه و برخوردش با وقایع زندگی خانوادگی و حوادث شغلی توأم با خونسردی و آرامش تمام است، اما در پشت این متانت دنیایی پرجنب و جوش و پر غلیان وجود دارد كه ناشی از جاذبه ستاره نیرومند پلوتو است.

مواظب باشید كه هرگز به شوهر متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نكنید و یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و گفتاری موهن نداشته باشید زیرا كه انتقام و عكس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناك است.

در میان مردان متولد آبان ماه گل مردان خدا با ایمان كه عمر و زندگی خود را وقف خدمت به خلق می كنند و با فداكاری و جانبازی در راه سعادت مردم می كوشند، یافت می شوند كه مردانی استثنایی و بزرگوارند و با رهبری به شانه آنها هموار می شود و در نهایت عقل و درایت به وظایف انسانی خود عمل می كنند و موجب خیر و بركت می شوند.

مرد های متولد ماه آبان چه خصوصیاتی دارند

شوهر متولد آبان ماه شما مردی است با عزم راسخ كه با عقاید و نظریات خویش پای بیدی بسیار دارد و حرف و شایعه و اظهار نظر دیگران در تغییر مسیر تصمیمات او كمتر اثر می كند.

نفوذ مادر شوهر و خواهر شوهر در افكار او ناچیز است و شما می توانید مطمئن باشید كه نه دوست و نه بستگان افكار اساسی او را نمی توانند تغییر دهند و یا نظریات مهم او را كه شخصا به آن ها عقیده و ایمان دارد، تعویض كنند.

او در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس است.

شجاعت و استقلال فكر از مشخصات صورت فلكی این ماه است.

شوهر متولد آبان ماه شما در برخورد با مشكلات به جای غر زدن، ترسیدن و اظهار گله كردن و عجز كردن، با شجاعت قدم به میدان مبارزه می گذارد و عجیب آنكه همیشه در دل خود بر این عقیده است كه پیروزی نهایی از آن او خواهد بود.

چنین مردی می تواند سپر و محافظ قابل اطمینانی برای حمایت از خانواده باشد.

او با علاقمندی بسیار خواستار كشف راز و رمز هاست و به همین جهت كمتر اتفاق می افتد كه شما بتوانید راز و رمزی را از چشم های تیز بین او و یا ذهن كنجكاو و متجسس او پنهان نگه دارید.

با این وجود باید بدانید كه در عرصه زندگی زناشویی پیش ما و او هیچ رازی سر به مهر باقی نخواهد ماند.

طبع او عالی است و به همین جهت دوستان خود را از طبقه با هوش و دانا و با شخصیت انتخاب می كند و دوست دارد كه با مردم عالیمقام و ارزنده رفت و آمد داشته باشد.

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

اگر درباره سر و وضع و لباس خود از او سئوال می كنید، مطمئن نباشید كه با لحنی تملق آمیز همیشه از زیبایی و تناسب شما تعریف و تحسنی كند.

چه بسا كه در نهایت صراحت بگوید: « لباست زشت و آرایشی كه كرده ای خنده دار است.

» اگر دل نازك هستنید، هرگز در این زمینه ها از او نظر خواهی نكنید، اما بهتر نیست كسی كه طرف مشورت قرار می گیرد، عقیده صریح و صادقانه خود را ابراز بدارد.

وقتی به مسئله حسادت می رسیم،‌ به شما اخطار می كنم كه هرگز كاری نكنید كه حسادت عاشقانه شوهر متولد آبان خود را تحریك كنید.

در معاشرت و مهمانی ها و مراودات خانوادگی رفتار شما بایدچنان باشد كه او ذره ای احساس نكند كه خدای نكرده به مرد دیگری حتی به اندازه یك سر سوزن توجه دارید.

حتی سوء ظن به او كشش و تمایل پیدا كنند، همیشه به خود بقبولانید كه او قدرت مقاومت در برابر این تمایلات وسوسه آمیز را خواهد داشت و پیوسته نسبت به عشق شما و خانواده خود مردی وفادار و قابل اطمینان است.

ضمنا به یاد داشته باشید كه مرد متولد آبان هرگز اجازه نمی دهد كه زن در كار او مداخله كند و یا عقاید خود را به او دیكته كند.

طالع بینی ازدواج متولدین آبان

او مرد است و شما زن و این تفاوت همیشه باید در روابط فیمابین رعایت بشود، اما ضمنا باید بگویم كه مرد متولد آبان كه زنی فهمیده و دلسوز و مطیع داشته باشد، همیشه در مقابل همسر خود مردی دلسوز، مهربان و ملاحظه كار است .

پاسخ خوبی های همسر خود را در نهایت صداقت خواهد داد.

در مورد بچه های خود پدری سخت گیر و با جذبه است.

كودكان او احساس می كنند كه پدری قوی و با اراده دارند كه از جزئی ترین سهل انگاری های آن ها نمی تواند چشم پوشی كند و با وسواس و شدت تمام برای تربیت بهتر آنها و جلو گیری از گمراه شدن آنها در كارشان نظارت دارد.

بچه های چنین پدری به ندرت بی ارزش و بی بند و بار خواهند شد .

در عین حال كه فرزندان خود را با نهایت عشق دوست می دارد، ولی مجال لوس شدن نیز به آنها نمی دهد.

بچه های چنین مردی درس های آموزنده از پدر خود می گیرند و در زمان بزرگی متوجه خواهند شد كه جذبه و سخت گیری های پدر چقدر در تربیت آنها اثرات حیاتی داشته است

طالع بینی چینی درباره مرد متولد آبان می گوید :

تیز هوش، با اراده، خواستار هدفهای بزرگ، پدری دلسوز و مهربان، مواظب باشید كه هرگز به مرد متولد این ماه دروغ نگوئید و احساسات او را جریحه دار نكنید و یا بر خلاف غرور مردانه او رفتار و گفتاری نداشته باشید زیرا كه انتقام و عكس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناك است

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند
عضویت در کانال تلگرام
فال تاروت عشق
فال تاروت تک نیت     فال تاروت سه کارتی     فال تاروت چهار کارتی

فال تاروت پنج کارتی     فال تاروت شش کارتی     فال تاروت نه کارتی

فال تاروت ده کارتی    فال تاروت بله یا خیر     فال تاروت عشق

مطالب پیشنهادی