همه چیز در مورد سفر به امارات امارات یکی از کشورهای با جمعیت بسیار کم و امکانات شهری، تفریحی و گردشگری فوق‌العاده است. به همین سبب در تمام فصل‌های سال این کشور میزبان توریست‌ها و گردشگران فراو... ...


همه چیز در مورد سفر به امارات

سفر به امارات

امارات یکی از کشورهای با جمعیت بسیار کم و امکانات شهری، تفریحی و گردشگری فوق‌العاده است. به همین سبب در تمام فصل‌های سال این کشور میزبان توریست‌ها و گردشگران فراوان از اقصی نقاط جهان است. از کشور عزیز ما ایران هم افراد زیادی با هدف تفریح، سرمایه‌گذاری و زندگی به این کشور عربی سفر می‌کنند. از بین شهرهای زیبای این کشور می‌توان به شهر دبی اشاره نمود. مطمئناً نام دبی را همه شما شنیده‌اید؛ این شهر یکی از مناطق زیبا، لوکس و پیشرفته در بین کشورهای عربی است و به همین سبب علاقه‌مندان سفر به امارات ابتدا بلیط دبی را تهیه می‌نمایند و از طریق شهر دبی وارد کشور امارات می‌شوند.

با توجه به اینکه در سال‌های اخیر شاهد افزایش سفر ایرانیان به امارات هستیم، در این بخش قصد داریم شما را با شرایط سفر به امارات آشنا کنیم. در ابتدا باید بدانید که امارات آب و هوای گرم و خشک دارد و به همین سفر بهترین فصل برای سفر به امارات متحده عربی و شهرهای زیبای آن نظیر دبی فصل پاییز و زمستان است. بدین ترتیب به این مورد توجه داشته باشید و براساس آن اقدامات لازم جهت اخذ ویزا و سفر را انجام دهید.

شرایط اخذ ویزا برای سفر به امارات

از آنجایی‌که اولین قدم و مرحله برای سفر به امارات داشتن ویزا است، می‌بایست با شرایط و نحوه اخذ ویزای این کشور عربی آشنایی داشته باشید. در این رابطه باید بگوییم که ویزاهای تفریحی و گردشگری امارات 14 روزه هستند و پس از آن گردشگران موظف هستند که خاک امارات را ترک کرده و به کشور خود باز گردند. کلیه مراحل اخذ ویزا به‌صورت الکترونیکی می‌باشد و توسط یک کفیل معتبر باید انجام شود. منظور از کفیل آژانس‌های مسافرتی، شرکت‌های توریستی و غیره است و تمامی مراحل دریافت اقامت و اسکان متقاضیان به‌واسطه کفیل‌های معتبر و مورد تأیید دولت حاکم بر امارات انجام می‌شود.

پس از ثبت درخواست و ارائه مدارک موردنیاز، فرآیند بررسی و پاسخگویی به درخواست کاربران طی سه روز کاری انجام می‌شود و پس از اخذ تأییدیه، ویزا در اختیار آنها قرار می‌گیرد. هزینه اخذ ویزای امارات تقریباً 300 درهم است و هنگام ثبت درخواست باید به حساب سفارت این کشور واریز گردد. در این راستا مؤسسه باتجربه و معتبر فلادی تودی تمامی مراحل تهیه بلیط هواپیما دبی و امارات، رزرو هتل و غیره را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. به‌طوری‌که زمینه مناسبی برای اقامت و تفریح گردشگران ایرانی در امارات به‌وجود آورده است. شایان ذکر است در صورتی‌که قصد سفر به ترکیه و پایتخت آن استانبول دارید، می‌توانید فرآیند تهیه بلیط هواپیما و رزرو هتل در استانبول را از طریق وب‌سایت فلادی تودی انجام دهید.

امارات

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای امارات

برای دریافت ویزای امارات و اقامت 14 روزه در این کشور یک‌سری مدارک در نظر گرفته شده است. بدین ترتیب متقاضیان می‌بایست این مدارک را تهیه نموده و به همراه درخواست به سفارت این کشور تحویل دهند؛ تا پس از انجام بررسی‌های لازم ویزا به آنها تحویل داده شود. در این‌خصوص مدارک موردنیاز برای دریافت ویزای امارات به قرار زیر است:

- ارائه بلیط رفت و برگشت هواپیما متناسب با مدت زمان اقامت در امارت
- رزرو هتل در امارات و ارائه رسید آن به سفارت این کشور
- کپی پشت و روی کارت ملی
- کپی از تمام صفحات شناسنامه
- تکمیل فرم درخواست اخذ ویزا

خاطر نشان می‌شود که این مدارک به‌طور کلی از سوی سفارت امارات تعیین شده و متقاضیان باید آنها را تهیه نموده و در اختیار سفارت خانه قرار دهند. البته ممکن است با توجه به درخواست افراد و شرایط آنها مدارک موردنیاز تغییر پیدا کند. بنابراین قبل از تهیه مدارک، ابتدا درخواست و شرایط خود را به سفارت یا شرکت‌های توریستی و گردشگری اعلام نمایید؛ تا علاوه بر رفع موانع تهیه کامل مدارک و مستندات، فرآیند اخذ ویزای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شود.

سفر به امارات

بهترین زمان برای سفر به امارات

همواره گردشگران برای گذراندن اوقات فراغت و تفریح به کشور امارات و شهر زیبای آن دبی سفر می‌کنند. از این‌رو اگر با شرایط آب و هوایی و جوی آن آشنایی داشته باشند، می‌توانند بهترین زمان برای سفر را انتخاب نموده و سپس با تهیه بلیط هواپیما دبی و امارات به این کشور عربی بروند. در این رابطه باید بگوییم که آب و هوای امارات گرم و خشک است؛ پس بهار و تابستان بسیار گرم دارد و به طبع آن شرایط تفریح سخت‌تر و محدودتر می‌شود.

بنابراین می‌توان گفت بهترین زمان برای سفر به امارات فصل پاییز و زمستان است. البته فصل زمستان نیز به دلیل خنک‌تر شدن هوا بهتر می‌باشد و به شما علاقه‌مندان سفر به امارات توصیه می‌کنیم زمستان را برای سفر به امارات و دبی انتخاب کنید. پس فرصت را از دست ندهید و هم اکنون با مراجعه به سایت فلادی تودی و تهیه بلیط هواپیما دبی، اقدامات اولیه برای سفر به امارات را انجام دهید.

هزینه سفر به امارات

به‌طور کلی نمی‌توان یک هزینه ثابت و مشخص را برای سفر به امارات و شهر زیبای دبی تعیین کرد؛ چرا با توجه به تعداد نفرات، نوع هتل، بلیط هواپیما و مدت زمان اقامت هزینه سفر افزایش یا کاهش می‌یابد. به طبع اگر یک هتل پنج ستاره بخواهید و قصد بازدید از تمامی اماکن تفریحی و گردشگری امارات و دبی داشته باشید، هزینه سفر شما تا حد زیادی افزایش می‌یابد. اما به‌طور معمول هزینه اقامت در امارات به ازای هر روز 500 درهم می‌باشد که برای کاهش این هزینه‌ها و مدیریت سفر پیشنهاد می‌کنیم به‌صورت گروهی و با تورهای گردشگری به امارات و دبی سفر کنید.

هزینه سفر به امارات

سخن آخر

امارات یکی از کشورهای زیبا در حوزه خلیج فارس و یکی از همسایگان کشور ما ایران است؛ به همین سبب هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان به امارات و شهر زیبای آن دبی سفر می‌کنند. البته امارات نیز به دلیل برخورداری از اماکن تفریحی و گردشگری فراوان، به یک محیط مناسب برای حضور گردشگران و توریست‌ها تبدیل شده است. در این راستا مجموعه باتجربه، متخصص و کارآمد فلادی تودی با ارائه خدمات متنوع نظیر تهیه بلیط هواپیما دبی، رزرو هتل و اخذ ویزا شرایط مساعدی برای سفر گردشگران فراهم ساخته است. البته خدمات این مجموعه به کلیه سفرهای هوایی و گردشگری اختصاص می‌یابد و صرفا به کشور امارات محدود نیست؛ به‌طور مثال تهیه بلیط هواپیما ترکیه و رزور هتل در استانبول را نیز می‌توانید از طریق سایت فلادی تودی انجام دهید.

مطالب پیشنهادی