فال ازدواج زن متولدین شهریور

برخی گفتند که طالع بینی آقایان کجاست ؟

چون خانم ها مقدم تر هستند ، اول طالع بینی ازدواج بانوان رو گذاشتیم و پایین آنها طالع بینی آقایان درج شده است.

طالع بینی زن متولد شهریور :

زن متولد شهریور ماه بسیار احساساتی، بی ریا و تزویر خوش قلب، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده است.

گفته شد كه اسم صورت فلكی این ماه « باكره » است و شما لابد با توجه به مفهوم این كلمه تصور می كنید كه زن متولد شهریور موجودی است چشم و گوش بسته، آرام و پاك و منزه مثل یك دانه برف، در حالی كه هیچ بعید نیست كه سخت در اشتباه باشید.

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

به هر صورت بهتر است تا این قسمت را تمام و كمال نخوانده اید، درباره او قضاوت نكنید،‌خوبی ها و بدی ها او برایتان روشن خواهد شد و بعد ببینید كه چطور آدمی است.

درباره این موجود پرشور رك و راست خیلی چیزها وجود دارد كه شما باید بدانید.

او از جمله كسانی است كه ممكن است عیب داشته باشد، اما به طور حتم غل و قش در كارش نیست.

اگر بگوییم كه زن متولد شهریور ماه ذاتا با شرم و حیا است، حقیقت محض را گفته ایم و در این مورد جای كوچكترین شك و تردیدی نیست.

محال است وی را در یك سو مسخره و یا در رل یك دلقك ببینید.

با وجود این، او یك زن است، مجهز به تمام حربه های زنانه، ثبات قدم در شادی آفرینی، در مواقعی كه آن را لازم تشخیص بدهید و در یك چنین مواقعی هر چند سنگ هم كه بر سر راهش انداخته بشود، نه از ادامه كار خود باز می ماند و نه اینكه ضعف از چشم هایش جاری می گردد.

اگر در جایی خواندید كه یك زن متولد شهریور قانون شكنی كرده است، مطمئن باشید كه دارید عوضی می خوانید.

او ذاتا از یك چنین رفتاری بیزار است و این وفاداری نسبت به قانون را در مورد قانون عشق نیز حفظ می كند، البته عشق حقیقی، زیرا او به انواع عشق های دیگر اصلا علاقه ای ندارد.

اگر زن متولد شهریور مشاهده كند كه عشق وی حقیقی نیست، در قطع آن كوچكترین دودلی و تردیدی به خود راه نمی دهد و به هنگام اجرای تصمیم خود كوچكترین دودلی و تردیدی به خود راه نمی دهد و به هنگام اجرای تصمیم خود كوچكترین هیجانی از وی مشاهده نمی شود.

او همان قدر كه از به هم زدن كانون خانوادگی خود تنفر دارد،‌از ریا كاری و دغلبازی در عشق خود بیزار است.

وقتی او عشق را به عنوان یك عشق حقیقی قبول كرد، صداقت ذاتی اش موجب می گردد كه عمیقا و از جان و دل خود را وقف آن بكند و به این دلیل به هیچ كس و به هیچ چیز اجازه نمی دهد كه این خلوص ملكوتی را خدشه دار سازد.

او تنها زنی است كه در آن واحد هم احساساتی و هم اهل عمل است.

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

عشق زن متولد شهریور از آنچنان گرمی و خلوصی برخوردار است كه بدون شك مورد رشك و حسد دیگران قرار می گیرد، اما این گرمی و مخصوصا حصول اطمینان از خلوص آن ممكن است مدتی وقت بگیرد.

این درست است كه عشق، چه از نظر جنبه های احساسی و چه از نظر جنبه های جسمانی، برای یك زنه متولد شهریور چنان مهم به نظر نمی رسد و در او نوعی صبر و تحمل بی پایان نسبت به ابراز آن مشاهده می گردد، اما هستند تعدادی زیادی از مردانی هم كه معتقدند در امور احساسی و عشقی باید خیلی آهسته و رمانتیك قدم برداشت و پیش رفت.

با او جر و بحث نكنید

--------------------------------------------------------------------------------

زن متولد شهریور جانبدار كمال است، اما این حرف مفهومش این نیست كه خودش هم از هر نظر كامل است.

نقاط ضعف او گاهی اوقات خسته كننده می شوند.

برای مثال او ایمان كامل دارد كه در این دنیا هیچ كس نمی تواند كاری را بهتر و كاملتر از او انجام بدهد و نیز سخت عجول است.

آیا هرگز پیش نیامده است كه یك چنین زنی را در انتظار گذاشته باشید؟ او وقتی عصبانی است، داد و قال راه نمی اندازد، در و دیوار را به هم نمی ریزد و بشقاب ها را روی سر شما نمی شكند، اما اگر مورد آزار و اذیت قرار بگیرد، ممكن است تمام این كارها از او سر بزند.

در مناسبات خود با زن متولد شهریور سعی كنید از جر و بحث كردن با او خود داری كنید، زیرا این كار به طور حتم دردی را دوا نمی كند و هرگز این احتمال وجود ندارد كه شما برنده بشوید.

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

اگر خواستید از وی عذر خواهی كنید،‌این كار را مختصر و مفید انجام بدهید.

او به هیچ صورتی حاضر نیست آلت دست و دلقك دیگران بشود.

هوشیاری و دقت نظر فراوان وی موجب می گردد كه مچ تر دست ترین دروغ گو را برای كوچكترین دروغ بگیرد،‌همچنان كه چشمان تیز بینش می تواند كوچكترین تار موی زنی را روی شانه لباس شما تشخیص بدهد.

او به طور حتم آدمی ساده و بدون تزویر و ریا است.

اما در عین حال حواسش فوق العاده جمع است.

زن های متولد ماه شهریور چه خصوصیاتی دارند

نمی توان گفت كه اگر پیراهن های شما را برای شستن و اتو كردن به لباسشویی بدهد،‌ هر روز به آنجا سر می زند تا ببیند آیا اثری از روژ لب روی یخه آن ها هست یا نه، یا لااقل این كار را در دوره نامزدی خود انجام نمی دهد، اما بعد از ازدواج گاهگاهی كارهایی از این قبیل را حق مسلم خویش می داند.

این زن در مقابل اقرار به گناهان خویش سر سختی عجیبی نشان می دهد و به این دلیل شما باید خطاهای وی را با ملایمت تمام و به نحوی كه جنبه انتقاد نداشته باشد، ‌به وی گوشزد كنید.

به علاوه این را هم در نظر داشته باشید كه علیرغم جنبه های ظاهری،‌ در اغلب موارد حق با او است و شما اصلا برایتان مهم نیست كه حق با چه كسی بوده است.

اگر بتوانید از توصیه های او در امور مالی بهره برداری فراوان بكنید، و یا لااقل بهتر خواهد بود كه تنظیم بودجه منزل را به عهده وی واگذار كنید.

او در این زمینه قابلیت فراوان از خود نشان می دهد.

اگر در جوار او هستید، ‌از انجام كارهای بچگانه ای نظیر جویدن آدامس خودداری كنید، زیرا شما به هر صورت به قدر كافی موضوع برای جر و بحث كردن با او خواهید داشت و دیگر لازم نیست كه چیزی به آن اضافه كنید.

به همین ترتیب پوشیدن لباس های بسیار فانتزی را هم باید كنار بگذارید.

با وجود این، اگر او عشق شما بشود، می توانید یك روز در میان صورت خود را نتراشید و یا در گرفتن دوش امساك به خرج بدهید.

در دوران نامزدی هر بار كه به دیدن وی می روید، خوشبوترین ادوكلن ها را به خود بزنید، مرتب ترین لباس ها را بپوشید، سرتان را با دقت هر چه بیشتر شانه بزنید و قشنگ ترین كراوات ها را بزنید، تا پاداش خود را بگیرید، و این پاداش این است كه چند قدم مانده به در منزل او، قیافه آدم های عصبانی را به خود بگیرید و وقتی علت را جویا شد، تراكم ترافیك را بهانه بیاورید.

او با وجود پی بردن به دروغتان، شما را با خوشرویی تمام پذیرا می گردد.

هوشیار و جویای كمال

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

هرگز نخواهید كه او پا به پای شما به تماشای مسابقات اتومبیل رانی و فوتبال بیاید.

شرح شجاعت ها و قهرمان خودتان را هم برای دوستانتان تعریف كنید نه برای او.

در عوض وقتی با او هستید، مرتبا این نكته را یادآور شوید كه از اینكه می بینید او دختر سر به هوا و جلفی نیست،‌ بسیار مسرور هستید.

او از آن دخترهایی هم نیست كه با شما به مشروب خوری بنشیند.

زن متولد شهریور در هیچ كاری زیاده روی نمی كند و خوب می تواند از خود مراقبت كند و در این مورد اصلا نیازی به حمایت شما ندارد.

هرگز سعی نكنید كه قدرت جسمانی خود را به رخ او بكشید و در برقرار كردن رابطه نزدیك و خیلی صمیمی هم قدم پیش بگذارید و عجله ای به خرج ندهید.

اگر قدری تحمل به خرج بدهید، به طور حتم موفق تر خواهید بود و به طور خلاصه سعی كنید همیشه او پیشقدم باشد.

در ابراز صمیمیت محتاطانه قدم بردارید و با نزاكت تمام پیش بروید،‌ زیرا در غیر این صورت هیچ یك از سازهای اركستر شما با هم هم آهنگی نخواهند داشت.

صحبت از اركستر شد، پس باید بگویم كه او به احتمال خیلی زیاد از تأتر خوشش می آید.

نمایشنامه های رمانتیك روی او تأثیر می گذارند و در این حالت احساسات كنترل شده خود را راحت تر بروز می دهند.

از این گذشته او معمولا یك منتقد بسیار ورزیده است و این امر همراه با آن هوشیاری ذاتی كه دارد، به وی امكان می دهد كه در سالن های تأتر یك تماشاگر طراز اول باشد.

قدرت تشخیص و تمیز نیز یكی دیگر از اختصاصات اوست.

پس جای تعجب نیست كه او نسبت به نمایشنامه ها، كتاب ها و كنسرت های درجه اول علاقه فراوان از خود نشان می دهد و در عین حال آنها را به باد نقد می گیرد.

این علاقه به انتقاد شامل رنگ كراوات شما، نحوه شانه كردن موهایتان و حرفهایی كه می زنید نیز می گردد.

انتقاد برای او مثل تنفس برای شما است.

او پیوسته جویای كمال است و خود نیز در این كار پیوسته پیشقدم می باشد.

اما این موضوع را حتما به خاطر داشته باشید كه انتقاد به هیچ صورتی نباید شامل حال او گردد.

این كاملا به صلاح شما است كه از نشان دادن عكس العمل انتقاد آمیز نسبت به رفتاری كه با شما دارد،‌ خودداری كنید.

او خودش تئوری انتقاد از خود را به شدید ترین وجه به موقع اجرا می گذارد و به همین دلیل هم هست كه اولا رفتار و كردارش تقریبا بدون نقص می باشد و در ثانی خود را نیازمند به راهنمایی و انتقاد دیگران نمی داند.

یكی از مزایای داشتن زن متولد شهریور این است كه او در منصرف كردن شما از افكار ناراحت كننده ای در سر دارید، ید طولانی دارد و این كار را آنچنان استادانه انجام می دهد كه شما بعد از مدت ها به آن پی می برید.

علاقه و مهارتی كه او در این كار از خود نشان می دهد، می تواند مبین آن باشد كه از درگیر شدن با مشكلات همسر خود و حل و فصل كردن آن ها لذت می برد.

آتشی زیر خاكستر

--------------------------------------------------------------------------------

از نظر وفاداری كمتر ممكن است یك زن متولد شهریور را ببینید كه به خاطر مقابله به مثل و انتقام جویی راه خطا را بپیماید و اگر او شما را واقعا دوست داشته باشد، می توانید با خیال راحت به وی اطمینان داشته باشید.

از نظر عشق هم قلب او خیلی گرمتر از آن است كه به ظاهر مشاهده می گردد.

به این دلیل اگر از وی احساسات پرشوری مشاهده نمی شود، دلیل بر آن نیست كه از این موهبت برخوردار نیست.

پس این موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید و نسبت به رفتار او با خودتان و دیگران خیلی سطحی و سریع قضاوت نكنید.

احساسات عاشقانه او حالت آتش زیر خاكستر را دارند و هر لحظه ممكن است این خاكسترها كنار بروند و باعث تعجب شما بشوند.

زن متولد شهریور به طرز ناراحت كننده ای وسواسی و دقیق است و در عوض یكی از رئوف ترین، دست و دلبازترین و خوش قلب ترین مردم روزگار است.

به نظر ما اگر زن متولد شهریور وجود نداشت، دنیا پر از معایب كوچكی می شد كه تحمل مجموع آن ها برای بشر غیر ممكن بود.

اگر در او رفتار انتقاد آمیز هست، قدرت نشان دادن راه چاره هم وجود دارد و به عبارت دیگر‌، انتقاد او را به هیچ صورتی نباید با عیب جویی اشتباه بگیرد.

پس از یكی دو سال زندگی مشترك به این نكته پی خواهید برد كه او زنی بسیار دقیق و هوشمند است و اگر اسباب ناراحتی وی فراهم نشود، خیلی هم سرزنده، شاد و مجلس آراست.

خنده های او آشكارا به شما می فهماند كه آیا از بودن در بین عده ای رضایت خاطر دارد یا بر عكس ناراضی است.

او گول زرق و برق را نمی خورد، پس سعی نكنید كه ایده ها و برنامه های فانتزی را به وی بقبولانید.

از نظر او حقیقت زیبا، و زیبایی حقیقت است.

سعی كنید شیوه خاص زندگی وی را درك كنید و آن را بپذیرید، و آن وقت ببینید كه با چه ظرافت زنانه ای كفش های سرپایی شما را جلو پایتان جفت می كند و چطور با مهارت تمام اوقات تلختان را خوش می سارد.

او جسم و روح خود را درست در اختیار كسی می گذارد كه به وی اطمینان مطلق داشته باشد و چون فوق العاده باریك بین است، كوچكترین حركات و وقایع از نظرش پوشیده نمی ماند و بر غم رئوفت و مهربانی ذاتی خود اگر لازم باشد، می تواند بسیار پرخاشگر و خشن بشود.

در محیط خانوادگی شهامت و حس مسئولیت شدید او موجب می گردد كه وابستگی و روابط نزدیكی بین اعضای خانواده پیدا كند.

به احتمال قوی زن متولد شهریور آشپز قابلی است و هرگز غذایی جلو شما نمی گذارد كه از خوردن آن ناراحت بشوید و منزل را هم همیشه مرتب و پاكیزه نگاه می دارد و به جای آنكه ظروف روی میز هال را مملو از شكلات كند(‌كه برای دندان ها و سلامتی مضر است) آن را پر از میوه می سازد.

اگر شما زن متولد شهریور دارید، بچه های خود را هرگز با بینی پاك نكرده، لباس های پاره و صورت كثیف نخواهید دید.

او به كودكان خود اجازه نمی دهد كه با كتاب ها و كاغذهای شما بازی كنند یا اینكه پا را از حدودی كه برایشان مقرر می سازد، فراتر بگذارند، و خلاصه انضباط كامل را مراعات می كند.

كمتر ممكن است كه بیش از دو بچه داشته باشد و محال است كه بچه های خود را لوس و ننر بار بیاورد .

در عین حال كوچكترین قصوری نمیكند.

در حقیقت باید گفت كه رفتار او با كودكان خود بسته به چگونگی رابطه عاطفی است كه با شما دارد.

اگر او از عشق شما نسبت به خودش مطمئن باشد، و اگر شما از زحمات او قدرشناسی بكنید، آن وقت با تمام وجود به كودكان خود می رسد و كاری می كند كه از هیچ نظر كمبودی نداشته باشید.

از نظر بچه ها او مادری شاد و مهربان است.

او منزل خود را با انواع گل ها تزیین می كند و همیشه با پختن انواع كیك یا شیرینی سورپریزی برای اعضای خانواده دارد،‌ به این ترتیب شما و بچه ها پیوسته مایل خواهید بود كه هر چه زودتر خودتان را به منزل برسانید.

او به افكار و ایده های شما احترام می گذارد و اگر آن ها را عملی تشخیص داد،‌ با تمام قدرت تشویقتان می كند تا آنها را به مورد اجرا بگذارید.

اگر خدای نكرده بیمار شدید، مثل یك پرستار دلسوز از شما پرستاری می كند و در میهمانی ها هم هرگز به فكرش خطور نمی كند كه با گرم گرفتن با یكی از دوستان شما قدری سر به سرتان بگذارد.

از نظر طرز لباس پوشیدن بسیار مرتب است و از نظر هم صحبتی بهتر از او خدا خلق نكرده زیرا عملا می تواند راجع به هر موضوعی عقاید منطقی و صحیحی ابراز كند.

پول شما را هرگز بیهوده خرج نمی كند و اسرار زندگی شما را با شدت حفظ می نماید و اگر در كار خود با اشكالی مواجه شدید، می توانید روی كمك ها و راهنمایی های او حساب كنید.

طالع بینی چینی درباره زن متولد شهریور می گوید :

بسیار احساساتی، بی‌ریا و تزویر، خوش قلب، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده، در مناسبات خود با او سعی كنید از جر و بحث پرهیز نمائید. در هیچ كاری زیادهروی نمی‌كند و خوب می‌تواند از خود مراقبت كند. در مقابل اقرار به گناهان خویش سرسختی عجیبی نشان می‌دهد

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند
عضویت در کانال تلگرام
فال تاروت عشق
فال تاروت تک نیت     فال تاروت سه کارتی     فال تاروت چهار کارتی

فال تاروت پنج کارتی     فال تاروت شش کارتی     فال تاروت نه کارتی

فال تاروت ده کارتی    فال تاروت بله یا خیر     فال تاروت عشق

فال ازدواج مرد متولدین شهریور

آتش عشق مرد متولد شهریور ماه بسیار كم شعله، اما جاودانه و با حرارت است.

او با عشق های رویایی و اشك های سوزان و آه های جانسوز میانه ای ندارد،‌ و اگر با چنین مردی ازدواج می كنید، باید صبر ایوب داشته باشید.

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

اگر شما از آن زن هایی هستید كه تشنه عشق های شاعرانه و جملات مسحور كننده هستند، توصیه می كنیم كه دور مرد متولد شهریور را خط بكشید، چون در غیر این صورت وضع آدم گرسنه ای را دارد كه بر سر خوان نعمت نشسته باشد اما غذاها همه به بشقاب چسبیده باشند.

سعی در برقرار كردن یك رابطه عشقانه خیلی رویایی با مرد متولد شهریور چنان قلب شما را جریحه دار خواهد ساخت كه جراحت آن تا پایان عمر هم التیام پیدا نخواهد كرد.

زندگی این مرد به طور دربست بر پایه امور مادی و كارهای عملی قرار دارد تا جایی كه به طور مطلق با عشق های رمانتیك و رویاهای طلایی بیگانه است.

برای وارد كردن او به جرگه عشاق باید كوشش زیادی بكار برده شود.

او نه تنها كسی نیست كه گیتارش را بردارد و پایین پنجره اتاق شما آواز های عاشقانه بخواند، بلكه شما برای شنیدن یك كلمه عاشقانه از زبان او هم باید صبر ایوب داشته باشید.

راستش این است كه این مرد از دوران طفولیت خود با عشق سروكار پیدا می كند منتها نه به آن مفهومی كه ما انتظار داریم.

احساسات عشقانه و محبت او نسبت به دیگران به صورت فداكاری های صادقانه و بی پیرایه نسبت به دیگران به صورت فداكاری های صادقانه و بی پیرایه نسبت به افراد خانواده‌،دوستان و كسانی كه از او ضعیف ترند و یا دارای وضع مادی نامناسب هستند، بروز می كند.

عشق واقعی او ، عشق به كار، عشق به مسئولیت و عشق به یاری رساندن به درماندگان است و این عشق چنان در او شدید است كه اگر موقعیتی برای ابراز آن پیدا نكند، جدا دلگیر می شود، دلگیر از اینكه چرا این چنین بی مصرف باقی مانده است.

عشق هایی كه به صورت احساسات رویایی، جملات شورانگیز، اشك های سوزان و آه های جانسوز به وی عرضه بشوند به تنها در او كوچكترین تأثیری نمی گذارد، بلكه در اغلب موارد آنچنان موجب وحشت وی می گردند كه اگر دو تا پا دارد،‌ دو تا هم قرض می كند تا خود را از آنچه كه آن را یك مهلكه می پندارد، نجات دهد، اما اگر شما بتوانید همین مرد را در شرایط مناسبی قرار بدهید، مشاهده خواهید كرد كه چطور قلب سنگش ذره ذره نرم می شود.

هیچ شكی نیست كه قلب او نیز راهی برای ورود عشق دارد، منتها این راه نه تنها یك شاهراه نیست، بلكه اغلب اوقات راه مخفی و پر پیچ و خمی است كه بكار بردن شیوه های رایج عاشقانه به طور حتم شما را به دروازه ورودی آن رهنمون نمی كند.

همچنان كه كمك گرفتن از سكس و عشوه گری نیز مفید نخواهد بود.

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

مرد متولد شهریور در عشق بیشتر در جست و جوی كیفیت است و به همین دلیل وقایع عاشقانه زندگی او از نظر كمیت هرگز چشمگیر نیست و تازه اغلب این موارد محدود نیز به عاقبت غم انگیزی منتهی می شوند.

عكس العمل او به هنگام شكست در عشق به این صورت است كه خود را به شدید ترین وجهی كه برایش امكان دارد،‌ در كارش غرق می كند، از اجتماع كناره می گیرد و از آن پس بیشتر از گذشته احتیاط به خرج می دهد.

شما در روابط خود با مرد متولد شهریور خیلی زود متوجه می شوید كه برای جلب نظر او باید دوباره بیشتر فعالیت كنید و دوباره بیشتر از دانش زنانه خود استفاده نمایید.

زندگی این شخص بر پایه صداقت استوار است، و فقط به دلایل بسیار قوی و یا به خاطر یك زن فوق العاده ممكن است خط مشی خود را موقتا تغییر بدهد.

مرد متولد شهریور ماه خیلی راحت تر از مردانی كه تحت تأثیر صور فلكی دیگر هستند، می تواند مجرد زندگی كند و چون ذاتا به سرنوشت معتقد است اگر دید كه با كسی رابطه عاشقانه پیدا نمی كند، خیلی راحت آن را به پای سرنوشت غیر قابل تغییر خود می نویسد و وضع خود را می پذیرد و به همین دلیل هم شما بسیاری از متولدین این ماه را می بینید كه تا میانسالی مجرد باقی مانده اند و شكایتی هم ندارند.

وسواس در انتخاب زن

--------------------------------------------------------------------------------

با توجه به آنچه گفته شد، برایتان جالب خواهد بود اگر بدنید كه علیرغم بیگانگی ای مرد با امور عشقی، او در فریب دادن زن ها تبحر خاصی از خود نشان می دهد.

با عده ای از زنانی كه در عشق شكست خورده اند، به گفتگو بیشینید تا ببینید كه چند نفر ایشان قربانی فریب های مرد متولد شهریور شده اند.

مرد متولد شهریور مجموعه ای است از كمال هوشمندی و ثبات قدم، او به علت بی اعتنایی كه در مقابل زن ها از خود نشان می دهد به سرعت نظر آنها را به خود جلب می نماید، اما با ادامه همین بی اعتنایی خیلی هم زود قلب آنان را می شكند.

معمولا مرها وقتی قلب زنی را می شكنند، یا احساس غرور می كنند و یا احساس ندامت، در حالی كه مرد متولد شهریور به علت داشتن حس شدید انتقاد و ایرادگیری، خود را با بی تفاوتی كامل تبرئه می كند.

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

وقتی اندیشه كردیم كه برای بدست آوردن قلب این شخص باید صبر ایوب داشت، عمل درستی را انجام داده ایم.

از سوی دیگر دقت شبیه به وسواس او در انتخاب زن موجب می گردد كه خیلی كمتر از دیگران در زندگی زناشوئی دچار شكست بشود.

البته هیچ قانونی صد در صد كلیت ندارد و شما ممكن است مرد متولد شهریور را ببینید كه در زندگی زناشویی شكست خورده است اما باور كنید كه او استثناء است.

شرم و حیا یكی دیگر از خصوصیات زندگی اوست و جمع شدن این حس با تمایلی كه او به كسب در آمدهای سرشار دارد، گاهی اوقات وقایع جالبی را به وجود می آورد.

وقتی نمایش فیلم های سكسی تازه شروع شده بود، یكی از دوستان متولد شهریور من در تهیه فیلمی سرمایه گذاری كرد و سود زیادی هم نصیبش شد، اما حالا بعد از گذشت چند سال هر وقت از آن فیلم صحبت به میان می آید، ریگش قرمز می شود، البته این را هم باید به خاطر داشته باشید كه مرد بالاخره مرد است و اگر به عللی عشق نشده و ازدواج نكرده دلیل آن نمی شود كه گاهی دست از پا هم خطا نكند، منتها فرق یك متولد شهریور با دیگران در این است كه او همیشه ظاهر امر را طیب و طاهر نگاه می دارد و به علت وجود همین ویژگی هم هست كه عشق او ( البته اگر نسبت به كسی عشق پیدا كند ) همیشه پاك و بی خدشه می باشد.

مرد های متولد ماه شهریور چه خصوصیاتی دارند

او به هر نحوی كه برایش امكان داشته باشد، مانع از آلوده شدن عشق خود می گردد و در این مورد اصلا برای وی فرقی نمی كند كه دیگران چه می گویند.

او هر گز با یك نگاه عاشق نمی شود.

در انتخاب معشوقه فوق العاده دقیق و خرده گیر است، همچنانكه در غذا خوردن، مراقبت از خود، حفظ سلامت و انجام وظیفه نیز چنین است.

هرگز سعی نكنید به او نارو بزنید و یا دروغ تگویید زیرا او كسی نیست كه اغماض كند، از آن گذشته او با تمام وجود خود خواهان رابطه ای متبنی بر صداقت راستی است، او خوب می داند كه ادامه یك چنین راهی چقدر مشكل است، اما با وجود این سعی در منحرف كردن وی از این راه بدون فایده است.

اگر موقعیت زمان و مكان وی را مجبور كند كه دندان روی جگر بگذارد و از خط مشی كه طبیعت برای او تعیین كرده است منحرف بشود، یقین داشته باشید كه خیلی سریع به راه اول خود باز می گردد حتی اگر برایش به قیمت از دست دادن یك شغل خوب و یا یك ثروت بی كران تمام بشود.

برانگیختن احساسات او كار دشواری است.

او می تواند سال های سال بدون اینكه قلبش برای كسی بتپد، زندگی كند.

قلب سنگ كه در سینه اوست و تازه چه بسا اتفاق می افتد كه شما از خود می پرسید كه آیا اصلا همین قلب سنگ هم در سینه او هست یا نه؟ اما بگذارید بگوییم كه او هم مثل همه انسان ها قلب دارد و جنس آن هم از سنگ نیست فقط كافی است قدری صبر داشته باشید تا از غوره حلوا ساخته شود.

مرد متولد شهریور گاهگاهی نظم زندگی خود را كنار می گذارد و به قول معروف پر هیاهو می شود ز به این وسیله می خواهد از قابلیت خود در انجام امور مختلف اطمینان حاصل كند.

اگر بر حسب تصادف موقعی با او بر خورد كردید كه یك چنین دوره ای را می گذراند، مطمئن باشید كه این حالت تصنعی و زودگذر است و او به محض آنكه به مقصود رسید، دوباره شیوه سابق و طبیعی زندگی خود را در پیش می گیرد.

بر طبق یك قانون طبیعی یك انسان حتی مانند سنگدلی یك مرد متولد شهریور نمی تواند برای همیشه نسبت به عواطف بشری بی تفاوت باقی بتماند و اولین عكس العمل او در مقابل عشق نیز این است كه تا بنا گوش سرخ می شود.

وقتی پرده های دل او به ارتعاش در آمد، ابتدا با تمام قدرت سعی می كند آن را از دیگران پنهان بدارد، اما انگیزه او در این كار بی حاصل فقط شرم و حیای ذاتی و طبیعی اوست.

خیلی طبیعی است كه موضوع عشق چیزی نیست كه یك نفر بتواند آن را برای همیشه از دیگران مخفی نگاه دارد، اما در روزهای اول با مهارت تمام خود را نسبت به آن بی تفاوت نشان می دهد.

اصولا این شخص در نقش بازی كردن مهارت دارد، مثلا اگر از یك میهامانی خوشش نیاید، چنان ماهرانه خود را به بیماری می زند كه این امر حتی به نزدیكترین اطاافیان او را نیز به اشتباه می اندازد.

به هر حال در مورد عشق، حتی پس از اینكه مطمئن شدید شما را دوست دارد، و حتی پس از اینكه این جمله را از دهان او هم شنیدید، انتظار نداشته باشید كه نقش یك عاشق بیقرار و سینه چاك را ایفا كند جه برای یك چنین مردی بین ابراز عشق و درخواست ازدواج راه طولانی وجود دارد، راهی كه در طی آن می خواهد واقعا اطمینان حاصل كند كه شما درست همان زنی هستید كه به دنبال آن می گشته است.

اما از سوی دیگر وقتی تصمیم خود را گرفت، می توانید یقین داشته باشید كه تصمیم او حقیقی و قاطع است.

آتش عشق در دل او كم شعله اما جاودانه است و هرگز اتفاق نمی افتد كه به قول معروف در شعله های جانسوز آن به یكباره خاكستر بشود.

به این ترتیب گرمای مطبوع و دلپذیر این عشق سالیان دراز كانون خانوادگی شما را گرم نگاه خواهد داشت.

یكی دیگر از امتیازات مرد متولد شهریور در امور عشقی صبر بی پایان اوست.

او اگر لازم باشد،‌سال های سال صبر می كند و باز اگر لازم باشد هزاران كوه و دره را زیر پا می گذارد تا به وصال آنكسی كه او را از هر جهت مناسب زندگی با خود تشحیص داده است برسد .

در چنین مواردی شما از وی فداكاریهایی می بینید كه به راستی تعجت آورند.

به این ترتیب ملاحظه می كنید كه اشكال عمده فقط در روشن كردن آتش عشق در سینه اوست و اگر این كار صورت گرفت، دیگر تقریبا محال است كه كسی بتواند آن را خاموش كند پس از آنكه او را تصاحب كردید، دیگر هیچ وقت كاری نخواهد كرد كه موجب برانگیخته شدن حس حسادت شما بشود دیری نمی گذرد كه به قدرت زیاد او در حل و فصل مسائل مالی، خانوادگی، اجتماعی و غیره پی می برید.

قدرت او در تحمل ناراحتیهای جسمی و روحی نیز خارق العاده است اما برای این كار لازم است مطمئن باشد كه شما از صمیم قلب پشیمان او هستید و یا لااقل در جبهه مخالف وی قرار ندارید.

اگر به علتی قلب شما شكست و یا از موضوعی به شدت ناراحت شدید، هیچ كس صمیمانه تر از او به كمك شما نخواهد شتافت و هیچ كس به اندازه او در این كار تحمل خرج نخواهد داد.

طالع بینی ازدواج متولدین شهریور

در چنین مواردی او سعی نخواهد كرد كه راه مادیات،‌مثلاخرج كردن بی حساب ویا فرستادن شما به یك مسافرت خارج درد هایتان را تسكین بدهد.

راه او به مراتب بی سر صداتر اما موثر تر است.

او با تمام وجود خویش و از ته دل با شما همدردی نشان خواهد داد تا جایی كه شما احساس خواهید كرد نیمی از بار غم ها را او به دوش گرفته است.

مرد متولد شهریور به كوچك ترین چیزهایی كه مورد علاقه همسرش است توجه نشان می دهد و راجع آنها فكر می كند و از آنجا كه حافظه قوی دارد كمتر احتمال آن می رود كه تاریج وقایع مخصوص را مثل روز تولد شما یا روز عروسیتان را فراموش كند، اما این را هم بدانید كه اهمیت این وقایع به خصوص برای او هرگز به اندازه شما نخواهد بود.

مردی كه در این ماه متولد شده است، حسود نیست، اما در این مورد نیز مثل عشق اگر آتشی در دلش روشن شدخیلی دیر ممكن است خاموش شود.

اگر او نسبت به گرم گرفتن شما با مردان دیگر عكس العمل حسادت آمیز نشان نمی دهد و همیشه شما را در این كار قدری آزاد می گذارد دلیل آن نمی شود كه فكر كنید هیچ چیز را نمی بیند یا در ك نمی كند.

همسر یك مرد متولد شهریور اگر بخواهد از این حالت او سو استفاده كند به قول معروف پای خود را از گلیم بسیار وسیعی كه برایش پهن شده است، بیرون بگذارد، بدون شك یك شب كه به منزل مراجعت كرد، طلاقنامه خود را خواهد دید كه پشت در نصب شده است.

مرد متولد شهریور اصولا انسان وفاداری است و از بر هم خوردن كانون خانوارگی خود به شدت نفرت دارد اما اگر دید كه شما دیگر آن زن سابق، آن زنی كه از هر نظر مطابق میل او بودید،‌نیستید، آن وقت حتی یك لحظه هم برای بریدن تمام رشته های علائق خود با شما تردید نمی كند و این كار را چنان با خونسردی انجام می دهد كه شما به حق شك می كنید كه آیا او هرگز دوستتان داشته است یا نه؟ در جوال سئوال شما باید گفت كه او شما را از صمیم قلب و با تمام وجود خویش دوست داشته است زیرا در غیر این صورت هرگز نمی توانستید همسر وی بشوید، اما در زندگی این مرد جر و بحث و بگو مگو اصلا جایی ندارد، وقتی شما دیگر زن دلخواه او نبودید، مثل یك دست لباسی كه پاره شده باشد، كنار گذاشته می شوید.

هیچ كس را دیده اید كه برای دور انداختن لباسی كه پاره شده باشد، داد و فریاد داشتن خاطرات خوش گذشته نمی تواند احساسات او را چنان برانگیزاند كه اشك از چشما هایش جاری بشود زیرا او با همان قدرتی كه می تواند احساسات خود را كنترل كند، می تواند خاطرات خویش را نیز مهار نماید.

تسلط به نفس یكی از اجزاء اصلی طبیعت و ذات اوست.

وقتی تصمیم گرفت كه خود را از زندگی شما خارج كند، بهتر است كه از عجز و لابه،‌ اشك ریختن و معذرت خوستن صرفنظر كنید زیرا تحمیم او قاطع و غیر قابل تغییر است.

برای او كه در تمام عمر خویش در جست و جوی كمال بوده است و حداكثر دقت و وسواس ممكن را در رسیدن به این آرزوی « خود به خرج داده، داشتن یك گلدان چینی شكسته كه قطعات آن را با چسب به هم چسبانده باشند، كوچكترین ارزشی ندارد حتی اگر این گلدان در تمام دنیا منحصر به فرد باشد و میلیون ها نفر آرزوی داشتنش را داشته باشند.

جسم و فكر تمیز داشته باشید

--------------------------------------------------------------------------------

اگر همسر شما متولد شهریور است، بهتر است فكر انجام كارها را از سر بیرون كنید.

او از بی توجهی شما به خودش، حفاظت، افكار بی سر وته، كثافت، درهم برهمی خانه، پست فطرتی واقعا متنفر است.

اگر هنوز زن وی نشده اید و می خواهید راه مخفی دل او را پیدا كنید، سعی كنید همیشه خوش لباس باشید و در زیر موهایی كه آرایشگاهی كه تازه آنها را درست كرده، افكاری روشن و جالب داشته باشید.

صحبت از مو و آرایشگاه شد، در این مورد اصلا سعی نكنید از فلان هنر پیشه سینما پیروی كنید.

آرایش موی شما باید زیبا و ساده بوده موجب تعجب بیننده نگردد.

این جمله اخیر را حتما به خاطر بسپارید.

مرد متولد شهریور پیوسته در جست و جوی زنی است كه چه از نظر جسمی و چه از نظر فكری تمیز باشد، خوب بپوشد و از پیروان مدهای عجیب و غریب نباشد.

البته منظور ما این نیست كه مثل مادر بزرگ و یا حتی مادر خود لباس بپوشید اما مطمئن باشید كه اگر طوری لباس پوشیدید كه موجب تعجب آدم های بین سی تا چهل ساله بگردد،‌ یك قدم خیلی بلند خود را از او دور كرده اید.

برای او غیر قابل تصور است كه یك زن روشنفكر و فهمیده لباس های خیلی فانتزی به تن كند.

رفتار دوستانه و محبت های گاهگاهی او را حمل بر چیزی نكنید، او ممكن است در یك گردش جمعی اگر شما احساس سرما كردید، اولین كسی باشد كه كت خود را در بیاورد و روی شانه شما بیندازد و یا اولین داوطلب برای رساندن شما به منزل باشد، اما اگر شما صد در صد آن دختر دلخواه او نباشید،‌ هرگز آن جمله هیجان انگیز « عزیزم با من ازدواج می كنید؟ » را نخواهید شنید.

از نظر پدر بودن هم او كسی نیست كه بچه دار شدن یكی از بزرگترین آرزوهای زندگی وی باشد.

احتمالا خود خواهی بخصوصی كه در نهاد او وجود دارد، با مسئولیت ها و احساساتی كه یك مرد باید در مقابل كودكان خود داشته باشد، سازگار نیست و به همین دلیل خانواده یك چنین مردی معمولا كوچك است و تعداد بچه ها از یكی دو تا تجاوز نمی كنند، اما وقتی بچه هایی به دنیا آمدند، مرد متولدشهریور دقیقا از آن ها مراقبت به عمل می آورد، حتی یك لحظه هم مسئولیت های پدرانه خود را فراموش نمی كند.

او ساعت ها وقت خود را صرف یاد دادن معلومات خویش به بچه ها می كند و در این مورد مخصوصا سعی دارد كه آنان را افرادی متكی به خود و با عزت نفس تربیت كند.

مرد متولد شهریور در منزل با روی باز به شما كمك می كند تا كارهای خانه را زودتر و راحت تر انجام بدهد.

سرگرمی های مورد علاقه او موسیقی و مطالعه است و می خواهد كه بچه هایش نیز در امور هنری صاحب نظر باشند و نسبت به اخلاقیات پایبندی فراوان از خود نشان بدهند.

رفتن به دانشگاه را برای كودكان خود صد در صد می داند.

پیش گرفتی یك چنین روشی بالطبع موجب می شود كه كودكان یك پدر متولد در شهریور با عشق به كتاب و علاقه به فراگیری بزرگ بشوند.

شما كمتر ممكن است بچه های این مرد را لوس ببینند زیرا انضباط یكی از اصولی است كه او آن را به شدت به موقع اجرا می گذارد.

تمام این كارها بسیار خوب و منطقی هستند، اما بدون شك بچه های این مرد از نظر محبتی كه به آها ابراز می شود، كمبودهایی خواهند داشت چون او در ابراز عشق و محبت پدرانه نیز جانب احتیاط را نگاه می دارد.

پیروی از این روش موجب می شود كه بی جهت دیواری بین او و بچه هایش كه صمیمانه و از ته دل آنان را دوست دارد به وجود بیاید.

اگر چه این دیوار بعدها كه بچه ها بزرگتر شدند، تبدیل به یك دیوار بلورین می گردد كه از پشت آن تمام حقایق قابل دیدن می گردند، اما به هر حال به عنوان یك دیوار غیر عابل عبور بر سر جای خود باقی می ماند.

از آن گذشته مرد متولد شهریور نسبت به بچه های خود نیز حساس است و توقع زیادی از آنان دارد.

مرد متولد شهریور از شما توقع خواهد داشت كه مراقب سلامت او باشید و متقابلا ً اگر شما هم بیمار شدید، صمیمانه به پرستاری تان می پردازد و طی آن مدت حتی ناز شما را هم خواهد كشید.

اما مراقب باشید كه امر به شما مشتبه نشود.

اگر در زندگی روزمره به او پشت كنید، حتی دست خود را برای برگرداندن شما به خانه روی شانه تان نخواهد گذاشت.

اگر مشاهده كردید كه از چیزی ناراحت و دلواپس است، فورا قدم پیش نگذارید و سعی نكنید كه او را از این حالت در بیاورید.

برای او دلواپسی های كوچك نوعی تمرین مغزی و نمك زندگی است .

طالع بینی چینی درباره مرد متولد شهریور می گوید :

آتش عشق این مرد بسیار كم شعله اما جاودانه و با حرارت است. مجموعه‌ای است از كمال و هوش و ثبات قدم. بر انگیختن احساساتش كار دشواری است. او می‌تواند سالهای سال بدون اینكه قلبش برای كسی بتپد زندگی كند. به كوچكترین چیزهائی كه مورد علاقه همسرش است فكر می‌كند و به آنها اهمیت میدهد

متولد چه ماهی هستی ؟

فال روزانه فروردین
فروردین
فال روزانه اردیبهشت
اردیبهشت
فال روزانه خرداد
خرداد
فال روزانه تیر
تیر
فال روزانه مرداد
مرداد
فال روزانه شهریور
شهریور
فال روزانه مهر
مهر
فال روزانه آبان
آبان
فال روزانه آذر
آذر
فال روزانه دی
دی
فال روزانه بهمن
بهمن
فال روزانه اسفند
اسفند
عضویت در کانال تلگرام
فال تاروت عشق
فال تاروت تک نیت     فال تاروت سه کارتی     فال تاروت چهار کارتی

فال تاروت پنج کارتی     فال تاروت شش کارتی     فال تاروت نه کارتی

فال تاروت ده کارتی    فال تاروت بله یا خیر     فال تاروت عشق

مطالب پیشنهادی