بروز ساب | دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال

زیرنویس فارسی یکی از زمینه های پر مخاطب در میان کاربران ایرانی می باشد. در همین راستا سایت بروز ساب نیز یکی از چندین سایت دانلود زیرنویس فارسی می باشد که توانسته است در دسته های زیرنویس فیلم و زیرنویس سریال نیاز کاربران را پوشش دهد. همچنین می توانید زیرنویس فارسی انیمیشن ها را از دسته زیرنویس انیمیشن دانلود کنید. اما این انتهای کار نیست! سایت بروز ساب برای افراد علاقه مند به تماشای مستند هم دسته ی زیرنویس مستند را فراهم کرده است. در این سایت سعی شده است زیرنویس درخواستی کاربران بصورت کامل پوشش داده شود و گام به گام در راستای حل مشکل زیرنویس فارسی با کاربر همراه بوده ایم. ما همواره بر روی زیرنویس فیلم و سریال های جدید و مهم تمرکز داشته ایم. در همین راستا به معرفی چند عنوان از آن ها می پردازیم.

بروز ساب

دانلود زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones

فصل هفتم از سریال بازی تاج و تخت که خیلی مشتاق دیدن آن بودیم، پس از مدت ها انتظار پخش شد. همه منتظر هستیم بدانیم جنگ بین قبایل به کجا کشیده خواهد شد. پس برای زیرنویس فارسی سریال Game of Thrones به سایت مراجعه کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Avengers Infinity War 2018

کارگردانی این عنوان به عهده ی Anthony Russo و Joe Russo می باشد و قسمت سوم از سری انتقام جویان است. یکی از محدود فیلم های ابرقهرمانی که دارای قهرمان های زیادی در یک عنوان می باشد و قرار است لحظات خوبی را برای ما رقم بزند. برای زیرنویس فارسی فیلم Avengers Infinity War 2018 به سایت مراجعه کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Justice League 2017

لیگ عدالت که توسط Joss Whedon و Zack Snyder کارگردانی می شود و مانند انتقام جویان از ابرقهرمان های متعددی استفاده شده است و یک فیلم پاپکورنی خوب محسوب می شود که می تواند ما را سرگرم کند. برای زیرنویس فارسی فیلم Justice League 2017 به سایت مراجعه کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Star Wars Episode VIII The Last Jedi 2017

جدیدترین عنوان جنگ ستارگان با نام آخرین جدای در راه است و قرار است ادامه قسمت قبلی خود یعنی نیرو بر می خیزد باشد. برای زیرنویس فارسی فیلم Star Wars Episode VIII The Last Jedi 2017 به سایت مراجعه کنید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Deadpool 2 2018

در نهایت به ضد ابرقهرمان محبوب دنیای سینمایی مارول یعنی ددپول می رسیم. بدون شک شاهد فیلمی سرشار از لحظات خنده دار در قسمت دوم خواهیم بود. لازم به ذکر است بنا به اختلاف بازیگر نقش اول فیلم یعنی Ryan Reynolds با کارگردان قبلی، این قسمت از ددپول توسط David Lynch کارگردانی خواهد شد. برای زیرنویس فارسی فیلم Deadpool 2 2018 به سایت مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی